Şimdi Ara

TürkNet Mart Faturası Çıkan Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalar her ayın 1'inde kesilirdi. Mart ayının faturası online işlem merkezinde görünmüyor. Mart faturası çıkan var mı? Yoksa sorun yalnızca bende mi?

• Benimde faturam çıkmamış
  • bugün canlı destektan sordum ayın 10 u itibariyle görebilirsiniz dediler
  • Bende bu ay fatura gelmedi beleş kullacağız sanmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ay için ayrı olarak konu açmaya gerek yok sanırım genelde ayın 10u gibi göstermeye başlıyorlar ayrı bir aksiyon oluyor Son ödeme tarihinden önce yatırıyoruz yine sıkıntı olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim çıkmış bile

TürkNet Mart Faturası Çıkan Var mı?
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Nasıl ikna indirimi aldınız hocam 29 tl ?

• tezekos kullanıcısına yanıt
    1 yıldır kullanıyordum ve düzenli faturalarımı ödüyordum.2.ci aboneliğimi bağlayamadılar bende 2 sini 1 iptal edecektim.Kaydımı aldılar 1-2 gün sonra hanımefendi aradı dedi iptal etmeyin 3 ay boyunca 29 TL ödeyin gene sorun çıkarsa arıza kaydı açarız felan dedi kabul ettim.
  • plusnettr P kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk defa bu ay oldu. Geçen aylarda fatura ayın 1inde Online İşlem Merkezinde görünürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

1 yıldır kullanıyordum ve düzenli faturalarımı ödüyordum.2.ci aboneliğimi bağlayamadılar bende 2 sini 1 iptal edecektim.Kaydımı aldılar 1-2 gün sonra hanımefendi aradı dedi iptal etmeyin 3 ay boyunca 29 TL ödeyin gene sorun çıkarsa arıza kaydı açarız felan dedi kabul ettim.

Hayırlı olsun o zaman hocam.

Sizdede akşam saatlerinde yavaşlık var mı nette superonline kullanıcıları olarak bizde var apple store uygulamaları ve google play güncellerken çok yavaş hatta güncellemiyor bile. Youtube da 240p den yukarı video açılmıyor bu sorunlar saat 20 de başlayıp gece geç saatlerde normale dönüyor sizde de var mı bunlar ?

Geçende Türknet'te sorun vardı.Veri merkezleri felan çökmüş Kocaeli ve İstanbul'da şimdi sorun yok akşam saatlerinde gayet iyi değerler alıyorum herhangi düşüş yok youtubeden donmadan 1080 ile rahatlıkla izliyorum.Prensibal'da 12.50 mb hız alıyorum yeterli şimdilik.
  • quote:

Geçende Türknet'te sorun vardı.Veri merkezleri felan çökmüş Kocaeli ve İstanbul'da şimdi sorun yok akşam saatlerinde gayet iyi değerler alıyorum herhangi düşüş yok youtubeden donmadan 1080 ile rahatlıkla izliyorum.Prensibal'da 12.50 mb hız alıyorum yeterli şimdilik.

Bilmiyorum da hocam SOL da sıkıntı var 10 gündür deli ediyor adamı :(

24 ay taahhüt pahalı fiyat ve sıkıntı çıkarıyorlarsa Türk telekom kullanın daha iyi en azından 12 ay taahhütlü paketleri var en azından iyi hizmet alırdınız Türkcell süperonline'yi halen anlamıyorum ne yapmaya çalışıyor.

• quote:

24 ay taahhüt pahalı fiyat ve sıkıntı çıkarıyorlarsa Türk telekom kullanın daha iyi en azından 12 ay taahhütlü paketleri var en azından iyi hizmet alırdınız Türkcell süperonline'yi halen anlamıyorum ne yapmaya çalışıyor.

Superonline da da 12 aylık taahhüt verdim 24 ay çok uzun olduğundan. Türk telekomda kullandım 10 yıl ama youtube da bant genişliğini kısıyor video bile açılmıyordu.

Youtube sorunu tamamen Yurt dışı ile alakalı Google trafiğini ülkemize çekse ne kısıtlama gelir nede boşuna para ödemiş oluruz.
  • quote:

Youtube sorunu tamamen Yurt dışı ile alakalı Google trafiğini ülkemize çekse ne kısıtlama gelir nede boşuna para ödemiş oluruz.

O dediğin çok zor hocam ne olacağı belli olmayan bir ülkeye yatırım yapmazlar.

İyi bir Veri merkezlerimiz olsa stratejik olarak Türkiye'yi tercih ederler.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Adamların sitelerini zamanında ikide bir engellemeseydik kabloları Sofya'dan İstanbul'a kadar uzatırlardı belki. :D Artık Sofya'ya kadar gelmişken bu tarafa geleceklerini sanmıyorum kolay kolay. İstanbul'u İnternet'in merkezi yapmaya çalışıyordu bizimkiler de, akla gelen her siteyi engelleyerek. :D

SOL'de Youtube sıkıntısı yurtiçi de olabilir; Turkcell kullanıyorum hiç yavaşlık yaptığı yok, FHD, 2K açıyor. Ya da düzgün ayarlayamıyorlardır rotaları...
  • quote:

İyi bir Veri merkezlerimiz olsa stratejik olarak Türkiye'yi tercih ederler.

Engelleme yapıyorlar devamlı zaten.Türkiye ye getirmezler hiç birşey.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Bu engellemelere karşılık adamlarda rest çekti zaten adamlar haklı ama olan Telekom firmalarına oluyor boş yere trafik ücreti veriyoruz.
    Başka bir video sitesi çıkarda youtuberlere her çektiği video ve izlenme oranına para verecek olursa gayet hoş olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.