Şimdi Ara

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
29
Favori
161.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, bu ihtimal biraz zor gibi... Bizim santrallerimizden hizmet alan kullanıcılarımıza biliyorsunuz alabildikleri maksimum Upload hızlarını veriyoruz ancak VAE'ye müdahale edemiyoruz ne yazık ki.
  • Turknet destek konusuna baksanız da yardımcı olsanız artık.Tam 2 haftadır akşam 5 den sonra ping ve hız sorunu yaşıyorum.Tam 1 senedir sorunsuz kullandığım interneti kapattırıcam aksi halde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msdos34 M kullanıcısına yanıt
    quote:

msdos34@ 15 sa. önce

Hatalısın Türknet

Bizden taahhüt istemeyip Türknet'e taahhütüm olmasa -şu firmaya geçerdim dedirtmediğin- için 12 ay bilemedin 24 ay bizi kendine mahkum etmediğin için hatalısın Türknet.

Bize 1000 dakika mobil, şehirlerarası ve 1. kademe uluslarası hakkı verdiğin için hatalısın.Her 100 dakikayı bize 10 TL den satmadığın için hatalısın.

Akk düzenlemesinden önce tüm abonelere altyapının alabildiği hıza kadar hız verdiğin için hatalısın Türknet.Oysa hepimize 8 Mbps hız yeterdi.

Akk düzenlemesinden sonra benim gibi 35 Mbps üstü hız alan VAE müşterilerin -port ücretleri arttı size zam yaptım yada hızınızı düşürücem- demediğin için hatalısın Türknet.

Bize bedava modem verip faturaya yansıtmadığın için hatalısın Türknet.

Hangi firmanın AKK konusunda ne yapacağı belirsizken bize açıklama yaparak hatalısın Türknet.

Kendi aktif altyapısında olan müşterilerin upload hız sınırlarını kaldırmakla hatalısın Türknet.Biz ADSL de 800kb/sn de VDSL de 4 Mbps uploadla mutluyduk Türknet.

Çağrı merkezi gibi işimizi çözmeyen en ufak sorunumuz olduğunda stresimizi atcağımız orada çalışan arkadaşların kalbini kırcağımız sistemi kaldırarak hata ettin Türknet.Ne gerek var masrafları kısıp kaliteli ucuz hizmet vermeye çalışmak.Hatalısın Türknet.

Ne gerek vardı AKK kaldırmaya.50 GB,100 GB AKK olunca düşen hızlardan memnunduk biz.Modem arayüzüne girip MTU ayarlarıyla oynamak hobimizdi.Gençler ne güzel network öğreniyordu.Hatalısın kabul et Türknet.

YAPA altyapım var yapaya gelenlere 100 mbite kadar hız vaad edip bir süre sabit 70 mbit hız verdikten sonra 3 Mbit ile süründürdüğün pingleri 3 haneye çıkardığın için hatalısın turknet,

1 hafta da bağlatılan neti 1 ayda bağlatamadığın için de hatalısın,

Baktın millet akın akın " AKN,Kota , taahhüt " yok sloganına hücum ediyor Canlı müşteri hizmetlerini kaldırıp telesekreter de küfür yememek için hizmet kaliteni düşürdüğün için hatalısın turknet.

Sağ da solda röportajlarda hala "AKN ne olacak bizde bilmiyoruz" deyip diğer operatörlere maksatlı taş atıp kendi hizmetin içine katmerli ettiğin için de hatalısın Turknet...

Keşke Taahhütsüz hiznet vereceğine " taahhütlü" hizmet verebilme cesaretini gösterebilseydin turknet o zaman o vaadlerini mecbur hakkıyla vermek zorunda kalacaktın ama yapmadın .

Kendini aklama uğruna forumlarda trollerden medet umacak hale geldiğin için hatalısin turknet

Sende hatalısın " Ucuzdur vardır illeti, Pahalıdır Vardır bir Hikmeti" sözünü destur edinmediğin için ey vatandaş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 12 Kasım 2018; 17:27:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MR_

TURKNET kullanıyorum ciddi anlamda memnunum, geçen gün burda yoktum ve hat kapanmış, geldim anında yatırdım bugün SMS atmışlar 24 TL açma kapama ücretini size özel bir defaya mahsus almıyoruz diye, o da önemli değil gözden çıkarmıştım zaten ama incelik yapmaları güzel.
    Yanlış hatırlamıyorsam, bu sene çıkan bir karar doğrultusunda "açma/kapama bedelleri yılda 1 defaya mahsus alınmayacaktır" diye bir haber yayınlanmıştı.

Size özel değil yani. Forumda birçok kişi bunu kendine özel sanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: retro61

quote:

msdos34@ 15 sa. önce

Hatalısın Türknet

Bizden taahhüt istemeyip Türknet'e taahhütüm olmasa -şu firmaya geçerdim dedirtmediğin- için 12 ay bilemedin 24 ay bizi kendine mahkum etmediğin için hatalısın Türknet.

Bize 1000 dakika mobil, şehirlerarası ve 1. kademe uluslarası hakkı verdiğin için hatalısın.Her 100 dakikayı bize 10 TL den satmadığın için hatalısın.

Akk düzenlemesinden önce tüm abonelere altyapının alabildiği hıza kadar hız verdiğin için hatalısın Türknet.Oysa hepimize 8 Mbps hız yeterdi.

Akk düzenlemesinden sonra benim gibi 35 Mbps üstü hız alan VAE müşterilerin -port ücretleri arttı size zam yaptım yada hızınızı düşürücem- demediğin için hatalısın Türknet.

Hangi firmanın AKK konusunda ne yapacağı belirsizken bize açıklama yaparak hatalısın Türknet.

Kendi aktif altyapısında olan müşterilerin upload hız sınırlarını kaldırmakla hatalısın Türknet.Biz ADSL de 800kb/sn de VDSL de 4 Mbps uploadla mutluyduk Türknet.

Çağrı merkezi gibi işimizi çözmeyen en ufak sorunumuz olduğunda stresimizi atcağımız orada çalışan arkadaşların kalbini kırcağımız sistemi kaldırarak hata ettin Türknet.Ne gerek var masrafları kısıp kaliteli ucuz hizmet vermeye çalışmak.Hatalısın Türknet.

Ne gerek vardı AKK kaldırmaya.50 GB,100 GB AKK olunca düşen hızlardan memnunduk biz.Modem arayüzüne girip MTU ayarlarıyla oynamak hobimizdi.Gençler ne güzel network öğreniyordu.Hatalısın kabul et Türknet.

YAPA altyapım var yapaya gelenlere 100 mbite kadar hız vaad edip bir süre sabit 70 mbit hız verdikten sonra 3 Mbit ile süründürdüğün pingleri 3 haneye çıkardığın için hatalısın turknet,

Baktın millet akın akın " AKN,Kota , taahhüt " yok sloganına hücum ediyor Canlı müşteri hizmetlerini kaldırıp telesekreter de küfür yememek için hizmet kaliteni düşürdüğün için hatalısın turknet.

Sağ da solda röportajlarda hala "AKN ne olacak bizde bilmiyoruz" deyip diğer operatörlere maksatlı taş atıp kendi hizmetin içine katmerli ettiğin için de hatalısın Turknet...

Keşke Taahhütsüz hiznet vereceğine " taahhütlü" hizmet verebilme cesaretini gösterebilseydin turknet o zaman o vaadlerini mecbur hakkıyla vermek zorunda kalacaktın ama yapmadın .

Kendini aklama uğruna forumlarda trollerden medet umacak hale geldiğin için hatalısin turknet

Sende hatalısın " Ucuzdur vardır illeti, Pahalıdır Vardır bir Hikmeti" sözünü destur edinmediğin için ey vatandaş...

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım aynen 65 TL imiş. Fakat önemli olan kaç tl olduğu değil, benim bilgim olmadan fatura yükseltmeleri. Az değil 25 TL benim için . Ayrıca fax gönderdim, aradım. Zaten müşteri temsilcisi yok ama ne hikmetse kapatacağım zaman telesekreter dedi ki çok üzüldük sizi son kez arayıp hala kararınız aynıysa iptal edeceğiz. İnşallah ararlar dedim yine aramadilar. Tekrar telefondan aradım abonelik kaydınız zaten var diyor bana.

2- Evet bilmiyordum bakarım sağ ol.

• msdos34 M kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: retro61

quote:

msdos34@ 15 sa. önce

Hatalısın Türknet

@ msdos34 Bizden taahhüt istemeyip Türknet'e taahhütüm olmasa -şu firmaya geçerdim dedirtmediğin- için 12 ay bilemedin 24 ay bizi kendine mahkum etmediğin için hatalısın Türknet.
    Madem 3 mbitte süründürecektin, 12-24 ay taahhütlü diğer firmalardan, taahhütsüzüm diyerek ağızlara bal çalarak "VAAD" ettiğin 70-100mbit interneti övündüğün YAPA da bile vermeyerek 1-2-3 Ayımızı çaldığın için hatalısın Turknet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 12 Kasım 2018; 20:51:59 >

• retro61 R kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: msdos34

Madem 3 mbitte süründürecektin, 12-24 ay taahhütlü diğer firmalardan, taahhütsüzüm diyerek ağızlara bal çalarak "VAAD" ettiğin 70-100mbit interneti övündüğün YAPA da bile vermeyerek 1-2-3 Ayımızı çaldığın için hatalısın Turknet...

• Merhaba,

Başvururken aktif altyapı dediniz 50 mbit dediniz başvurduk portlarda yer yok dedınız 2 hafta beklettınız sonra da TT üzerinden vereceğiz dediniz. 16 mbit'e kadar olan pakete düşürdünüz aynı fiyattan ve internet bağlandı şu an hızım 3 mbit. şaka değil 3 mbit. 50 mbit çıktığım yola 3 mbitle son buldum. Destek kaydı actım 4 gündür ses seda yok. Böyle olucaksa ilk faturayı ödemeden iptal edeceğim.
  • retro61 R kullanıcısına yanıt
    1. ayda çat başka firmaya geçseydin.Yanlışını gördün acımayacaksın.Benim 24 ayımı çalan firmalar oldu.Ucuz yırtmışsın.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Hocam acil olan destek taleplerimize bakmayıp buradan gelen soruları yanıtlamanız çök kötü bir durum bir hata ettik bir yakınımıza Turknet’i tavsiye ettik şimdi Google dışında hiçbir yere giremiyor ve hiçbir şekilde arıza kaydına dönüş olmuyor acil olarak yardımlarınızı bekliyoruz lütfen özel mesajlara dönüş yapınız.

• Turk.net mi yok abi ben almayayım.
  • 2.5 senedir sorunsuz kullanıyorum teşekkürler
  • Abone olurken en fazla ADSL 16 Mbit veririz dediniz.Altyapı gelişirse kullanırım diye 249 liraya sizden ASUS DSL-AC51 siparişi de verdim. Faturalandırmaya başladık diye mesaj attınız,ama o modemi bir türlü istediğim adrese yönlendiremediniz. Online İşlem Merkezi'nden yönlendirdik dediniz,kargo takip kodu iade aldığınızı bir haftadır modemin sizde olduğunu gösteriyordu. Daha fazla beklemeyelim diyip 180 liraya bir ADSL modemi aldım. Sizdeki siparişi iptal ettim. Hemen ettiniz,bir baktım 350 lira yapmışşsınız modem fiyatını,piyasa dolardan uçmuş gitmiş.Sonra ne hikmetse VDSL altyapım olduğunu fark ettik. Mecburen 300 lira gibi bir paraya alt model ASUS DSL-N16 aldım. Şimdi sizden modem almaya kalksak yine alakasız adreslere gidecek,ben perişan olacaktım. Faturalandırmaya da başlamışsınız ya.

Sonuç üç hafta kullanılamayan internet,modemlere verilen 500 liraya yakın para.Bir dolu can sıkıntısı. E ben taahhütlü bir abonelik yapsam ertesi güne internetim kurulur modem hediye gelirdi. Kapattırırken de ödeyeceğim ceza 500 ü geçmezdi.Bu kadar mağdur da olmazdım.

Ha bu arada o zamanlar evinizin iç tesisatına bakıyor,kabloyu modeme kadar getiriyoruz diye satıyordunuz kurulum hizmetini. Parasını verdik,elemanınız geldi,bende kablo yok,giriş burda modemi buraya getirin dedi gitti.Yanıltıcı reklamdan şikayet edecektim,üşendim. Başımın gözümün sadakası olsun.

Vermeyi taahhüt edip veremediğiniz hizmetleriniz de,küçük esnaf çakallıklarınız da,bedava bir ay alacağım diye dilenci gibi geze geze her yere kod yapıştıran-insanları yanıltan whatsapp üzerinden iletişim kurduğunuz ponzi zinciri kılıklı kıymetli vip müşterileriniz de benden uzak Allah'a yakın olsun.

AKK'siz internet veren firmalar çoğaldı,daha da çoğalır. Oris'te mutluyum şu anda o olmazsa Netspeed,o olmazsa Milennicom.

• nomadio N kullanıcısına yanıt
    Kardeşim aynı şeyi banada yaptılar vdsl diye söz verdiler geçtikten sonra önce port yok sonra alt yapı desteklemiyor 16 mb aktif alt yapı içersindeyim saha dolabı ile aram TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade! 160 metre adamlar aktif altyapımız içindeyseniz 100 mb değilseniz 35 mb diye reklam yapıyorlar hem yapa da yız hem 16 mb kullanıyoruz 1 sene geçti değişen birşey yok

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    1400 Metre mesafeden VDSL sinyali alabilmem mümkün mü? Şuan ADSL aktif ama VDSL sinyali alır mıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YAPA : Ev > Santral

VAE : Ev > Saha Dolabı > Santral

Siz YAPA'da olduğunuz için o saha dolabı es geçiliyor. Santraldeki Türknet'in cihazından hizmet alıyorsunuz. Haliyle saha dolabı es geçildiği için mesafe uzamış oluyor. Bu yüzden daha yüksek hızlara ulaşamıyor olabilirsiniz.

Destek kaydı açıp VAE altyapısına geçiş isteyin. Böylece o saha dolabından hizmet alacaksınız ve alabileceğiniz hızınız yükselecek. (Tabii bulunduğunuz bina gerçekten o saha dolabına bağlıysa)
  • 1400 metre için VDSL verilmesi imkansız. Genellikle 900-1000 metre sonrası için verilmiyor ülkemizde. Zaten verilse bile ADSL'den farkı kalmaz, boşuna VDSL port işgal edilmiş olur.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.