Şimdi Ara

Turknet tarafindan dolandirildim bildiğin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslairmin onermesi sonucu turknete internetimi tasidim milenicom kullaniyordum adsl bana turknet 82 mbite kadar vdsl internet ile hiz verebileceklerini soyledirler neyse bugun gecis islemim tamamlandi ama hizim hala düşük oldugu icin kayit açtım bana altyapi desteklemiyor falan bir seyler dedi bir arkadas arayip resmen beni dolandirdilar madem desteklemiyor paket açılana kadar neden soylemediniz sorunumun çözülmesini talep ediyorum

• Aynısını bana turk telekom yapmıştı. 24 alırsın dedi 8 aldım o kadar para ödedim. Sürekli bağlantı koptu. Arıza kaydı oluşturdum sürekli en sonunda teknisyen aradı hocam git 16 ya düşür ceza ödemezsin demişti bir de onla uğraştmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Aynısını bana turk telekom yapmıştı. 24 alırsın dedi 8 aldım o kadar para ödedim. Sürekli bağlantı koptu. Arıza kaydı oluşturdum sürekli en sonunda teknisyen aradı hocam git 16 ya düşür ceza ödemezsin demişti bir de onla uğraştmıştım.

Hocam 82 mb ile 10 mbit arasinda dağlar var sırf bunun için sıfır modem aldim

• @turknetdestek
  • modem hat değerlerin nasıl ?

modemin nedir ?

arıza kaydı aç. ankastreden bi ölçüm yapsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 23 Eylül 2021; 22:35:40 >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt

Hocam arayuzden bakınca hala adsl olarak gözüküyorum vdsl portta degilim gibi

Modemim vdsl destekli daha yeni aldim ondan kaynakli sikinti olmasi çok düşük ihtimal

• Merhaba kolay gelsin ben milenicom 16 mbtlik adsl paketi kullaniyordum hattimi sorgulayinca 82 mbtlik paketi alabilecegim soylendi yillardir düşük hiz mağduru olduğum icin hemen sizinle iletisime gecip gecis islemlerini yaptık dün hattim aktif edildi bana adsl olarak hizmet verilmeye baslandi sizi aradim bana 24 saat icinde hiziniz articaktir falan dedi arkadas sonra kayit olusturunca bir arkadas bana şu mesaji yazdi

Ama internetin dağıtıldığı kutu evimin karsisinda dediginiz gibi uzak falan degil gelen giden bir ekipte görmedim anladigim kadarıyla benim netimi adsl portunda tutuyorlar vdsl porta gecis yaptirilmiyorum bana 82 mbit diyip maks 14 mbite razı olmam bekleniyor cok beklentiler icinde geldim firmaniza ama cok pisman oldum lütfen yardimci olur musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Aynısını bana turk telekom yapmıştı. 24 alırsın dedi 8 aldım o kadar para ödedim. Sürekli bağlantı koptu. Arıza kaydı oluşturdum sürekli en sonunda teknisyen aradı hocam git 16 ya düşür ceza ödemezsin demişti bir de onla uğraştmıştım.

35 mbps paket almıştım. Destekliyorsa en fazla 35 alırsın dedi türk telekom. 40mbps geliyor çok enteresan Turknet tarafindan dolandirildim bildiğin 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Theodore Cartman. -- 24 Eylül 2021; 8:52:56 >
  • Bazı arkadaşlar paket değişikliği menüsünden paketi degistirme seçeneği var mi diye sordu dün o menüde değişim yeri yoktu bugün 35 mbit bir pakete gecmek ister misinzi diye seçenek sundu bende belki sıkıntım düzelir diye sectim 3 iş günü icinde gecis olacak mesaji geldi oim den inşallah düzelir
  • Merhaba, kontrol ettiğimde yaptığımız VDSL başvuruları yerleşik operatör tarafından uzak mesafe bilgisi verilerek ret verilmiştir. Ben tekrar başvuruda bulundum. 3 iş günü içerisinde sonuçlanmış olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, kontrol ettiğimde yaptığımız VDSL başvuruları yerleşik operatör tarafından uzak mesafe bilgisi verilerek ret verilmiştir. Ben tekrar başvuruda bulundum. 3 iş günü içerisinde sonuçlanmış olacaktır.

Baska bir firmadan sorguladığımda santralin bana 78 metre uzakta olduğunu gormekteyim size dm den attığım fotoğrafta da göreceğiniz üzere santral kutusu tam evin önünde uzakta olması imkansız inşallah sıkıntımı çözersiniz bende doya doya hızlı internet kullanabilirim

• Lastpunch55 L kullanıcısına yanıt
    Ben tekrar başvuruyu yaptım. Arkadaşlarım oluşturduğunuz destek kaydına istinaden süreci ilerletecektir. Konuyu ben de yakından takip ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Ben tekrar başvuruyu yaptım. Arkadaşlarım oluşturduğunuz destek kaydına istinaden süreci ilerletecektir. Konuyu ben de yakından takip ediyorum.

Son durum ne hocam geçiş ile alakalı

Merhaba, çözüm uzmanlarımız yerleşik operatör ile yazışma başlatmıştır. Şu an ekiplerden güncel bilgi bekleniyor. Destek kaydının kapanmaması için www.turk.net/oim sayfamızda çözülmedi olarak güncelleyebilir misiniz?
  • Hocam turk telekom kaynaklı sıkıntımı bir türlü çözemiyorsunuz ne evime gelen var ne de sıkıntımı çözmeye çalışan vdsl e cevirmiyorlar portumu uzak diye uzak falan değil kablomda vesiare nerde sıkıntım var ise siz gelin ya da turk telekom gelsin yapsin parasi neyse odiycem sürekli magdur ediliyorum

Sorunun bir an önce çözülmesi için arkadaşlarım yerleşik operatör ile iletişim halindedir. Aynı bina da VDSL kullanıcısı varsa bize hizmet numarasını iletebilir misiniz? Teknik uzmanımıza referans numarası olarak ileteceğim. Bu durumda süreç daha fazla uzamadan çözümlemiş olacağız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Hocam maalesef zaten 4 katli bir apartman dairesindeyiz

• Ama hemen yanımdaki yerleri sorgulayinca onlarda var
    Merhaba, aynı binada olması durumunda referans olarak o kişinin XDSL numarası ile yerleşik operatöre bildirimde bulunabiliyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Hocam kimse gelmiyor ki gelsin baksinlar kabloma vesaire ben gecisten sonra olacak islemlerin sorumluluğu kabul ediyorum gecis yaptirtin sorun olursa zaten adsl döneriz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.