Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ. (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
3
Favori
53.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
410 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kingocd

Biz türknete geçtiğimizde iki katıydı aynı hız 2 yıl tahaütlü 150 akkli paketi superonlineın. Anladığım kadarıyla sorun yaşamadığım için de şanslıyım, ama sadece bu fark bile değmez mi denemeye?

Haklısın hocam değer fakat arkadaşım saçma sapan bi hattın olduğu yerde ve bu kotasiz net olayindan once uyeydi ona 75 veriyorlar full sinirsiz. Benim hattim 1000 mbps kaldiriyor 16 mbps hiz nedir diyorum biz vdsl hizmet veriyoruz sizin fiberdir falan diyorlar. Gelin test edelim max hizi 16yi gecmesin uye olucam diyorum gelmiyorlar :D 16 hiz kabul edemem kaldi ki 2 ay once size 35 veriyoruz diyorlardi. Yani kalabaliklastikca o hızlar dusuyor diye dusunuyorum bilmiyorum. Bu son superonline faturam eger uygun tarife bulamazsam napcam bi fikrim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wardsg1

Aynen bende 6-7 yıldır superonlinedayım bir iki yıl önce gece 3 te ping sorunum olurdu arardım düzeltirlerdi hemen

Müşteri hizmetleri efsane valla. Benim bi kere sorunum olmuştu aksam 5te aradim 5.30da geldi birisi cok sasirdim acikcasi.

• Mianfei kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam TT altyapılara zam getirmişti, bunlar da o yüzden yapa olmayanlara VDSL üzerinden 35 veriyorlar max.Ben de önceden aldığım için 50 alıyorum. Bir de bildiğim kadarıyla eğer bölgedeki müşteri kotasına ulaşmışlarsa vdsl veremiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

Yanılmıyorsam TT altyapılara zam getirmişti, bunlar da o yüzden yapa olmayanlara VDSL üzerinden 35 veriyorlar max.Ben de önceden aldığım için 50 alıyorum. Bir de bildiğim kadarıyla eğer bölgedeki müşteri kotasına ulaşmışlarsa vdsl veremiyorlar.

2019da kotasız olacak diyorlardı internet için doğru mu acaba
  • Bende buradaki yorumları görünce türknet bağlatmaktan vazgeçmiştim.şimdi speednet kullanıyorum 40 lira 8 mbps sınırsız. bir sorun yaşamadım sadece bir pazar günü hız düşmüştü sonra düzeldi.

• TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Memnunum.
    Netspeed baktın mı ?

• Khan Aitmatov kullanıcısına yanıt
    Bende memnunum. Tık sorun yok.

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.
  • Samsunun göbeğinde 8 mbs internet hızı alıyorum, bravo valla

2-8 arası olmayacak dediler tuttu. 31 aralık 2018i biraz da korkuyla bekliyorum.

• burda turknet çamur atanlara şaşırıyorum valla 1.5 snedir türknetliyim 1 akşam bile sorun yaşamadım .sadece 2 ay bi hiz düşmesi oldu 10 mb hiz aldım ama şimdi 50 ile 60 mb kadar hiz alıyrum çok memnunum
  • Fena değil

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.
  • Hazirandan bu yana kullanıyorum. 2 günlük kesinti haricinde sıkıntı olmadı. 16 mb kullanıyorum 16 mb hız alıyorum ve saniyede 2 mb download alıyorum.

• kurulum için genç bir eleman geldi. Yeni başlamış işe. Taktı modeme sinyal yok arıza kaydı oluşturdu gitti. İlginç gerçekten. 8 gün oldu internet yok. Arayıp soran da yok. Üstüne 200 liraya aldığım modem de elime ulaşmadı. Az çok tahmin ediyordum yaşayacağımı. Ben kumarı oynayacam dedim ve sonuç böyle. Bakalım biraz daha bekleyeceğim sonra hizmeti kullanmadan iptal ederim. Şans işi demek ki. Ama bilgilerime bakarak verdikleri vaatler tamamen yalan.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoğun saatlerde pingler rezalet durumda. Turknet kullanıyorum.
  • Aman arkadaşlar internet koptu kac gündür yok. Sinirleriniz sağlamsa geçip uğraşın tabi muhatap bulursanız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalan yok interneti sınırsız yapılana kadar çok iyiydi sınırsız olduktan sonra kopmakta hız düşüklükleri hepsi başladı ben bırakıyorum

• Çok daha alt yapıya ve müşteri hizmetlerine ihtiyaç var. Hız gerçekten düştü (Yapa) olmama rağmen.

• Merhaba, bu gibi sorun yaşadığınızda kısa bir işlemle destek kaydınızı OİM ve ya IVR sesli yanıt sistemimiz üzerinden oluşturun. Arkadaşlarım hizmetinizi incelesinler size geri dönüş yapsınlar. İsterseniz destek kaydınızı oluşturduktan sonra bana PM üzerinden ulaşın. Bende süreci buradan takip ederek size yardımcı olmaya çalışırım.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.