Şimdi Ara

Turknet (mahalle takımı iss firması, çözüm sunmak yerine problem yaratan firma) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
2
Favori
7.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Destek kaydı açtım akşam. Bakmalarını bekliyorum. Peki bende size şöyle izah edeyim bu hatta ben 12 eylülden önce 100 mb görürken (aynı modem, aynı hat, aynı kablo ile, aynı santral mesafesi ve aynı santral) şu an neden alamıyorum size söyleyeyim dslam kilidi olduğu için. Az çok neyin ne olduğunu biliyorum. Ve bunu açtırması gereken sizsiniz. Ben diyorum ki benim dslam kilidim kalksın öyle 88 vs de değil kalksın hat 100 alıyorsa ben orda göreyim gerekirse baktım kopma yaşıyorum ben snr margin değeri değiştirip hızımı 90 a düşürürüm. Ama ben hatta maksimum değer varken neden bunu almayayım? Hani Demişsin ya arkadaşlar sinyal 79 a çekiyor iyide ben zaten 88 de sorun yaşamıyorum bir sinyal yenileme yapıyorlar uzaktan pat 79 a düşüyor. Ben 88 de sorun yaşamazken neden yapıyorlar peki? Benim yalın İnternet talebimim gerçekleşsin hattımda dslam kilidi tamamen kalksın bende hattımı taşımaktan vazgeçeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 9 Aralık 2020; 13:28:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EsFaEr kullanıcısına yanıt
    Kayıdınızı açtıysanız arkadaşlarım detaylarınızı kontrol ederler ve isteğinizi yerine getirmeye çalışırlar. Bende sizin bana ilettiğiniz bilgileri arkadaşlarımla ekstra olarak paylaşacağım.
  • benim snr margin değerlerim de hep 8 ila 10 arasındaydı ama 80 mbit hız alıyordum. 26 kasımda bir destek kaydı açmıştım o günden 1 haftaya kadar çok uğraştım 1 gün 70 mbit olmuştu ama sonra tekrar düşmüştü hızım bir kere de 35 mbit olmuştu snr margin değerim ise 22'ye kadar çıkmıştı. sorunun evde veya apartmandaki kablolardan olduğunu söylüyorlar ancak 1 gün de olsa 70 mbit hız alabiliyorsam sorunun pek o olmadığını düşünüyorum.

turknet ekibi binayı ve evi kontrol etmek için gelebilirler ancak eve kimseyi almadığımdan kontrol de ettiremiyorum sadece binayı kontrol edebilseler keşke 2 kez arandım birinde onaylandı ama diğerinde onaylanmadı illa evi de kontrol edeceklermiş. çalışanlar bile tam bilmiyor ve ben bu çağ ötesi internetle koronanın bitmesini mi bekleyeceğim cidden müşterileri mağdur etmekten başka bir şey yapmıyorlar.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bugün hiç bir şey yapmadınız!!

Kaydı açalı 3 gün oldu arkadaşlarınız otomatik cevaptan başka bir şey yapmadı. İletirmisini lütfen.

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ekipler iç tesisatın kontrol edilmesi için randevu oluşturmuştur. Ancak istemediğinizi iletmeniz üzerine kaydınız sonlandırılmıştır.
    Merhaba, arkadaşlarım arızayı iş emri numarasıyla saha ekiplerine iletmiştir. Şu an çalışmalar devam ediyor. Ekipler 3 iş günü içerisinde çalışmaları tamamlayarak size bilgi verecektir. Önceliğini ayrıca ilettim.

Rica ediyorum yapın benim yalın işlemini siz beceremeyeceksiniz bu işi. Hala bana dslam kilidi yok diye yalan söyleniyor. En geç yarın Yalın işlemi bitmezse sizinle sorun yaşayacağız. Hala bana saçma sapan maksimum hız 88 deniyor. Arkadaş benim olduğum bölgede vdsl ne bilen yok ben 12 Eylül öncesi naısl aldım o zaman 95 mb hızı derler adama.

Turknet (mahalle takımı iss firması, çözüm sunmak yerine problem yaratan firma)

evet çünkü ikinci kez arandığımda karşımdaki hanımefendi bana evi de kontrol edecekler dedi ve benim bunu yapma imkanım yok şuanda.

• Konu başlığının Avrupa birliğinin olarak düzeltilmesini talep ediyorum..

Allah sabır versin turknet kullanan insanlara...

@TurkNetDestek. Artık gerçekten illallah geldi sizden. bana kopma sorunu sizden dendi kablo ve modem değiştirdim snr değerim hala 8.akşam bununla ilgili kayıt açıyorum gece robotlarınız sorun çözüldü diyor. Telekom gece mesai yapmayamı başladı? Hızıma dokunmadan snr değerim düzeltilsin bunun neyini anlamadınız? Ben üzerime düşeni yaptıysam sorun saha dolabında olduğu açıkça ortada. Ayrıca neden 88 dslam kilidi kalkmıyor? Sorunum acilen giderilmesini talep ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 5 Ocak 2021; 8:49:42 >

Merhaba, yaşadığınız sorunu iş emri numarasıyla saha ekiplerine ilettik. Şu an çalışmalar devam ediyor. Ekipler çalışmalarını tamamladığında sizinle iletişime geçecektir. Ben de önceliğini teknik uzmanlarımıza ilettim.

Kablo değiştirmeden öncesinde bile aynı hızla snr değeri 10 civarı idi.

Merhaba, yaşadığınız sorunu 04.01.2021 tarihinde alarak saha ekiplerine ilettik. Şu an çalışmalar devam ediyor. Gelişme olması durumunda teknik uzmanlarımız size bilgi verecektir.

Otomatik mesaj atıp durmayın işinizi yapın. Hattımda daha önce kopma olduğu söylendi ve modem görselde kendi attığınız hat değerlerim öncesi ve şu an ortada. gidip masraf yaptım modem ve kablomu yeniledim fakat snr değerim hala düşük. Daha önceleri bile sizde kayıtları var en kötü 10 snr değerim vardı. Bu durumda sorun bende değil saha dolabında. hattımın hız değerleri ile oynamadan snr değerinin düzeltilmesini talep ediyorum. Ayrıca attığınızda açıkça ortada mevcut dowlond hızı 100 ve üzeri ikne siz 88 mb hız veriyorsunuz. Dslam kilidi de kaldırsın.

Evi taşımadım veya santral taşınmadı 3 ay önce 100 görürken üstelik şu an attığınız kendi görselde göreceğiniz üzere 100 üzeri download varken şimdi nasıl oluyor. Yalan söylemeyin bari. Eminim operatör taşısam düzeleceğine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 6 Ocak 2021; 13:43:37 >
    Merhaba, ilettiğiniz bilgiyi teknik uzmanlarımıza ilettim. Arkadaşlarım gerekli kontrolleri ve çalışmaları yaparak size bilgi verecektir.

Teknik uzmanlarınızn meslek sekreterlik mi?

Hocam çık kurtul. Çok bile dayanmışsın. Git TT den 50Mbps hız al ama adam gibi olsun sorun olduğunda ekipler gelsin en azından.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.