Şimdi Ara

Türknet REZİLLİĞİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Dün akşam youtube dan video açayım dedim görüntü çamur,hıza bir baktım 2mbit.. Vdsl hattım 65 mbit destekliyor 2 mbit hız alıyorum.Sabahları 30 larda akşamları ise 2 ye kadar düşüyor.Böyle internet hizmeti olmaz 59TL nin karşılığı hiç olmaz.Düzelmezse bende kapatmayı düşünüyorum.

Merhaba, yaşamış olduğunuz hız sorunlarınızın detayını görmek ve neden kaynaklandığını incelememiz için size yardımcı olmaya çalışacağım. Bu sorunu yaşayan tüm kullanıcılarımızdan PM üzerinden yaşadıkları sorunu detayları ile anlatmalarını, hizmetlerine ulaşabileceğim bir GSM numarasıyla birlikte paylaşmalarını rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, PM üzerinden iletmiş olduğunuz sorununuzla ilgileniyorum.

Türknet REZİLLİĞİ

Türknet REZİLLİĞİ

Türknet REZİLLİĞİ

Türknet REZİLLİĞİ

Buna bir açıklama yapmayın. Herkes görsün bu rezilliği. Dilekçeyi oluşturdum fırsat bulur bulmaz iptal için gönderiyorum.
    Etiketleyip yorum yapacam bundan sonra @TurkNetDestek
    Rezillik diz boyu. Hayır şikayet kaydı oluşturuyorum dönüp otomatik bir ses bina içi tesisatınızı kontrol ettirin diyor. Ya eve kadar geldi TÜRK TELEKOM YETKİLİLERİ hatta bir problem yok dedi. O ZAMAN NEDEN BU HIZ BÖYLE.
    modem dediler değiştirdik.
    kablo dediler değiştirdik.
    prizi değiştirdik.
    Abi bina girişi ankastreden ölçüm yaptım 5 mbit oluyor en fazla 10 mbit.

Yalan dolan. Gece saatlerinde internetim 30 lara çıkıyor. Gündüz mü oluşuyor bu sorun yani.

Türknet AKK SIZ İNTERNETİ KALDIRAMIYOR. Derhal iptal edilip stabil hızlara dönsün. Yada abone alımını mı kapatıyor yoksa yeni portlar alıp bağlantıya binen yükleri mi azaltıyor veya Telekom ile görüşüp inceleme mi başlatıyorsa başlatsın. Ama artık şu sorunu çözsün.
    Ben 2-3 gün daha bekliyorum ondan sonra zaten turkcell den yanıt bekliyorum gelince dilekçeyi yollayıp ilişkimi keseceğim. Ama bu forumda rezilliğinizi de herkes görsün. @TurkNetDestek

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.