Şimdi Ara

türknet nasıl bir firma (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
6
Favori
144.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be böyle şeylerin olması çok iğrenç bir durum.
    Tabi sen tüm telekominikasyonu tek bir kuruluşa ver, sonra da özelleştir. Elbette diğer firmalara yapmadıklarını bırakmayacaklar.
    Mahkemelerden de korkmuyorlar zaten, gerçi karar aldırana kadar yıllar geçmiş oluyor bazen.
    Oh ne güzel.

Türknete sahip çıkmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azapgulu

Türknet - turknet
    9 Gündür hattım kesik. 2017 nin istanbulunda bu kadar süre hizmet kesintisi olamaz İnternet üzerinde her mecrada memnuniyetsizliğimi ve şikayetimi yayınlayacağım.

16 gün oldu. Hala Kesik.. İlgi sıfır.
    16 günde Yeni fiber kablo cekilir...
  • quote:

quote:

Türknet - turknet
    9 Gündür hattım kesik. 2017 nin istanbulunda bu kadar süre hizmet kesintisi olamaz İnternet üzerinde her mecrada memnuniyetsizliğimi ve şikayetimi yayınlayacağım.

Türknet - turknet

20 Gün Oldu hattım hala kesik. Hiç kimse ilgilnemiyor.
    kesinlikle Türknetten uzak durmanızı tavsiye ederim.

üstüne üstlük birde vermedikleri hizmete 60 TL fatura kesmişler.
  • quote:

quote:

quote:

Türknet - turknet

Türknet - turknet

20 Gün Oldu hattım hala kesik. Hiç kimse ilgilnemiyor.
    kesinlikle Türknetten uzak durmanızı tavsiye ederim.

üstüne üstlük birde vermedikleri hizmete 60 TL fatura kesmişler.

21 Gün sonra Nihayet İnternet bağlantım yapıldı. Türknet e..........

• TurkNet dolandırıcılık yapıyor! Denemesi bedava yalanı!!!

12.05.2017 tarihinde bağladıklarını söyledikleri telefon hattı ve internet 11 gündür binadaki Telekom kutusunda bağlı değildir. Telekom kutusunda ne benim dairem ile ilgili, ne de TurkNet ile ilgili hiç bir bilgi bulunmamaktadır.
    Müşteri hizmetleri klişe cevaplar dışında hiçbir şeye yardımcı olmuyor. Kaç kere kayıt açtırdım, günde en az 2-3 kere aradım. Sorunum çözülmediği halde ve zahmet edip sorunun çözülüp çözülmediğini sormadan kafalarına göre açtırdığım kaydı kapatıyorlar.

Madem hattı bağlayamıyorsunuz o zaman iptal edin dediğimde de 39 küsur TL borç çıkarıyorlar. Hani denemesi bedavaydı, kredi kartı bilgilerini alana kadardı anlaşılan.

Ek de bina girişindeki Telekom kutusunun ve 11 gündür güya aktif olan hattın kullanım bilgileri de vardır.
     türknet nasıl bir firma
     türknet nasıl bir firma

• ulen şu yorumları iyi ki okudum yoksa girecektik türknet belasına ...
  • Miller57 kullanıcısına yanıt
    Eylül 2014 ten bu yana türknetteyim memnunum hattının kaldırabildiği hızı veriyorlar kafanda soru işaretleri kalmasın diğer firmalar gibi 24 ay taathüt istemiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türknete nereden bulaştım arkadaş şubat ayından beri sürekli kopmalar net gider 5 gün gelmez 2 iş günü dedikleri arıza giderme 5 gün olur müşteri hizmetleri insanın suratına telefon kapatır yanlış kayıt açarlar sürekli kopmaların sebebini bulup söylediğimde santral bazlı diye ısrar ederler halbuki öyle bişeyok yüksek akn veriyozdiye insanı salak yerine koymak ve sinire strese sokmak tan başka bir işe yaramayan internet firması
  • Merhaba, yaşamış olduğunuz sorun nedeni ile üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Hizmet değerlerinizi inceleyip size yardımcı olabilmem adına GSM numaranızı PM üzerinden iletir misiniz?
  • arıza olana kadar herşey güzel gider arıza olunca firma hiçbişey yapmaz böyle bir firmalar
  • 20 gündür kullanıyorum mükemmel müşteri hizmetleri çok ilgili hızlıca hallediyorlar. batmanda oturmama rağmen hızım adsl de 14 mpbs bence şahane alabileceğim max zaten 16 .herkese öneriyorum
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende kapadim telekomdan aldim bekliyorum yoksa dandik hizmete tabii kalicakdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahimakl İ kullanıcısına yanıt
    sorun çıkıncada aynı şeyi söylersin inşallah
  • ibrahimakl İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parashout

ulen şu yorumları iyi ki okudum yoksa girecektik türknet belasına ...

aynen bende vallahi iyi ki okudum. yeni abone olarak başka ne var ki avantajlı olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miller57

Az önce türknet ten bir hanım kız aradı. Cimcime cimcime konuşup aklımı çeldi. Biz sabancı kuruluşuyuz, ttnet ten daha hızlı internet hizmeti veriyoruz. Onların 14 milyon abonesi var ve yoğunluktan dolayı hızlı internet sağlayamıyorlar ama biz sağlıyoruz falan dedi. Ttnet e aylık 55 TL veriyorsunuz bize geçerseniz ilk altı ay için 55 TL nın yarısını verirsiniz, altı aydan sonra 55 TL verirsiniz dedi. Peki dedim biz adsl cihazını alırken sözleşme falan imzaladık iki yıl boyunca ttnet kullanacağımıza dair o ne olacak dedim. Sizin taahhüt altına girdiğiniz süre 11 nisan da dolmuş şu anda hiçbir sıkıntı olmadan ttnetten ayrılabilirsiniz dedi... Biraz tereddüt ederekde olsa tamam yollayın evrakları geçelim size dedim.

Bilmiyorum iyi mi ettim. Türk Net hakkında daha fazla bilgisi olan, kullanıcı tecrübesi olan varsa yazabilir mi??

ben bir buçuk yıldır turknet kullanıyorum. şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım. geçecek arkadaşlara tafsiye ederim. turknete geçiş yapmayı düşünen arkadaşlar varsa aşağıdaki referansla geçiş yaptıklarında bir ay ücret ödemezler. Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz,
    gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 59.99 TL. Başka
    da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm
    var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet
    kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha
    çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine
    sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhüt Sayar:
    http://www.turk.net/taahhut-sayar/index.aspx?PromoCode=DEM24YK14LLO

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: DEM24YK14LLO

Bağlantı:
    https://turk.net/p/DEM24YK14LLO

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan
    sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi
    ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Bölge Web Alanı
    Kullanım Detayı

Bölge Web Alanı
    Kampanya Şartları
    8 öğeli liste
    ••Kampanyadan faydalanabilmek için davet eden ve davet edilen abonelerin TurkNet’e son ödeme tarihi geçmiş herhangi bir borcu bulunmamalıdır.
    ••Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim
    Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
    ••Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine
    bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
    ••Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
    ••Kampanya 14.08.2017 ile 31.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
    ••Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
    ••Arkadaşını Getir kampanyası yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
    ••Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.
    Liste sonu

Bölge Web Alanı
    Sıkça Sorulan Sorular
    Arkadaşını Getir Kampanyası nedir? Ben ve arkadaşlarım nasıl yararlanabiliriz?
    Arkadaşını Getir, sizin (yani TurkNet bireysel müşterilerinin) TurkNet’e kazandırdığınız her yeni müşteri için bir ay ücretsiz Özgür İletişim paketi kullanım
    hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır. Ayrıca davetiniz üzerine TurkNet’e kayıt olan arkadaşınız da bir ay ücretsiz internet kullanımı kazanır. Kampanyadan
    mevcut bireysel müşterimizseniz, siz ve sizin davet ettiğiniz hizmeti yeni açılan TurkNet’liler yararlanabilir. TurkNet’e getirdiğiniz arkadaşınız da hemen
    kendi arkadaşlarını davet ederek daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilir.

Kampanya hangi tarihlerde geçerli olacaktır?
    Kampanya 31 Aralık 2017 tarihe kadar geçerlidir. Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.

Arkadaşlarımı nasıl TurkNet’e davet edeceğim?
    4 öğeli liste
    ••Sizin için özel olarak üretilen davet kodunu ve bağlantıyı arkadaşlarınızla paylaşarak kampanyaya katılabilirsiniz.
    ••En kolay yol, TurkNet Online İşlemler’e giriş yaparak davet etmek istediğiniz arkadaşlarınızın e-posta adresini yazmak. Böylece biz arkadaşlarınıza, size
    özel davet kodunu ve bağlantıyı içeren bir e-posta göndererek sizin adınıza TurkNet’e davet etmiş oluruz.
    ••TurkNet Online İşlemler’e girdikten sonra Facebook ve Twitter üzerinden bizim hazırladığımız mesajları ya da daha iyisi kendi hazırlayacağınız mesajları,
    arkadaşlarınızla paylaşarak daha çok kişiyi kampanyadan yararlandırabilir daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirsiniz.
    ••Size özel davet kodunuzu ve bağlantınızı, TurkNet Online İşlemler’e girmeden e-posta, sosyal medya, mesaj, SMS, mektup, telgraf, şarkı, duman sinyali
    ya da uygun bulduğunuz herhangi bir yöntemle istediğiniz mecrada paylaşılabilirsiniz. Davet için bir metin yazmakla uğraşmak istemezseniz, bizim hazırladığımız
    metni e-posta davetlerinde kullanabilirsiniz.
    Liste sonu

Davet edilen arkadaşlar ücretsiz kullanım hakkı kazanmak için ne yapmalı?
    Davet edilen arkadaşlar TurkNet web sitesi üzerinden abonelik başlatırken ilgili alana arkadaşının kendisine gönderdiği davet kodunu girerek kampanyaya
    katılabilirler. Çağrı merkezi üzerinden abonelik başlatılırken TurkNet yetkiliyse yine aynı davet kodu paylaşılabilir.

Kampanyadan yararlanma şartları nelerdir?
    4 öğeli liste
    ••Arkadaşlarını TurkNet’e davet eden abonenin son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmaması gerekiyor.
    ••Davet edilen arkadaş, bir ay bedava kullanım hakkı kazanmak için kendisine TurkNet’ten gelen ilk tam ay kullanım faturasını son ödeme tarihinden önce
    ödemelidir.
    ••TurkNet’e davet edilerek üye olan aboneler, 24 Ay boyunca kampanyadan bir kez yararlanılabilir. Örnek olarak abone TurkNet’i 6 ay kullandı ve hizmetini
    iptal etti. Daha sonra kendisini ilk davet eden veya başka bir arkadaşı aynı kişiyi tekrar TurkNet’e davet etti, bu sefer indirim kazanılamaz. Çünkü indirim
    kazanmak için ilk aboneliğinizin başladığı tarihten itibaren 24 ay geçmesi gerekir. Ancak, yeniden abone olan kişi, yine dilediği kadar arkadaşını TurkNet’e
    davet edebilir.
    ••Kampanya süresi sonlandıktan sonra gerçekleşen aboneliklerde davet eden ve davet edilen kişi ücretsiz internet kullanımı kazanamaz.
    Liste sonu

İndirim verme süreci nasıl işliyor?
    2 öğeli liste
    •• Kazanılan bir ay bedava internet, kullanımı hak edilen tarihten sonraki ilk fatura dönemine yansır. Örneğin 10 Eylül’de TurkNet’li olunduysa, Ekim başında
    2 fatura gelir. Biri 10 Eylül – 30 Eylül kullanımın içindir, biri de Ekim’de yapılacak kullanım için. Bu faturalar son ödeme tarihi gelmeden önce ödendiyse,
    Kasım ayında gelecek faturada bir aylık kullanım ücreti indirim olarak yansır, böylece Kasım ayında bedava internet kullanılır.
    •• İndirimin yansıtılacağı aya kadar herhangi bir şekilde hizmet sonlandırılırsa (hizmetin başka bir adrese naklinin gerçekleşememesi sebebiyle fesih olması
    dahil) TurkNet’e davet eden ve edilen abonelere herhangi bir indirim sağlanmaz.
    Liste sonu

Davet kodu bilgisi içeren davet mektubu hangi kanallardan alınabilirim?
    3 öğeli liste
    •• Abonelere TurkNet tarafından gönderilen e-postadan
    •• Çağrı Merkezinden
    •• Online İşlem Merkezinden
    Liste sonu

Arkadaş davet limiti var mıdır?
    Hayır, davet sayısında herhangi bir limit yok. 100 arkadaşınızı davet edin, eğer tüm arkadaşlarınız TurkNet’e üye olup ilk tam ay faturasını öderse, 100
    ay ücretsiz kullanım hakkı kazanın. Unutmayın ne kadar çok arkadaş davet ederseniz, o kadar çok ücretsiz kullanım hakkı kazanma şansınız artar.

Kazanılan ücretsiz kullanımlar ve güncel bilgiler nasıl takip edilebilirim?
    3 öğeli liste
    •• Online İşlem Merkezinden
    •• Zaman zaman size göndereceğimiz e-posta mesajlarından
    •• Çağrı Merkezinden
    Liste sonu

Kazanılan hediye indirimleri faturamda nasıl görünür?
    Faturanıza hizmet bedeli +/- indirim olarak yansır.

Örnek

Tabloda 2 sütun ve 4 satır var
    İnternet Ücreti
    16 Mbps'e Kadar Limitsiz (Dönem 2017)
    59,99 TL
    Arkadaşını Getir Kampanyası İndirimi
    -59,99 TL
    Ödenecek Tutar
    0 TL
    Tablo Sonu

ARKADAŞINIZ İÇİN EN DOLU DOLU PAKET, ÖZGÜR İLETİŞİM!
    AKN YOK
    GERÇEK SINIRSIZ İNTERNET
    100 Mbps
    YÜKSEK HIZ
    HER YÖNE
    KONUŞMA
    TAAHHÜT YOK
    İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İPTAL EDİN

HER ŞEY DAHİL. TEK FİYAT. 59,99 TL
    Ne Kadar Çok Arkadaş, O Kadar Çok Ücretsiz İnternet
    https://turk.net/p/DEM24YK14LLO/
    TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri çerçeve sonu

aykut

• Komediye gelin.

15mbps ile kullandığım ttnetin 60 liralık tarifesini 50 gb akk dan sonra hızım 5 mbps a düşüyor diye kapattırıp türknete geçtim(bugün).

Altyapım max 16mbps destekliyor.Aldığım hız 5mbps :D :D :D :D :D

yani cidden akk falan yok.Adamlar hep 5mbps veriyorlar helal olsun mükemmel.
  • iyi yorum yapan herkes de 1 mesajlı er nasıl oluyorsa
  • Hizmet vereceğiz diye hattı taşıdılar.
    Sonra adreste Fiber hizmeti varmış diye şimdi hizmet veremiyoruz diyorlar.
    10 yıllık hattı taşıdılar. Türk telekom hergün arıyordu kampanya var diye.
    Şimdi ondan da oldum.

Başvuru yapacaklar dikkat. 10 TL fazla verin başka firmalara bakın.
    Zaten o 10 TL yi Türk.neti ararken harcarsınız zaten.
    Aman Dikkat.
  • TTNET her dakika internetimi kesmiyordu ama internette yavaşlıklar oluyordu 1 mb'in altında hizmet aldığımı bilirim. Turknette sadece bir kez o düşüklüğü yaşadım. Türknetin interneti her gün mutlaka bir kere kesiliyor ve şöyle bir sorun var arayınca muhatap bulamıyoruz kimse ilgilenmiyor telesekreterden başka ilgilenen kimse yok anlayacağın ben de bu ara bir operatör arıyorum. TTNET ve TÜRKNET sınıfta kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.