Şimdi Ara

Türknet memnuniyeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar türk telekom sözleşmem bitmek üzere türknet nasıldır var mı üye olan en düşük verilen hız nedir zaten kotayı kaldırdılar ondan yana sıkıntı yok
    İyi forumlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bulunduğun yere göre verilen hız değişiyor. YAPA altyapısındaysan 100mbps'ye kadar veriyorlar(santral yakınlığına göre bu hız değişir), YAPA'da değilsen yani VAE altyapısındaysan en fazla 35mbps veriyorlar. Zaten Türknet'in sitesine girersen orada kaç mbps alacağını görebilirsin.

Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. 35mbps hız alıyorum VAE'de olduğum için. Sadece ilk bağlantı süreci biraz uzun olmuştu onun haricinde dediğim gibi kayda değer bir sorun yaşamadım memnunum.

Ama bu demek değildir ki siz sorun yaşamayacaksınız, tabii ki yaşayabilirsiniz. Şans işi biraz. Ancak Türknet'in denemeye değer bir ISS olduğunu düşünüyorum verdikleri hizmet ve fiyat uygunluğu açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomadio -- 8 Mayıs 2018; 16:59:53 >
  • teşekkürler dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: XFalconX

teşekkürler dostum
    35 mbps alacaksınız diye bir kaide yok. Müşteri hizmetleri 35 mbps hemen alabilirsiniz diyorlar fakat geçiş yaptıktan sonra santrale uzaksınız 16mbps ile yetineceksiniz diye sadece "kısa mesaj" atıyorlar. Bilginiz olsun
  • Merhaba, öncelikle sizi aramızda görmekten çok mutlu oluruz Eğer VAE santrallerinden hizmet alıyorsanız size 35 Mbps'e kadar altyapınızın desteklediğince hızı verebiliyoruz. Tabii bunun için bölgenizde bulunan santral dolabınızda boş VDSL portunun olması gerekiyor.

Eğer YAPA santrallerimizdeyseniz 100 Mbps'e kadar altyapınızın desteklediği kadar hızı size verebiliyoruz.

İsterseniz bana iletişim bilgilerinizi ve isim soyisminizi PM üzerinden iletin. Arkadaşlarıma sizi aratarak detaylı bilgi verdireyim.
  • Urfa_Lee U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizin yaptığınız sadece bir genelleme. Tüm kullanıcılarımız bu sorunu yaşamıyor. Gerçekten bulunmuş olduğu bölgede santrale uzaksa bu sorunla karşılaşıyor. Biz de alabileceğiniz maksimum hızları sizlere vermek istiyoruz. Ancak bu ve benzeri durumlardan dolayı teknik olarak altyapı izin vermiyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    sözleşmem bitsin bakacağım bu duruma
    iyi günler

• Urfa_Lee U kullanıcısına yanıt
    dostum bunu telekom da diyor yalnız bıktıran usandıran bu firmayı bırakacağım

• XFalconX kullanıcısına yanıt
    Her zaman bekleriz :) Nasıl isterseniz
  • türknete bulaşmak mı asla tavsiye etmem, en üst limiti söylerler 2-3 gün verirler sonra düşürürler bir daha arayıp konuşacak muhatap bulamazsınız. çıkacağım dersiniz size ceza yansıtırlar hani taahhütsüz dü dersiniz biri aktivasyon der diğeri kurulum parası der kısacası uzak durun.
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    bana aynısını telekom da yaptı 16 mgbt hız veriyorlardı düşürdüler 8 e kaç defa sordum cart curt dediler

Çok pahalı hizmet veriyorsunuz 65 tl nedir yıl olmuş 2018 yurtdışında Internet fiyatlarına bakın bir de Türkiye bakın dağlar kadar fark var müşterilerine aramak diye bişey zaten yok ondan bile pinti oluyorsunuz. Size yazacak siz geri dönüş yapacaksınız ölüme eşeğim ölüme sağ kalırsa seneye bekleriz missla takılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• toprak0201 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, isterseniz İSS piyasasını bir kontrol edin. AKN'SİZ, TAAHHÜTSÜZ, ve 1000 DK telefon olan hizmeti diğer firmalar ne kadara veriyor? Ülkemizde AKN'yi kaldırma cesaretinde bulunan ilk firma olduğumuzu da unutmamak gerek tabii...
  • Sizi şu kadarını belirteyim bir çok kafadan ses çıkar, iyi diyen olacaktır, kötü diyen olacaktır. Bunun önüne geçmek imkansız. Buna göre karar vermeyin bence. Turknet bize taahhut uygulamıyor dolayısıyla aldıgınız hizmetten memnun değilseniz zaten ben baska sağlayıcıya geciyorum sizden memnun kalmadım aradas deyip tabiri caizse ceketinizi alıp cıakrsınız olay bu kadar basit. Aynı olayı taahhut verdiginizbir saglayıcıda yapma sansınız yok. O yuzden bence deneyin ve kendiniz görün durumu. Dediğim gibi sorun yasarsanız memnun kalmazsanız istediğiniz sağlayıcıya gecme sansınız var sonucta.

Örneğin ben telekom kullanırken 50 lik paketteydim ama kopma yasıyordum ama turknete gectim 100e kadar hız tanımlı ama alt yapım 45-55 arası hat yogunluguna göre değişkenlik gösteren hızlar veriyor bana ama kopma vs yasamadım 1 yıla yakın oldu gayet memnunum. diğer saglayıcılara baktıgımızda hem telefon hizmeti olacak hem aknsiz/kotasız olacak hemde yapadaysanız upload hızınız 30 mbit olacak ve taahhutsuz oalcak. Bunu baska hangi iss 65 tlye verebiliyor ki? Hesap ortada aslında.

• Yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum, gayet memnunum hızı, aknsiz olması taahhütsüz olması çok çok iyi. Ancak tek bir problem var internette yaşanacak bir arızada türk telekomun ekipleri gelip halletmesi gerekiyor TurkNetin kendi ekibi yok. Türk Telekom ekipleri de işgüzarlık yapıyor ağırdan alıyor ilgilenmiyor. Yani arıza olmadığı müddetçe iyi ki gelmişim dersin. Arıza olursa da Allah yardim etsin ben bir haftadır internetsizim, çünkü telekom ekipleri zahmet edip duzeltmiyor.

• jovenleon06 J kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şuan ttnet kullanıyorum Türknet e de şuan 3-4 dk dır bakmaya başladım ttnet in ekipleri TTnet müşterilerine de insan gibi hizmet vermiyor ki :) Vakti zamanında hat taşıma yaşamıştım benim hattımı başka birine vermişlerdi 2 hafta boyunca ekipler gelmedi ben teknik destekten zorla telefon numarası aldım yalvar yakar getirttim. Hayattan bezdirmişlerdi burda türknet i savunmuyorum türk telekom un teknik ağı başlı başına rezalet
  • NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    İşte esas problemimiz bu maalesef, yapmak zorunda oldukları işi iyilik yapıyormuş gibi bir bakış açısıyla usul usul eda ediyor olmaları kaliteyi düşürüyor. TurkNet e gelecek olursak bence taahhüdün olmayışı bile tercih sebebidir, ipotek altina alinan 24 ayimiz yok en azından.

• jovenleon06 J kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu ofisteki arkadaşım da yaşıyor 1 hafta boyunca kafayı yedirdi adamlar ttnette çalışan sistemi bozmuşlardı. binaya yeni taşınan birine hat çekicez diye arkadaşımın hattını sökmüşler panodan sonra tekrar takmayı unutup gitmişler :D 1 hafta gelmediler biz kendimiz gidip bağladık :D

Paranla rezil oluyorsun ttnette

Türknette ise şuan en garip gelen şey istanbul tuzlanın en bilindik sitesinde oturuyorum ama Fiber altyapıları yok 100mbit veremiyorlar superonline ve ttnette ise verilebiliyor bu garip geldi
    Evet baktım çok hesaplı olanlarında var ilk 2 aylık lazım geçen seferki 29.90tl anlaşmıştık ? Olursa ayrıca ev telefonu gerek yok ev telefonu diye birşey kalmadı
    Türknet memnuniyeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak0201 -- 18 Mayıs 2018; 13:45:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle başlıklara kanmayın arkadaşlar. Nitelikli Dolandırıcı bunlar. Uzak durun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.