Şimdi Ara

Türknet Modem Teslimat Rezilliği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar, 7 Ekim 2020 tarihinde internetimi Turknet'e taşımak için belgelerimi kargoladım. Ertesi gün belgeler Türknet'e ulaştı ve bana internet hizmetinden faydalanabilmem için gerekli olan modemi kargoladıklarını söylediler. 9 Ekim 2020 tarihinde UPS kargo modemi adresime getirdi ancak evde kimse olmadığı için sonraki gün dağıtıma çıkmasını rica ettim. Buraya kadar her şey normal ve olması gerektiği gibi ilerledi ancak 10 Ekim 2020 tarihinde kargo eve gelmeyince Türknet online işlemlere girip kargo takip numarasına baktığımda sisteme kayıtlı kargo takip numarası yoktu, dolayısıyla modemimin kargo sürecini takip edemedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise kayıt açıp dönüş sağlanacak dediler. İlk kargolama üzerinden tam 12 gün geçti ancak ortada hala modem yok üstelik Türknet'ten konu hakkında dönüş dahi yok. Bir de faturalandırmaya başlıyoruz diye mail atmışlar. Yani 10 günü aşan bir süredir kullanamadığım internetin parasını da alacaklar. Daha önce böyle bir rezillik görmemiştim, internetini Türknet'e taşımak isteyen arkadaşlar bu konuyu okuyup bir kere daha düşünsün.

• Merhaba, abonelik işlemlerinizi kontrol ederek size yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.