Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TurkNet’te 2017 Eylül’den beri AKN yok, kota yok! Bundan sonra da olmayacak!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hasta Siempre Comandante Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
853
Cevap
20
Favori
69.825
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TürkNet >> TurkNet’te 2017 Eylül’den beri AKN yok, kota yok! Bundan sonra da olmayacak!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      833 Mesaj
      12 Aralık 2018 11:00:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

hayır öyle bişey olmayacak üst paket 100mbips e kadar ve 79.99₺ ancak bu pakete geçebilirsiniz başka paket yok zaten

Alıntıları Göster
      Türknet altyapı sisteminde olmayanlara sadece 35 mbpse kadarmı hız veriyorlar hocam 64,99 Tlye?

• Yüzbaşı
      683 Mesaj
      12 Aralık 2018 11:14:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Türknet altyapı sisteminde olmayanlara sadece 35 mbpse kadarmı hız veriyorlar hocam 64,99 Tlye?

Alıntıları Göster
      65 ₺ye verebildiği maksimum hız 35 mbips buda vdsl modemle oluyor sadece adsl ile 16 en fazla oluyor 35ten fazla isteyen varsa 15₺ fazla vermek zorunda sonuçta herşeyin bir bedeli var daha yüksek hız sağlamak daha maliyetli olduğundan 15₺ fazla alıyor ama burda 100mbips e kadar diyor 100mbips demiyor yani bu 70te alabilir 99da bu hattın o anki durumuna bağlı ben okadar memnunumki süperonline beni kanser ediyordu hız düşümü olunca modemi aç kapa düzeliyor ha bu arada canlı m.hizmeti yok çünkü akk(akn) yok bunu sağlayabilmek için bazı şeylerden feragat etmek gerekiyor tahahütte yok bu arada
      |
      |

Fiat Albea ve Palio Kendinyap ve Modifiye Et sorunlarını Paylaşhttp://www.alpamodifiye.club sitemize bekleriz

• Teğmen
      148 Mesaj
      12 Aralık 2018 11:39:59

Merhaba mevcut aboneliğim Superonline 50mb

Ocak 12'de sözleşme bitiyor.
      Turknet başvuruyu ne zaman yapmam gerek?
      Ayrıca statik ipde almak istiyorum.

Bana özelden pm atabilir misiniz.
      |
      |
      Bahsedilenler: TurkNetDestek

Intel Core i5 7600K \\ ROG STRIX Z270E GAMING \\ MSI GeForce GTX1060 AERO ITX 6G OC \\ HyperX Predator 8GB DDR4 3000Mhz \\ Samsung 850 Evo 250GB \\ Kingston SSDNow 120GB \\ Seagate Barracuda 2 TB 3,5" SATA 3 64MB 7200Rpm \\ Xigmatek Scylla 240 \\ FSP HEXA 500W \\ Eclipse P400S Tempered Glass \\ VIEWSONIC 23.6" 1ms 75hz
    • Binbaşı
      1637 Mesaj
      12 Aralık 2018 11:51:31
      2 yıldır Türknetliyim.
      Bir ara çok sıkıntı çektim internet konusunda sürekli Türknete yuklendim ama modemi bir değiştirdim herşey değişti.Airties 4443 modelle turknet ıhh ıhh.
      Modem değişeli herşey çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfssfr -- 12 Aralık 2018; 11:52:5 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      270 Mesaj
      12 Aralık 2018 11:51:52

Ben taahhüt vermek istiyorum. Türk Telekom fiyatlarını görünce değerinizi anlamışlardır umarım @TurkNetDestek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: TurkNetDestek

• Yüzbaşı
      315 Mesaj
      12 Aralık 2018 12:46:09
      Şu an Türk Telekom belasının son günlerini yaşıyorum. Ocak ayında taahhüt bitiyor. Ben bu taahhüt bittiğinde yeniden bağlatma gibi işlemlerle geciktirmek istemiyorum. Şimdiden başvuru yapsam aynı hat üzerinde bir ay boyunca kullanabilir miyim? Yoksa bittikten sonra mı başvurmam lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

General Mobile 4G, Samsung Galaxy Tab 3 Lite, Lenovo Ideapad Z500

Amd A10 7870k, Msi A68hm-e33 v2, Corsair vengeance pro 2x4gb, Msi Gtx 950 2G, Benq RL2455HM
    • Er
      6 Mesaj
      12 Aralık 2018 13:18:50
      Kasım 4 te olan arıza hala çözümlenmedi 38 gündür internetsizim hiçbir şekilde dönüş alamıyorum desteğe yazmıyorlar facebook grubunda yazılarımın yorumlarını kapatıyorlar bilginiz olsun.

|
      |

• Yüzbaşı
      255 Mesaj
      12 Aralık 2018 14:10:34
      Her ne kadar diğer internet firmaları gibi TTNetin altyapısını kullansada Türknet en mantıklısı gibi duruyor şu an. D smartında internet + tv kampanyası var ama orada en ucuzu 77 TL den başlıyor ve 50 GB AKN Kotası var.
      |
      |

• Teğmen
      108 Mesaj
      12 Aralık 2018 15:37:26
      Arkadaşlar evimde Turk.net iş yerimde 8mbps Ttnet var. Ttnet taahhütü bitmiş faturaya da geçirmişler. Turk.netten hız sorgulaması yaptım 35 verdi 65 tl’ye.

Şimdi sorum şu; Telefon numaram ttnet ile birlikte paket olarak aldım ve numarayı kapatmak istemiyorum. Aktif olarak kullanığım ve müşterilerin de bildiği bir numara.

Türk.net bu numarayı değiştirmeden internet hizmeti veriyor mu? Ttnet’i telefonu iptal etmeden iptal edebilir miyim?

Tuk.net sitesinde cevapları bulamadım.

amaç
    • Yüzbaşı
      270 Mesaj
      12 Aralık 2018 15:57:21
      quote:

Orijinalden alıntı: matizkafalar

Arkadaşlar evimde Turk.net iş yerimde 8mbps Ttnet var. Ttnet taahhütü bitmiş faturaya da geçirmişler. Turk.netten hız sorgulaması yaptım 35 verdi 65 tl’ye.

Şimdi sorum şu; Telefon numaram ttnet ile birlikte paket olarak aldım ve numarayı kapatmak istemiyorum. Aktif olarak kullanığım ve müşterilerin de bildiği bir numara.

Türk.net bu numarayı değiştirmeden internet hizmeti veriyor mu? Ttnet’i telefonu iptal etmeden iptal edebilir miyim?

Ben aynı şekilde numaramı taşıdım ve kullanıyorum. Başvururken telefon numaranızı belirtin

|
      |

• Yüzbaşı
      598 Mesaj
      12 Aralık 2018 16:16:55
      quote:

Orijinalden alıntı: matizkafalar

Hocam eğer geçiş yaparsanız numaranız değişmez. Kapatıp öyle abone olmayın. Geçiş yapın.. zaten belgeleri imzalayıp atınca turknet sizin yerinize telekomla iletişime geçiyor. Her türlü geçiş daha iyi sorun yaşama ihtimaliniz çok düşük oluyor geçiş yapınca..
      |
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      12 Aralık 2018 18:50:40

Merhabalar,geçen yıl aynı şekilde 2 hat ile kullanım sağladım fakat şuanki mevcut paket hızınız ne ise o kadar data sağlayabiliyorlardı bana.
      Sözleşme sürenizin sonuna kadar o hızdan devam edebilirsiniz,daha sonra zaten Turknet'in verdiği hız üzerinden devam edersiniz.
      |
      |
      emrelio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      695 Mesaj
      12 Aralık 2018 20:31:21
      Hattımı nakil ettirdim modem ayarlarını yaptım internet ışığı yeşil yanıyor ama bir siteye girmeye çalıştığım zaman Türknet logosu çıkıyor sizce sorun neyden kaynaklanıyor?

Asus H81M-PLUS/İntel i7-4770/Hynix 12GB DDR3 (1600)/Asus R9 290X DirectCU II 4GB GDDR5 512Bit/Hi-Level Ultra 120GB 550MB-530MB/Thermaltake Smart (RGB) 700W/Razer Deathadder 2013/Red Dragon Kumara/Logitech G231
      PSN:PlevneGazisi Steam:Faticcc
    • Yüzbaşı
      315 Mesaj

şuanki paket 35mbps zaten. turknet de aynisini verir

|
      |
      ahmet1001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

General Mobile 4G, Samsung Galaxy Tab 3 Lite, Lenovo Ideapad Z500

Amd A10 7870k, Msi A68hm-e33 v2, Corsair vengeance pro 2x4gb, Msi Gtx 950 2G, Benq RL2455HM
    • Yarbay
      4698 Mesaj
      AKN olmayacak ama Müşteri Hizmetleriniz de yok. O ne olacak. Botlarla konuşuyoruz

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

Fuzuli
    • Onbaşı
      15 Mesaj

zaten şu zamandır kullanıyorum sorunum yok, çok memnunum ,sorunu olanlar hattı kontrol etsin falan diyenler inş sorunsuz bi şekilde kulanmaya devam ederler turknet i , sorun olduğu zaman sıkıntı başlıyor boot larla muhatapsınız diyoruz anlatamıyoruz

kaç kere yazdım hattım yüksek hızı kaldırmıyor sıksık kopuyor hızımı düşürün adsl ye geçirin tekrar diye başka servis sağlayıcıya geçeceğim diyorum sabah 6 da boot mesaj geliyor noktası virgülü ile aynı son 5 saatte kopma olmamış hızım yavaş diyorsanız şöyle yapın diye dalga geçer gibi
      |
      |
      Death Time kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      270 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Fatic

Hattımı nakil ettirdim modem ayarlarını yaptım internet ışığı yeşil yanıyor ama bir siteye girmeye çalıştığım zaman Türknet logosu çıkıyor sizce sorun neyden kaynaklanıyor?

Modeme girdiğiniz kullabıcı adı şifreyi konttol edin. Yanlış olma ihtimali var

|
      |

Reklamlar
nice türkiye
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
millenicom;internet;servis
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.