Şimdi Ara

Türknet Resmen Dalga Geçiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yapadayım bana alabildiğim kadar upload verin diyorum santrale uzaksınız adsl alabilirsiniz diyorlar. Diyorum ne adsl'i hattım vdsl yok imkansız siz 7 yıldır adsl kullanıyorsunuz diyorlar. Israrlara karşılık tt saha ekibi yollattılar gelen elemanda gördü hattın vdsl olduğunu hala adsl'sin diye diretiyorlar. Kapatıcam 1 kere arıyorlar daha aramıyorlar delirttiler son 3 ayda.

Türknet Resmen Dalga Geçiyor.

• Bu ekran görüntüsünü destek kaydı oluşturduğunuz zaman paylaştınız mı ? Buna rağmen yine "hattınız adsl destekliyor" mu diyorlar ? O zaman cidden şaka gibi :)
  • Attım tabi ki. Gelen cevaplar şaka gibi adsl diyor hala.
  • Valla Allahtan benim altyapımda ciddi sorunlar yok. Ben de ping sorunu için bir kaç kere destek kaydı oluşturdum. Yani yazının başında belirtiyorum kablo ile kullandığımı, wireless kapattığımı, farklı modem kullandığımı, windows u formatladığımı, ama buna rağmen otomatik cevapları yine alıyorum :D Kablolu bağlantı kullanın, dns otomatik fln alın aynı cevaplar. Anca 3-4'üncü cevaplarda birileri karşılıklı cevap veriyor.
  • sanırım saha dolabından vdsl alıyorsun, santrale bakır kablo ile bağlarlarsa 4mbit adsl bile alamayabilirsin. yapa için ısrar etmenin bi anlamı yok eğer santrale 100-200 metre yakın değilsen.
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Yapadayım zaten
  • Merhaba, müşteri numaranızı bana bu sorununuzla birlikte PM üzerinden iletir misiniz? Hizmetinizi detaylı bir şekilde kontrol edip size konu hakkında yardımcı olmaya çalışacağım.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu daha önce 2 kere konuştuk. Artık bıktım gerek yok. Kapattıracağım hattı konuyuda türknet kullanan veya kullanmak isteyenler için örnek olsun diye açtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Bu konuyu daha önce 2 kere konuştuk. Artık bıktım gerek yok. Kapattıracağım hattı konuyuda türknet kullanan veya kullanmak isteyenler için örnek olsun diye açtım.
    Hocam gerçekten ben de yeni geçiş yaptım ama sorunlar hiç bitmiyor gerçekten sıkılmaya başladım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.