Şimdi Ara

Turknet (mahalle takımı iss firması, çözüm sunmak yerine problem yaratan firma) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
2
Favori
7.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu kadar işlem yapmışım ne nedir az çok biliyorum bana hala iç tesisat kaynaklı diye cevap vermiş müşteri hizmetleri. Zaten Turknet cevaplarımotomatik atıyor. Allah sizin gibi müşteri hizmetleri eline düşürmesin insanları sorun çözmek yerine sorun çıkaran bir firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EsFaEr kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 36321804 numaralı arıza kaydınız için teknik arkadaşıma iç tesisat kaynaklı bir sorun olmadığını ve hattın tekrar kontrol edilmesini ilettim. Tekrar kontrol ederek size bilgi verecek.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    1 haftadan fazla oldu. Sorun çözmek veya çözdürmek çin bir şeyler yapmak bu kadar zor olmaması lazım.

Bazı arızalarda çözüm süreci maalesef uzayabiliyor. Ama teknik arkadaşım hızlı bir şekilde kontrollerini yaparak bilgi verecek.
  • Özel mesaj kapatmışsınız hocam. 8 Gün oldu benimki.
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Maalesef Turknet Müşteri hizmetleri sıkıntılı. Yazdıklarınızı anlamadan otomatik cevap veriyorlar nir daha yazıyorsunuz yine bakmıyorlar siz a diyorsunuz onlar b ye cevap veriyor garip.

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kurulum ekiplerine bugün bilgi verdik ve randevu için size arama sağlayacaklar.
    Ben hangi dilde yazıyorum acaba? Okumadan neden müşteri hizmetleri işlem yapar anlamış değilim. Kimseye asla tavsiye etmeyeceğim artık firmanızı aynımşeyi kaç keredir yazıyorum hala abuk sabuk cevap veriliyor.
    Turknet (mahalle takımı iss firması, çözüm sunmak yerine problem yaratan firma)

Merhaba, ilettiğiniz bilgiye istinaden teknik uzmanlarımız ve saha ekipleri tekrar çalışma yaparak bilgi verecektir. Konuyu ben de yakından takip ediyorum.
    12 gündür tekrar kazı yapılıp hat çekilir. Ama bir türlü anlaşamadık biz daha

Merhaba, önceliğini teknik uzmanlarımıza ilettim. Arkadaşlarım sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir.
    Hocam iptal talebi atın. Sizi 20 kere arayacaklar. O zaman arayan kurulum ekibine derdinizi anlatırsınız. Sistemin "BUG"u bu. Yoksa Turknet ile zerre anlaşamazsınız.
    21 gün oldu hala çözemediniz.

Turknet (mahalle takımı iss firması, çözüm sunmak yerine problem yaratan firma) 21 gündür otomatik atılan cevaplar, ama çözüm sunmada başarısızlık.

Merhaba, arızanın çözüm sürecinin uzaması üzerine önceliğini ilgili teknik uzmanlarımıza ilettim. Arkadaşlarım yerleşik operatör saha ekiplerinden güncel bilgi alarak sizinle iletişime geçecektir. Konuyu ben de yakından takip ediyorum.
  • Ver iptali hocam uğraşma ben pazartesi veriyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yordunuzbe Y kullanıcısına yanıt

Öyle olacak hocam bu gidişle.

Deliricem ya hala ilgi alaka yok 4 gündür ekip yollayamadılar 20 gündür bağlantı bekliyorum bugün de çözmeyin iptal edicem diyorum umursamıyorlar kendi kararları umrumdışı paramla rezil olucağıma 2 katını öderim adam gibi hizmet alırım yarın direk ilk işim türkcelle gitmek fiyat miyat umrunda değil hakediyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Ve hala aynı cevaplar ve daha kaç gün ve sürecek ve.

• iptal talebi verin hocam hiç uğraşmayın boşuna ben bugun iptal talebini verdim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.