Şimdi Ara

Türknet Rezaleti 100 MB internetimi vermiyor bozdular düşük hız veriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şimdi türk telekomu aradım 100 mb vdsl başka ıssden geçiş yaparsanız 149 tl fiyat aldım size daha farklı fiyat veriyorlar demekki

• Cahil cahil konuşmaya bayılıyorlarsunuz bilmiyorsaniz bu tür işleri ki bilmek zorunda değilsiniz bari b*k atmayın turknet ile ilgisi ne bunun hat değerlerine bakılırsa tesisat ile ilgili birşey var ha duvara takılı olan jak i kontrol et çıkar tak eğer dediğin gibi öyle bir ek yoksa tek kablo modeme geliyorsa aşağıdaki tesisata bak küçük bir temassızlik olabilir orada da birşey yoksa telekomdan gelip ölçüm yapmaları lazım altyapı çalışmasında da tesisat bozulmuş da olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

şimdi türk telekomu aradım 100 mb vdsl başka ıssden geçiş yaparsanız 149 tl fiyat aldım size daha farklı fiyat veriyorlar demekki

Olabilir dostum.Ben kendim 15 sene ttnet kullandım ne kadar geçirdiklerini gördüm.Orası tamamiyle sana kalmış senin cebini ilgilendiren bir konu.

Burda ki sıkıntı turknet 95 tl ye turktelekom ait aynı alt yapıdan sana aynı hizmeti veriyor.Peki Alt yapıya sahip firma neden 150 tl ye veriyor.

Burda düşünürken lütfen şahıs olarak düşünme toplam abone olarak düşün zaten demek istediğimi anlarsın.

Tekrar diyorum ben de senin gibi müşteri hizmetlerinden memnun değilim.Ama zaten aşırı uçuk fiyatlara komik internet hızları kullanıyoruz.Bende kendi alt yapısına yatırım yapmayan bir firma ile çalışmak istemiyorum bu da benim şahsi görüşüm.Türktelekom 12 sene boyunda alt yapısı kapı ma kadar çekilmiş(sadece boş boru şahsım tarfından ev yaptırılırken çektirilmiştir.) defelarca aramama rağmen adamlar gelip te kalite bir alt yapı çekmedi evime(Bu süre zarfımda çevreme inşa edilen 3 apartmana çekti hemde bnm evimin önünden) ben halen 80'lerden kalma telefon direğinden bağlanıyorum.

Kesinlikle müşteri hizmetleri turtelekom un daha iyi fiyat konusu sana kalmış.

• ManyaqhKs kullanıcısına yanıt

hocam bunların hepsini düşündüm bilerek türknete geçtim aynı internete fazla para vermem dedim ama sürekli sorun yaşıyorum ve çözüme gelince yardımcı olacak kimse yok sorunu çözdük diyorlar yine başlıyor kaç kere destek kaydı açtım hattınızda sorun yok diyip geçiştirdiler modeme gelen kabloyu değiştirdim ayırıcı bile kullanmadım sorunlar devam ediyor 55 tl fark için artık uğraşmak istemiyorum daha az ödeyince sorunlar çözülmüyor sonuçta eğer bu hafta düzelmezse türk telekoma geçeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

hocam bunların hepsini düşündüm bilerek türknete geçtim aynı internete fazla para vermem dedim ama sürekli sorun yaşıyorum ve çözüme gelince yardımcı olacak kimse yok sorunu çözdük diyorlar yine başlıyor kaç kere destek kaydı açtım hattınızda sorun yok diyip geçiştirdiler modeme gelen kabloyu değiştirdim ayırıcı bile kullanmadım sorunlar devam ediyor 55 tl fark için artık uğraşmak istemiyorum daha az ödeyince sorunlar çözülmüyor sonuçta eğer bu hafta düzelmezse türk telekoma geçeceğim

Eyvallah dostum teşekkürler.Benim Sana pm den yazıdğım yazıyı okursan o şekilde yaparak işlerini biraz daha kolaylaştıra bilirisin.

• ManyaqhKs kullanıcısına yanıt

sinirim geldi iyice btk ya şikayet ettim haftaiçi dönüş olmazsa sosyal medyadan şikayeti heryere yazacağım

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Yaşadığın duruma benzer bir sorunu Vodafone nette yaşadım 50 mbps İnternet 20 ay sorunsux kullandım son 4 ayda saatte 100 kopma ve Vodafone kopmsyı görüyor tt geldi vb tesisat dediler değiştirdik sonra gene aynı vf özel ekip gönderdi söylediği şuydu farklı altyapı firması kullandığın için tt tarafından yüksek hızlarda sorun yaşıyorsun 35 e çekelim hızı sorun olmıcak tahüdü ben cezasız iptal ediyim 24 ay tahhüt ver yeniden ama 3 ayda dene taahhüt cezası olmasın okey dedim inanır mısınız bilmem 35 mbpsde 1 kez kopma olmadı 😖 sonra tt geçtim 50 kullanıyorum şu anda sııkıntı yok 2 ay sonra tahhüt bitiyor napcam bilmiyorum
    Merhaba, yaşadığınız sorunu iş emri numarasıyla saha ekiplerine ilettik. Şu an çalışmalar devam ediyor. Ekipler 3 iş günü içerisinde çalışmaları tamamlayarak size bilgi verecektir.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Oim de 36 saat diyorsunuz burada 3 iş günü oluyor dalga mı geçiyorsunuz ? Oime göre 1.5 gün içinde işlem bitecek haftasonu dahil diyor hala saçma cevaplar veriyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 19 Aralık 2020; 16:27:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N3O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bulunduğunuz bölge için şu an gigafiber altyapı çalışmamız bulunmuyor. Ancak yatırımlarımız devam ediyor. İlerleyen zamanlarda altyapı gelmesi durumunda doğrudan geçiş yapacağız.
    Merhaba, arıza çözüm süreci 3 iş günüdür. 36 saat içerisinde online işlem merkezimizden dönüş yapılacağına yönelik bilgi verilmektedir.
    Burada 3 iş günü diye birşey yazıyor mu iyi oku bakalım hatalı bilgi vermeyi çok seviyorsunuz pazartesiye kadar sorunum çözülmezse ozaman sosyal medyadan herkese gösterip rezil edeceğim

Türknet Rezaleti 100 MB internetimi vermiyor bozdular düşük hız veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 19 Aralık 2020; 16:35:13 >
    Beni ilgilendirmiyor 36 saat yazıldı ben ona bakarım senin 3 iş gunu yazman bisey ifade etmiyor eksik bilgi vermeyin o zaman

Yaşadığınız süreç can sıkıcı, farkındayım. Şahsen firma bağımsız olarak; alt yapı kiminse direkt ondan hizmet almak bence daha sağlıklı gibi...

Örneğin geçen hafta anneannemin evine Superonline fiber bağlattim kotalı en makul paketi seçtim. Burada internet yoğun kullanılmayacak.

Her neyse dün geldim bir baktim internet yok, internet ışığı kırmızı yanıyor.

Saat 14:00 gibi Superonline müşteri hizmetlerini aradım, ariza kaydı açtılar. Saat 17'ye doğru görevli aradı. Evde misiniz yarim saate geliyorum dedi.

Dediği vakitte de geldi. Ont cihazına giren fiber kablo da kırılma olmuş. Değiştirdi direkt geldi internet.

Daha öncesinde Millenicom dan başvuru yapmıştım Superonline alt yapısından, ucuz diye... Lâkin 15 günü geçti kimse kuruluma gelmedi. O yüzden Superonline başvurmuştum ertesi gün gelip kurulum yapıldı.

Sorun yaşadığımda süreci okudunuz zaten. Şimdi başka firmada olsam bu kadar hızlı reaksiyon olacak miydi? Bilemiyorum...

Dediğim gibi alt yapı kiminse, sanırım ondan hizmet almak en mantıklı seçim.

• BoraNb kullanıcısına yanıt

türk telekomda bu kadar sorun yaşamıyordum sorun olursa yönetime şikayet ediyordum hemen sorunum çözülüyordu ucuz diye türknete geçtim sürekli sorun yaşıyorum hafta içi bu sorun çözülmezse türk telekoma geçeceğim zaten 55 tl için uğraşmaya değmez

• Hocam iç tesisatınızın size kastı var. Ya o ahlaksızı terbiye edeceksiniz ya da aklı başına gelsin diye yeni iç tesisat çekeceksiniz. Sorun kesinlikle turknet ile ilgili değildir. Bu ahlaksız iç tesisatlar turkneti kötü göstermek için sürekli olarak arızalı gibi davranıyorlar. Hemen iç tesisatı değiştirin.

• brktmr B kullanıcısına yanıt

tesisatta sorun yok 100 mb e kadar hız alıyordum zaten bu aralar sürekli kopmalar dsl internet ışık git gel yapıyor yada yanmıyor tesisatta sorun olsa bu hızları alamazdım

alt katta akrabam türk telekom kullanıyor onlarda hiç sorun yok sürekli bende sorun çıkıyor buda türknet kaynaklı oldugu belli oluyor

Olamaz hocam. Turknet mükemmel bir firmadır. İç tesisatlar ahlaksızlık yapmaktadır. Ya bütün iç tesisatlar değiştirile ya da tiz bütün iç tesisatların kellesi vurula!

• Görün bunlar sayın yetkililer...Halk isyanda, akli melaikeler uçmuş vaziyette, kullanıcılar kazan kaldıracak Türknet Rezaleti 100 MB internetimi vermiyor bozdular düşük hız veriyor Türknet Rezaleti 100 MB internetimi vermiyor bozdular düşük hız veriyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 20 Aralık 2020; 11:10:14 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.