Şimdi Ara

Türknet Muhattap Yok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben böyle hizmet anlayışı görmedim. Dün aradım dedim ayın 19'u taahhüdüm superonline ile bitiyor. problem olmaz beyefendi başvurunuzu alalım evrakları bugün teslim ettiğiniz takdirde bize ulaşır yarın işleme sokarız dediler. Evrakları gönderdim bugün saat 11 de teslim olmuş, sistemlerinden kontrol ettim ulaşmamış görünüyor. Sistemlerine kayıtlı numaramdan zaten kimseye bağlanamıyorum otomatik mesaj dönüyor kapanıyor. Farklı numaradan arıyorum kimlik bilgimi vs. tanımıyor sistem satış kanalına bağlanabiliyorum sadece onlarda resmen insan azarlıyorlar aktarıyoruz deyip sürekli ana menüye aktarıyorlar.

Bu arkadaşların hiç mi ulaşılabilir derdimizi anlatacağımız bir numarası yok? Müşteriyi bağla modem için parayı çek modem kargolanmış mı kargolanmamış mı haber dahi verme. 6 kere aradım sözümü dahi tamamlamadan direk ana ekrana aktarıyorlar. Hizmetinize de müşteri anlayışınıza da lanet olsun

• Çağrı merkezinin kapandığını hiç mi okumadınız, otomatik sisteme geçtiler tuşlayarak kayıt bırakıyorsunuz, onlar size ulaşıyorlar
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Oraya da ulaşamıyorum ki yine kendi işimi kendim görücem sanırım işi gücü bırakıp süperonline kapatmaya gidicem pazartesi.
  • evraklar ulaştıktan sonra 36 saat içinde sisteme yüklenip kontroller başlıyor.
  • Bende pazartesi günü başvuru yaptım. Bugün modemin hala kargolanmadığını öğrendim. Bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, sorununuzu bana PM üzerinden GSM numaranız ve ya müşteri numaranızla birlikte iletin. Ben ilgileneceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, sorununuzu bana PM üzerinden GSM numaranız ve ya müşteri numaranızla birlikte iletin. Ben ilgileneceğim.

hani ilgileniyordun ne oldu dostum? adamlar siteden açtığım kayıt üzerine aradı sabah, modem nerde diyorum kargolanmış olabilir daha faturası çıkmamış diyor. Evraklarınız ulaşmış diyor sistemde sonra bakıyorum hala gözükmüyor. Siz siz olun Turknete güvenmeyin

Birde müşteri memnuniyet anketi göndermişler formu dolduruyorum ama sistemde bir hata oldu diyip formu da almıyorlar müşteri hizmetleri olmayan firmadan ne beklersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Permanent. -- 17 Şubat 2018; 22:49:16 >

• Bu firma adamı kanser eder, aklınız varsa hiç bulaşmayın keşke ömür boyu taahhüt verseydim de bu firmaya hiç bulaşmasaydım. Çatır çatır parasını çektikleri Modem yok pisayada, 7/24 kayıt açıyorlar, yönlendirecekleri kimse yok. İnternet başvurusu yaptık diyorlar aktivasyon için superonline'ı arıyorum ortada başvuru felan yok. Bu adamlar düpedüz dolandırıcı benim gözümde. Hizmet yok, istek satana kadar. Aklında en ufak şüphesi olan arkadaş bi baksın araştırsın benim gibi taahhüt vs. yok ucuz modem diye atlarsanız böyle ortada kalma ihtimalinizi göz önünde bulundurun.
  • Permanent. kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizin hizmetinizle ilgili olarak PM üzerinden iletişim içerisindeyim. Burası bir iletişim kanalı olduğu için gerekli işlemleri buradan gerçekleştiremiyorum. Arkadaşlarıma ulaşarak yaşamış olduğunuz sorununuzu önceliklendiriyor ve takibini yapıyorum. Benimle süreciniz içerisinde PM üzerinden iletişim içerisinde olun.
  • Sabırlı olsanız herşey sırasıyla olacak zaten kargo firması evrakları teslim ettiği anda türknet sistemine düşmesini nasıl bekliyorsunuz el insaf..

siz hiç bir işleme karışmayın bütün işlemler otomatikman 1 hafta içinde hallediliyor superonline aboneliğinizide türknet iptal ettiriyor 1 hafta içinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, sizin hizmetinizle ilgili olarak PM üzerinden iletişim içerisindeyim. Burası bir iletişim kanalı olduğu için gerekli işlemleri buradan gerçekleştiremiyorum. Arkadaşlarıma ulaşarak yaşamış olduğunuz sorununuzu önceliklendiriyor ve takibini yapıyorum. Benimle süreciniz içerisinde PM üzerinden iletişim içerisinde olun.

İnanmayın Türknetdestek cevap istediğine veriyor yalan söylüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Sabırlı olsanız herşey sırasıyla olacak zaten kargo firması evrakları teslim ettiği anda türknet sistemine düşmesini nasıl bekliyorsunuz el insaf..

siz hiç bir işleme karışmayın bütün işlemler otomatikman 1 hafta içinde hallediliyor superonline aboneliğinizide türknet iptal ettiriyor 1 hafta içinde.

El insaf :)

Saygıdeğer tezekos, bak şimdi bir hizmet alıyorsun parasını ödüyorsun, ve ayrıca bir maruzatın var bunu satın alırken satın aldığın firmaya dile getiriyorsun size diyorlar ki, eğer evrakları gün içinde teslim ederseniz taahhüt bitiminizde her şey hazır olur modeminiz ertesi gün kargolanır! 59,99 liraya 35 mbit'e kadar sınırsız, özgür, kesintisiz, kotasız internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz diyor.

Ama peki ya ne oluyor biliyor musun tezokos?
    Modem kargolanmıyor, firma satın aldığın modemin akıbetini dahi bilmiyor, cevap veremiyor, yetkili kişi bulamıyor.

Bide ne diyorlar biliyormusun tezokos?
    Superonline a biz transfer başvurunuzu gönderdik diyorlar, dün ve bugün daha 5 dk evvel arıyorum ilgili firma olan superonline'ı bize gelen bir başvuru yok diyor.

Ve sen gelmiş bana sabırdan bahsediyorsun tezokos, ben bana vaad edilen hizmetimin zamanında gelmediği her gün için cebimden fazladan internet ücreti ödüyorum. Aldığım hizmetin takibini yapamıyorum. Muhatap bulamıyorum. İstesende istemesende sabır ediyorsun zaten. Lakin bahsedildiği gibi PM üzerindende yardımcı olunmuyor, PM okumak yerine konuya yazmayı tercih ettikleri için arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Permanent.

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Sabırlı olsanız herşey sırasıyla olacak zaten kargo firması evrakları teslim ettiği anda türknet sistemine düşmesini nasıl bekliyorsunuz el insaf..

El insaf :)

Saygıdeğer tezekos, bak şimdi bir hizmet alıyorsun parasını ödüyorsun, ve ayrıca bir maruzatın var bunu satın alırken satın aldığın firmaya dile getiriyorsun size diyorlar ki, eğer evrakları gün içinde teslim ederseniz taahhüt bitiminizde her şey hazır olur modeminiz ertesi gün kargolanır! 59,99 liraya 35 mbit'e kadar sınırsız, özgür, kesintisiz, kotasız internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz diyor.

Ama peki ya ne oluyor biliyor musun tezokos?
    Modem kargolanmıyor, firma satın aldığın modemin akıbetini dahi bilmiyor, cevap veremiyor, yetkili kişi bulamıyor.

Bide ne diyorlar biliyormusun tezokos?
    Superonline a biz transfer başvurunuzu gönderdik diyorlar, dün ve bugün daha 5 dk evvel arıyorum ilgili firma olan superonline'ı bize gelen bir başvuru yok diyor.

Ve sen gelmiş bana sabırdan bahsediyorsun tezokos, ben bana vaad edilen hizmetimin zamanında gelmediği her gün için cebimden fazladan internet ücreti ödüyorum. Aldığım hizmetin takibini yapamıyorum. Muhatap bulamıyorum. İstesende istemesende sabır ediyorsun zaten. Lakin bahsedildiği gibi PM üzerindende yardımcı olunmuyor, PM okumak yerine konuya yazmayı tercih ettikleri için arkadaşlar...

Al eline bir tesbih sabır çek o zaman hocam ne diyeyim. Kurcalama ortalığı bende superonline dan geçtim bana da öyle diyorlardı geçiş başvurusu fln gözükmüyor diye sonra 1 hafta içinde türknetin benden sesli onayımı almasının ardından 1 hafta içinde iptal oldu.

Modemde gelir elbet yoldadır veya aktivasyonun hepsi tamamlanınca yollarlar.

Sizin hizmetiniz tamamen aktif olmadığından faturalamada yapılmaz. Aktivasyon ne zaman tamamlanırsa o zaman faturalama başlıyor yani cebinizden çıkan birşey fln yok.

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Kurcalama ortalığı da ne demek, siz kim oluyorsunuz?

Ben satın aldığım ürünün akıbetini bilmek isterim, sizin kişisel olarak umursamaz olmanız beni alakadar etmez. Elbet yoldadır, inşallah, maşallah diyip eline tespih alıp sallamakla yürümüyor bu işler. Yazdıklarımı da okumamışsınız zaten belli, Turknete destek vericem derken faturalayanın Turknet değil Superonline olduğunu dahi idrak edememişsiniz. Siz hizmetinizin keyfini çıkarın, ben aklında geçeyim geçmeyeyim şüphesi olanlar için, içinde bulunduğum rezilliğin takibini yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Permanent.

Kurcalama ortalığı da ne demek, siz kim oluyorsunuz?

Ben satın aldığım ürünün akıbetini bilmek isterim, sizin kişisel olarak umursamaz olmanız beni alakadar etmez. Elbet yoldadır, inşallah, maşallah diyip eline tespih alıp sallamakla yürümüyor bu işler. Yazdıklarımı da okumamışsınız zaten belli, Turknete destek vericem derken faturalayanın Turknet değil Superonline olduğunu dahi idrak edememişsiniz. Siz hizmetinizin keyfini çıkarın, ben aklında geçeyim geçmeyeyim şüphesi olanlar için, içinde bulunduğum rezilliğin takibini yapacağım.

Rahat olun bu kadar darlanacak mevzu yok superonline ı kullanın diğeri açılana kadar kullan. Kullandığın gün kadar ödersin zaten.

• o kadar şikayet yazdım imza kısmında şikayete bakarsanız ben detaylıca yazdım yine sorun yine sorun firma sadece 59.99 topluyor benim konuma bakarsanız hizmet vermek bizim için mesele değil başvuru yaptığınız andan fatura işlemeye başlar yazıyor

böyle rezil rüsva bir hizmete insanları bilgilendirmeye çalışıyorunzu ama 59.99 süper duyan herkes başvuru yapıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.