Şimdi Ara

Türknet ping sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben ping sorunu yaşıyorum normalde CSGO da 50 pingle oynarken şu 3 gündür 120 den aşağısını görmüyorum. Üst katta kuzenim türk telekom kullanıyor o da 40 pingle oynuyor onun wifisine bağlanıp oynayabiliyorum türknet benim sorunumu çözmüyor sizce iptal edip türk telekoma geçmeli miyim?
    DESTEK KAYDIM::33511313
    Türknet ping sorunu
    Türknet ping sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAPHOENİX52 -- 24 Mayıs 2020; 16:25:2 >

• up
  • Hocam aynı durumdayım ne güzel 50 pingle oynuyordum 1 haftadır son 3 gündür 90 - 100 arasında gidip geliyor oyuna çok etki ediyor bu da maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Hocam 90 100 yine neyse de 150 den aşağısını görmüyorum üst kattaki kuzenimde türk telekom var wifi ile ona bağlanıyorum 40 maximum 50 ping oluyor
  • Nerede yaşıyorsunuz merak ettim
    Bende turknete başvurmayı düşünüyorum Csgo'da google hizmetlerinde vs. ping sorunu yasamak istemiyorum
  • cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    ORDU/FATSA başvurmayın hocam ben tükrnetde csgo da aynı sunucuda 150 ping alırken üst katta oturan kuzenim Türk telekom 40 ping alıyor ve ikimizde aynı santral aynı ankastre kutusuna bağlıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAPHOENİX52 -- 24 Mayıs 2020; 23:28:33 >
  • Merhaba

İstanbul pendik 100 mbps vae

Türknet ping sorunu

Türknet ping sorunu

• Merhaba, oluşturduğunuz destek kaydı üzerinden kontrolleri tamamlayarak size bilgi vereceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Valla düzeltmezse 2 sene sözleşme imzalicaz türk telekom ile yapılacak bir şey yok ping önemli benim için hadi 60 70 olsa anlarım eyvallah da 120 oyun oynuyoruz en düşük üst katta oturan kuzenim türk telekom kullanıyor 40 pingle oyun oynuyor arkadaş ikimizde aynı kutuya aynı santrale bağlıyız nasıl oluyor da bu kadar fark olabiliyor anlamıyorum.
  • Evet bu sabah yine kopyala yapıştır mesaj attılar e haliyle böyle birşeyi bekliyordum yine diyolar ki BİZDEN KAYNAKLİ HERHANGİ BİR SORUN YOKTUR türknet maceramız buraya kadar

• GAPHOENİX52 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, destek kaydınızda altyapı kaynaklı bir sorun olmadığı ve donanımsal destek almanız bilgisi verilmiş. Donanımsal olarak destek aldıktan sonra sorununuz devam ederse tekrar kayıt oluşturur musunuz? Kontrol ederek bilgi verelim.
  • Valla donanımsal sıkıntıda yok artık geçti sabah telekoma başvuru yaptım

• Ben de bir aydır ping problemi çekiyorum Turknetliyim. Sorun Cgnattan kaynaklanıyor gibi duruyor. Amazon sunucularına routing'te sorun var diyorum turknet destek diyor ki giremediginiz websitesinin adını yazıp ping atın 😅 ilk mesajımda ilgili oyunun tracert testini ilettim diyorum bu sefer de diyor ki Türk Telekom saha ekiplerini yönlendirdim pardon da onlar sizin routinginizi nasil duzeltecek onlarlik bir durum yok ki. Milletin dediği doğruymuş turknet iyidir hoştur ama sorunlar bir başladı mı muhatap bulana aşkolsun. Sakın bulaşmayın bu garip firmaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toygar87 -- 26 Mayıs 2020; 16:39:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Genelde arızayı temsilci bulur söyler turknette tam tersi adamları yapicağı işi bile söylüyorum adam bana halen pingle mudahele edemiyorum diyor çok garip.
    Başvurumu yaptım telekoma bakalım 2 3 gün içinde bağlanır insallah

Merhaba, donanımsal olarak bir sorun olmadığını belirterek kayıt oluşturur musunuz? Teknik ekibimiz tekrar kontrol ederek dönüş sağlayacaktır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yinede türk telekoma başvurdum. Artık düzeltsenizde fayda sağlamayacak
    Sizi aramızda göremeyeceğim için üzgünüm. İyi günler dilerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.