Şimdi Ara

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade! (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
29
Favori
161.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turknete 1 ay önce abone oldum memnun degilim hızım 5 mgby ilk zaman 16 mgbt dı bu 10 gün sürdü 3 defa arıza mesajı attım abone olmadan evvel canlı turknet müşteri hizmetleri çıkıyodu abone oldukdan sonra çıkmıyor aramalara cvp yok bakalım ne olacak ttnete geçmeyi düşünüyorum ..
  • Malesef telekoma güvenemediğimden netspeed e 12 aylık sözleşme imzaladım. Türknetten netspeed e geçiş yapacağım evraklar ulaşınca. En azından 12 ay sabit fiyat olacak. Seneye bakarız artık fiyata göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erol_ E kullanıcısına yanıt
    Derdinizi anlatabileceğiniz müşteri hizmetleri sistemi olmaması türknetin en büyük problemi.
  • Ben de yeni bağlattım. 35 mbps vaadettiler, 7yi bulmuyor.

• 1 seneyi aşkın sıkıntısız kullanıyorken son 1 aydır resmen hergün savaşıyorum. hızım leş, pingim yüksek lanet ettim artık. hergün aynı cevapları verip yüzlerine vurunca biz farklı bir sorun daha tespit ettik diye kıvırıyorlar. bakalım daha ne kadar savaşıcaz. ama benim artık enerjim kalmadı yeni yıla türknet olmadan girecegim
  • Turknetin de bir anlamı kalmadı. Türk Telekom akn siz interneti başlattı taahhüt luleri de akn size cevirmisler umarım yeni taahhütler faiş fiyatları düşer

• knight0fheaven kullanıcısına yanıt
    Merhaba, pek öyle durmuyor gibi ama yine de siz bilirsiniz. Biz her zaman en uygun fiyata en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Muhtemel bir zam durumu var mıdır?
  • Sevgili Turknet sizde kota olsa ne olur, olmasa ne olur? Hizmet mi verdiğinizi sanıyorsunuz Allah aşkına.
  • Turknete zam gelirse sıkıntı acaba netspeede 12 ay sabit fiyat garantisi ile geçiş mi yapsam...

• hakaniko kullanıcısına yanıt
    Evet gelecek bizzat ceo açıkladı muhtemelen enflasyon oranında belki de biraz daha az gelecek dedi geçen sene 4.ayda yaptık bu sefer biraz daha erken yapabiliriz dedi. Tahminim 74,90 ₺ olur yada maksimum 79,90 ₺.

• Turktelekom ile 35mbs ye kadar bir paketim var. neredeyse 3mb/s download alabiliyorum. Taşıdığım zaman aynı alt yapıyı kullanıyor ise aynı şekilde hız alabilecek miyim ?

Taahütümde Şubat başında bitiyor. Ne zaman başvuru yapmam gerekir bu durumda.
  • TurkNet iyice cozuttu. Gün içinde ping degerlerim aşırı yükseliyor ve 100mbit hıza sahibim (VDSL) 8-10 mbit arası alıyorum, defalarca şikayet kaydı oluşturdum, interneti resetliyorlar başka birşey yaptiklari yok.
    Buyrun bu da hız testi sonucum.
    TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade!

Merak ediyorum, 2019'un ilk günleri ve aylarında baglantımız ne hallere gelicek? Bu şekilde devam ederse başka bir ISS'na geçecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodimus01 -- 26 Aralık 2018; 16:14:18 >
  • Selamlar,

Annemin üzerine bir Süper Online yalın internet aboneliği var. (Bu aboneliği daha sonra iptal edeceğim)
    Ben aynı adrese kendi adıma yeni bir TürkNet aboneliği başlattım. Burada altını çizmek istediğim nokta ISS değiştirme, taşıma işlemi yapmıyorum. Aynı adrese farklı bir isimle 2. bir internet aboneliği alıyorum.

TurkNET'e evrakları gönderdim ancak interneti bağlayıp bağlayamayacakları konusunda endişeleniyorum. Bu konuda net bir cevapta alamıyorum. Acaba daha önce böyle bir şey deneyen oldu mu?
  • Pozitif +

AKN Yok
    Yüksek fiyat Yok

Negatif -

Teknik Ekip yok
    Muhattap yok
    Düzgün hizmet yok
    Düşük Ping yok
  • Turknet kullanmayanlarinda yorum yapmasi aşırı komik

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, pek öyle durmuyor gibi ama yine de siz bilirsiniz. Biz her zaman en uygun fiyata en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
    merhaba;

cgn ipden cıkabiliyor muyuz? 100 il baslayan ipler cogu yogun saatlerde o kadar yavaslıyor ki. internete girmek imkansız. yardımınızı rica ederim. ya da statik ip ye gecersek hangi numara ile baslıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkoz

merhaba;

cgn ipden cıkabiliyor muyuz? 100 il baslayan ipler cogu yogun saatlerde o kadar yavaslıyor ki. internete girmek imkansız. yardımınızı rica ederim. ya da statik ip ye gecersek hangi numara ile baslıyorlar?

Alıntıları Göster
    +1903 cidden CGN IP olayına çözüm getirmeleri gerek.

şöyle bir durum yapılabilir belki (-belki diyorum çünkü işin o kadar tekniğini bilmiyorum-)

cgn havuzlarının sayısını artırımına gidilebilir diye düşünüyorum
  • ciddi bir ping sorunu var.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.