Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TurkNet’te 2017 Eylül’den beri AKN yok, kota yok! Bundan sonra da olmayacak!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.268
Cevap
26
Favori
99.715
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TürkNet >> TurkNet’te 2017 Eylül’den beri AKN yok, kota yok! Bundan sonra da olmayacak!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      36 Mesaj
      04 Ocak 2019 11:43:32
      hiç internet kullanmadığım halde benden 150 lira fatura aldınız. bir de buralarda reklam yapıyorsunuz. sizden kaynaklanan nedenlerden dolayı internet kullanamadım sanki, 20 günlük sürede arızayı gidemediniz, bende hattımı iptal ettim. bana 150 lira fatura ödemem gerektiğini söylediniz. akn olsa ne yazar olmasa ne yazar. geçiniz bu reklamları.
      |
      |

• Teğmen
      235 Mesaj
      04 Ocak 2019 11:57:56

24320421 fatura kodu 21/12/18 tarihinde otomatik ödeme çekilmeyince ödemeyi normal bankacılık üzerinden yaptım .
      22/12/18 tarihi gecenin köründe karttan tekrar çekim yapılmış ve geri dönüşü yapılmamış sorunu düzeltmek için kayıt bırakıcaz kayıt bırakılmıyor.
      |
      |
      Bahsedilenler: TurkNetDestek

Alışveriş Yapmadan Önce Referanslarımla İrtibat Kurabilirsiniz.
      Referans Sistemi Öncesinden Bir Çok Eski Üyeyle Alışverişim Vardır.
      ▓▓►Xiaomi - Leeco - Cool - Samsung - İphone Yazılım ve Donanım Onarımları ◄▓▓
    • Yarbay
      3200 Mesaj
      04 Ocak 2019 12:09:26

Dükkandaki telefon hizmetini kimden alıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bmw. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      300 Mesaj
      04 Ocak 2019 14:49:42

Hocam bazen tek kablo çıkmış oluyor. Yani trk kablo üzerinden internet hizmeti almaya çalıştığınızda bu tarz bir durum oluşabiliyor. Modeme gelen perleri kontrol edin. Tahminimce kablolardan birisi temas etmiyor. Ya da sizin kabloyu çıkarıp yanlış çaktılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      mustrix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3068 Mesaj
      04 Ocak 2019 19:06:56
      Dördüncü kez belgeleri gönderdik. Adamlar şaka gibi ya bağlamaamak için kırk takla atiyorlar....

|
      |

• Yüzbaşı
      844 Mesaj
      04 Ocak 2019 21:58:30
      Destek no : 22204868 Nolu bildirime bakarmısınız.
      2 saat öncesine kadar bu güne kadar hiç sıkıntım yoktu 75mb alıyodum suan 8-10 arası hız alıyorum lütfen ilgilenirmsiniz
      |
      |

• Teğmen
      189 Mesaj
      04 Ocak 2019 22:09:49
      |
      |

• Teğmen
      189 Mesaj
      04 Ocak 2019 22:10:50
      Bende de aynı bina t21 fiber erişim kabini var hızlar yerlerde ping göklerde..

|
      |

• Yarbay
      2004 Mesaj
      05 Ocak 2019 03:07:21

Ben 6 seneden fazladir turknet kullaniyorum evdeki internet 16mb 65 tl oderken 35 mb ustu alan adamla ayni oduyorum benim netim 35mb destekliyor neden yukseltilmiyor?

|
      |
      Bahsedilenler: TurkNetDestek

• Teğmen
      147 Mesaj
      05 Ocak 2019 10:00:26
      Ping, download, upload yerlerde kaç gündür.

Ariza bildirimi acsak sorun kendiliğinden çözülünce hallettik diye mesaj geliyor.

|
      |

• Binbaşı
      1303 Mesaj
      05 Ocak 2019 10:11:51
      Güncellenen IOS uygulamasıyla site üzerinden yapılabilen tüm işlemler artık uygulama ile de yapılabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      489 Mesaj
      05 Ocak 2019 22:54:18
      İnternet hızım akşamları 5mbps yi geçmiyor.Film izleyemiyorum,online oyun oynayamıyorum napayım ben bu interneti ? Lanet olsun 100tl verip superonline fibere geçecem.

|
      |

• Yüzbaşı
      628 Mesaj
      06 Ocak 2019 08:41:51
      Turknet çoğu kişiden pişmanlık haberleri yorumları okuyoruz bunun sebebi nedir bu nasıl hizmet

İmzam kural dışıymış! Lütfen Sakin olun.Her şey kontrolüm altında.
    • Yarbay
      6744 Mesaj
      06 Ocak 2019 11:31:30
      quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Turknet çoğu kişiden pişmanlık haberleri yorumları okuyoruz bunun sebebi nedir bu nasıl hizmet
      Valla ben de anlamadım. Bazı arkadaşlar çok memnun, bazıları da hiç memnun değil, ortası yok

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.
    • Yarbay
      3200 Mesaj
      06 Ocak 2019 16:44:21

Memnun müşteri gelip her yere ben memnunum diye yazmaz ama derdi olan derdine çözüm bulmak için her yerde dile getirir

Şu an olaya Turknet odaklı baktığınız için onların şikayetleri göze daha fazla batıyor şu an size.

Superonline odaklı bakın onların şikayetleri göze batar TT olsa TT vs...

|
      |
      BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      245 Mesaj
      06 Ocak 2019 16:46:13

merhaba herkes neredeyse çamur atma yarışına girmiş Türk nete ben geçen sene 5 gün İnternetsiz kaldım neden nedeni saha ekibi sürekli arıza giderildi die veri girmiş 2 sefer randevu aldım halde gelmedi arıza ekibi ve yine arıza giderildi die bilgi vermiş en sonunda bindim arabaya doğru Telekoma vardım derdini anlatamazsın kimseye nedeni ise ben telekom müşterisi değilim yahu dedim memura bu saha arızalarına bakan birim neresi bi göreyim kavga yok dedim insafa geldi ve gönderdi şef lerine girdim içeri selam verdim ve türk netten aldığım arıza no verdim dedim ki iki gündür bekliyorum randevu aldığımız halde gelen yok ağaç oldum bu kış gününde 2 saat , şef aradı saha ekibini ve sordu benim adresi arıza giderildi die beyan verdiler yine adam çileden çıktı len şerefsiz dedi müşteri yanımda donmuş 2-3 saat sizi bekliyormuş kime yalan söylüyon sen ,sonra döndü bana beyefendi siz dedi gidin eve ve siz vardığınızda orada yoksalar beni arayın verdi tel nosunu tşk ettim çıktım geldim eve bahçede bekliyorlar burnundan soluyorlar selam verdim ve dedim ne laçka bir düzen utanmadan sürekli arıza giderildi die bilgi veriyorsunuz yok biz geldik falan ya dedim siz ne biçim yalancısınız utanma sıkılma yok bundan sonra dedim bir arıza oldumu bu adreste isterseniz gelmeyin artık 5 dk hallettiler arızayı ve gittiler , ben böle bir şey yaşadım ve suç türk netin değil telekomun böle bir durumda türk net ne yapsın siz söyleyin.
      |
      |
      BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1816 Mesaj
      06 Ocak 2019 20:07:57
      Bayrampaşa ismetpaşa mah. Altyapiniz varmidir calisma olacakmi

|| Asus M5A99X Evo R2.0 || AMD FX X8 8320 @ 4.5GHz || Noctua NH-D14 || 2x4GB Kingston HyperX DDR3-1725MHz || Corsair 128GB Force GS (560MB/535MB) || 6 TB Seagate SV35 / 1TB Samsung M3 || Asus GTX 970 || Corsair Carbide 400R || 600W Corsair CX600 || Lg GH24NS95 24X DVD-RW Sata || Windows 10 Pro x64 || Logitech Gaming Keyboard G510 || Logitech G9x Gaming Laser Mouse 5700dpi || Logitech M305 || AeroCool Strike-X Fury || 23.6" AOC E2461FWH || 6x Akasa Viper 12cm / 4xAkasa Viper 14cm || Creative Inspire 4400 || Creative Fatal1ty Gaming Headset || Logitech C310 HD720p || SpeedLink SL-6538 || Linksys WAP300N AP || 2x Tp-Link 8dBi Anten || Dark High Power 300Mbps USB Adaptör || 2x Akasa 5 Çıkışlı PWM Çoklayıcı Kablo ||
      || Samsung S8 Plus || Playstation 3 Süper Slim 500GB || Novero Brooklyn Earphones || Canon PowerShot SX150 || LG 47LM760S || Casio EF-550D-1A || Samsung Gear S3 || Samsung Level Over || Samsung Gear Circle || Xiaomi 10400mAh pb || XiaoMi Fit ||
    • Yarbay
      3200 Mesaj
      06 Ocak 2019 20:32:18
      |
      |
      !!-Origin-!! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      548 Mesaj
      06 Ocak 2019 20:32:49
      quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Memnun müşteri gelip her yere ben memnunum diye yazmaz ama derdi olan derdine çözüm bulmak için her yerde dile getirir

Şu an olaya Turknet odaklı baktığınız için onların şikayetleri göze daha fazla batıyor şu an size.

Superonline odaklı bakın onların şikayetleri göze batar TT olsa TT vs...

Türk Telekom hat kiralarına zam yaptı malum, bu yüzden ben TürkNet'te çok kısa sürede fahiş bir zam bekliyorum. Peki hat kiralarına yapılan zam YAPA'ları da etkiliyor mu? yoksa YAPA abonelere zam yapmayabilir mi TürkNet? Ben YAPA değilim bu arada, VAE'yim. Her halükarda bize girecek...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3200 Mesaj
      06 Ocak 2019 21:24:31

Yapa da zam gelmesi için toptan hat kiraları ve santral yer kiraları gibi şeylere zam yapılması lazım. Turknet de her santral e hat çekmiyor sonuçta, hat kapasite de kiralıyor.

TT ona da zam yapabilir, BTK dan onay gelir mi bakalım

|
      |
      glory34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
son dakika
Paykasa
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.