Şimdi Ara

Turknet modem de adsl ve internet ışığı yanmıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
19.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Zeze1

quote:

Orijinalden alıntı: Hylcn

quote:

Power ile wlan yanıyor birtek.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Turknet modem de adsl ve internet ışığı yanmıyor

Hocam benim modemde aynısı bende de aynı sorun var sizde sorun çözüldü mü ney kaynaklıymış peki...

quote:

Merhabalar,

TurkNet özgür iletişim paketine abone oldum, bugün kullanıcı adı ve şifre bilgileri geldi modemi 2-3 defa resetleyip kurulumunu yaptım lâkin internet yok :(

Telefon arama yapmıyor;ama aranabiliyor.
    Modem yeni sayılır 3+3 ay kullandım, orjinal kutusunda duruyordu uzun zamandır ( Modem Bilgisi: Tp Link 811B9E )

Ben evde yokken turk Telekom geldi birşeyler yapmışlar sonra da gelmiş artık neyden kaynaklı bilmiyorum

kaç günde geldiler hocam? bende de aynı sorun mevcut şu anda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aeim

quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

quote:

Orijinalden alıntı: Hylcn

quote:

Power ile wlan yanıyor birtek.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hocam benim modemde aynısı bende de aynı sorun var sizde sorun çözüldü mü ney kaynaklıymış peki...

quote:

Merhabalar,

TurkNet özgür iletişim paketine abone oldum, bugün kullanıcı adı ve şifre bilgileri geldi modemi 2-3 defa resetleyip kurulumunu yaptım lâkin internet yok :(

Telefon arama yapmıyor;ama aranabiliyor.
    Modem yeni sayılır 3+3 ay kullandım, orjinal kutusunda duruyordu uzun zamandır ( Modem Bilgisi: Tp Link 811B9E )

Ben evde yokken turk Telekom geldi birşeyler yapmışlar sonra da gelmiş artık neyden kaynaklı bilmiyorum

kaç günde geldiler hocam? bende de aynı sorun mevcut şu anda

gelmediler ki kendi kendine düzeldi

• Benzer bir sorun yasıyorum. Adsl ısıgı yanmıyor sinyal gelmiyormuş müşteri hizmetleri öyle söyledi arıza kaydı açdılar ancak sonuc yok. Telefon çalısıyor aranıyor arayabılıyor ancak ınternet kullanılmıyor. Acaba ttnet sözlesmem bıtınce turknet e gecdım dıye tt net kasıtlımı yapıyor?

• Ayni sorun bende de var dsl ve internet ışığı yanmıyor internete göremedik daha sorun nedir anlayamadım kayıt oluşturdum hızlı dönüş sağlarlar mi

• quote:

Orijinalden alıntı: 42_JeoGenc_42

Ayni sorun bende de var dsl ve internet ışığı yanmıyor internete göremedik daha sorun nedir anlayamadım kayıt oluşturdum hızlı dönüş sağlarlar mi

sorun çözüleli 1 yıl oldu hocam :)

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    ben yeni bağlattım bende de vardı interneti dısarıdan acmamıslar simdi canavar

• Bende giremiyom yeni bina tasindik her sey yeni kurdular modem vs net baglantisi vermiyor telekoma dedik ariza kaydi olustu ekibimmiz cozecek vs diyor ya.

Ne guzel superonline kullaniyoduk sorunsuz bu basimiza bela olmassa iyi o degil uyuyodum ariza icin eleman gelmis bes dk da kalktim tam duzeldi demis evdekilere baktim halen bozuk ya saka gibiler adamlar oldu diyor ve net halen yok !

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.