Şimdi Ara

Turknet rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19 Agustos'ta annemlerin evindeki internet icin iptal talebi olusturduk. 20 Agustos'ta faturalandirma duracak ve 5 gun icinde otomatik iptal olacak dendi. Bugun ayin 22'si. Faturalandirma durmadi. Destek kayitlarina cevap yok. Arayabilirsiniz bir musteri hizmetleri zaten yok. Desteke 20 Agustos'ta 1 mesaj bırakmışlar. Sizi aradik Baris Beyle gorustuk filan. Baris filan tanimiyoruz. Oyle birisi yok zaten. 3 gundur ne araniyoruz ne hat iptal oluyor ne de birsey. Suan Telekom'a gectik onu kullaniyoruz. Su lanet firmadan iptal bir turlu yapamadik. Btk ve tuketici hakem heyetlerine sikayetlerde az once bulunduk. Akabinde savciliga da gideceğim. Adamlarin musteri hizmetleri yok ki hata bizde. Boyle sacma sapan yerlere paramizi kaptiriyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne twitter'dan cevap veriyorlar ne de destek hizmetinden. Twitter destek tonla kisiye mention atmasina ragmen beni es geciyor ama merak etmeyin btk ve thh kanitlariyla birlikte sikayette bulundum. Ayrica 2 kuzenim icin de iptal basvurusunda bulunduk. Cevremde kim varsa iptal ettirecegim

• Merhaba, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüm. İptal konusunda size yardımcı olabilmem için müşteri numaranızı PM üzerinden iletebilir misiniz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Dm attim. Aramissiniz giya bilmem kimle konusmussunuz. Konustugunuz kiisi kim bilmiyoruz. Suanda hattin yasal sahibi de yanimda yani esim . Arayior musunuz napiyorsaniz yapin da iptal edin. Biktim 3 gundur sizden

• e devletten yapabilirsiniziptali

• riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmet iptali bugün gerçekleşmiştir. İptal talebinde bulunduğunuz tarih itibariyle faturalandırma durdurulmuştur. Faturanız en kısa süre içerisinde düzenlenecektir.
  • Cok sukur kurtuldum. Bir daha sonsuza kadar gorusmemek uzere

• Bu arada cok direndim ama artik buraya kadarmiş. aylardir cozulemeyen problemler biri der sorun telekomda biri der turknette. Iptal islemini baslattim. telekoma gececegim baska carem yok cunku. turknetten bir sey beklemeyin sadece araci olarak arada komisyonlarini aliyorlar. daha fazla ucret verip daha beter olan telekoma gececegim ama hic olmazsa karsimda muhattap olacak artik.
    @TurkNetDestek cabalariniz icin tesekkurler ama siiznkiler bu isi beceremediler maalesef :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunter -- 27 Eylül 2022; 19:34:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kunter K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüm. Hattınızda yaşanan kopmalar için ekiplere iş emri gönderdik. Dilerseniz kaydınızla ilgili kontroller tamamlandıktan sonra işlem sağlayabilirsiniz.
  • Kunter K kullanıcısına yanıt

turknetin hiçbirşey yaptığı yok onlarda ttnetin altyapısını kullanıyor zaten ttnet ne derse o bide 170tl para istiyor hiç bir özelliği yok onlarda ttnetin ağzına bakıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.