Şimdi Ara

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade! (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
29
Favori
161.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar , Türknet'in sitesinde gösterilen "Hız Sorgulama" ne kadar güvenilir ? Daha önce az gösterip fazlasını alabilen var mı ?
  • Timeishammy kullanıcısına yanıt
    Bende taahhütüm bitmesi bekledim. Ama evrakları gönderip, hattı taşımaları hızlı oldu. Neredeyse hiç internetsiz kalmadım. Sadece başlarda 75 mb alıyordum. 2-3 ay sonra sıkıntı oldu. Hız çok düştü. Sonra 65 mb olarak sabit kaldı. Bir iki kez uğraştım ama 65 de iyi hız diye üzerine düşmedim. Ama forum da hız konusunda problem yaşayanların paylaşımlarıda var. Biraz şans işi. Çünkü bu konuda turknet müşterilerine çok fazla yardımcı olamıyor yada olmuyor. Turktelekom'a bir yaptırımları var mı bilemiyorum. Belki sırf turknet müşterilerine kötü hizmet te verebilir bu turktelekom. Zaten Turknet bu işi de çözse açık ara bu fiyat politikası ile lider olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 75 gösterdi tt yüzünden 86 (evet 86) alıyorum yoksa 100 olurdu. (tabi paketi 100 e çıkardık)

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade!

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade!

• chemsul kullanıcısına yanıt
    Zamanında iki paket vardı bu son katıldığım taahütü bitmek üzere olan türk telekom paketinde. ve aralarında 10 tl oynuyordu alma sebebim 16 ya kadara düşüyordu hız diye. Akn bitince 8 den yukarı çıkmadı ya arada 12 13 olsa gam yemeyeceğim 13 14 defa şikayet kaydı genel müdürlüklerine git yok düzeltmediler. O yüzden 75 verecek o hız 60 olacak 65 olacak öpüp başıma koyarım. Hiç bir firma kusursuz değil. Sonuçta işin içinde para olunca olaylar değişiyor. Ama ben bu kadar vicdansız firma görmedim telekom kadar.
  • Altyapı yüzünden 16mbit den fazlasını alamıyorum ve 65 lira eğer zam yaparsa ben baska yere geçerim tek tarife tek fiyat diye ADSL hizmeti verdiği müşterilere yükselt fiyat dayatmamalı

• internet hızım genelde iyi 25/35 arası gidip geliyor uploadda 2 ila 3 arası yani vaad edilen gibi.

bölgede tel hattı olmadıgından tel hizmeti alamadık turk telekomla olan süreci takip ediyorlarmış problem yok buradada bana internet yetiyor.

turk telekom abonesi idim. evrakları kargoladım turknete 3 gün içinde devir işlemlerini yaptılar ilk faturamı ödedim. bu ayda arkadaş tavsiyesi ile geldiğim için ödeme yapmayacağım.

ek olarak ne zaman sıkıntı yaşadım diye sorarsanız maç saatinde yaşadım bir tek. yavaşlamalar oldu aynı urlye mobil yolla giriş ayaptıgımda çok rahat girebiliyordum
  • yıllardır işyerim ve evimde superonline kullanıyorum , iş yerim için taahüt bu ay bitmiş fiyatlar bildiğiniz gibi aşırı, turknet'e geçiş direk yapabilirmiyim ? bölgem de 75 mb's hız gösteriyor, dükkan telefonunu da taşıyabiliyormuyuz ek ücret mi vermek gerekiyor ?
  • Ya reyiz iyi hoş diyon da bak ben superonline fiber kullanicisiyim, bakır altyapi olmadıgı icin Turknete gecemiyorum. Sen konusuyon ama durumlar boyle yani

• Ben de yeni türknete geçiş yapıcam.Bugün mailden gönderdikleri kağıdı imzalayıp kargoyla gönderecem bakalım inş pişman olmam

• Bmw. kullanıcısına yanıt
    İnternet sinyali telefon hattı üzerinden geliyor. Açıklamada ücretsiz 1000 dk. ev kullanımı için deniliyor. Sormak gerekir.
    turk.net devamlılık açısından işyeri kullanımlarında uygun olmayabilir. Bazen arıza ya da kesintiler yaşanabiliyor.
  • 1000 mbit net paketiniz varmı?
  • Furkan Meral kullanıcısına yanıt
    Hocam adamlar telefonun ilk icadından itibaren mahallelerine çekilen oksit ve pas tutmuş telefon kabloları ile süper internet alma peşinde olunca alt yapı kaldırmıyor malum yada santral ile adamın evinin arasındaki mesafe uzak oluyor ama bölgenizde TT fiber alt yapısı ve sokak başlarında bulunan saha dolaplarından varsa sıkıntı çıkmıyor. O arıza çıkaranların da %90'ı milattan önceki telefon hatlarını kullananlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba nasıl bir firma oldu turknet bu kadar mı kalite düşer 10 gündür internetim yok cevap veren yok arayan soran yok. 5352229595adsl

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade!TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adsl456 -- 3 Ocak 2019; 15:24:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam Mesut Çevik bir video çekmişti; Taahütlü sözleşmelerden nasıl cayılır diye.

https://youtu.be/ZhBi3X1zawM

Bunu izlemenizi tavsiye ederim.
  • ARALIK AYININ 12. GÜNÜ SERÜVENİMİZ BAŞLADI. YA ARKADAŞLAR BİZ SADECE BAŞVURUDA İNTERNET TİPİNİ SEÇERKEN YANLIŞLIKLA YALIN DEDİK ADAMLAR 1 AYDIR BUNU DUZELTEMEDİLER. BEN ARKADAŞIMI İKNA ETMİSİM DAVET ETMİŞİM SİZE GETİRMİSİM ULAN O KADAR SİNİRLİYİM Kİ MÜŞTERİ HİZMETLERİYMİS NE HİZMETİ BE ALLAH SİZİ DÜŞÜRMESİN HERGUN DESTEK EKİBİNE MESAJ ATİYİRUZ GERİ DÖNÜŞ OLACAKTİR. YETER ULAN 1 AY OLDU 1 AYDİR BEKLETMEYE NE HAKKİNİZ VAR! TELEKOM HATTIM HÂLÂ AÇIK VE KULLANMAMA RAĞMEN ONLARDAN ŞİMDİ ARKADAŞA FATURADA ÇIKACAK EMİNİM TURKNET EKİBİ BU MESAJİ GÖRÜYORDUR!!!!! SİNAN BEY SESİMİZİ DUY BUNLARI DENETLE İŞLERİNİ YAPMİYORLAR !!!!!!!!

• telikopukGitar kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim Hocam. Hemen bakacağım.
  • Sizin hızlar yine iyi 1.5 yıldır eskişehirin merkezinde kullanıyorum en yüksek aldıgım hız 3.5 mb. günde 2-3 defa netin gidip gelmeside cabası eğer fiyat yükseltirlerse yavaş ve ucuz olan iss ye geçeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbaday -- 4 Ocak 2019; 0:19:59 >
    Videoyu izledim ve herkesin izlemesi gerekli olduğunu düşünüyorum. Sadece internet aboneliği değil genel bir çok şeyi kapsıyor. Müşteri hizmetlerini aradım böyle böyle 12 ayı geçmiş benden abonelik iptalinden ücret alamazsınız. Daha önceki görüştüğüm arkadaş alınacak diye ısrar etti. Beyfendi turktelekom ofisine gidiyorsunuz. Biz sadece bilgilendiriyoruz :D Köşeye sıkıştık topu attım olayına girdi :D
    Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurduysanız gerisini onlara bırakın ve arkanıza yaslanıp ve kahvenizi yudumlayın :)
    Uğradığım çok haksızlığı söke söke aldım. sağ olsun tüketici hakem heyetinden. Önümüzde ki hafta bir ofislerine ziyaret edeyim. Olmadı öyle bir şey yapacağım. Yargı günü yaklaşıyor. Hesaplacağız ttnet :D
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.