Şimdi Ara

TURKNET Küçükçekmece Kulubü (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.318
Cevap
30
Favori
134.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • Xereax1 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı şekilde benimde crc ve fec hatalarım var bu testi nasıl yapıyorduk detaylı olarak anlatırmısın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cmdyi açıp ping vie.valve.net -t yazıyorsun 30 dk 1 saat arası öyle kalıyor sonra ctrl + c ile durdurup sonuca bakıyorsun paket lossun varsa sarı ile işaretlediğim yerde görüyorsun

• Orta çekmeceden katılabiliyor muyuz?

Hocam sonuç bu 40 dk yaptım TURKNET Küçükçekmece Kulubü

• arkadaşlar merhaba, kasım'da(yani 7 ay falan oldu.) annemler Türk Telekom'a 24 aylık taahhüt vermiş. Şimdi fiber geldi, Türknet'e geçmek istediğimden TT müşteri hizmetlerini arayıp "cayma" bedelinin ne kadar olacağını sordum, 1500 liraya yakın bir miktar söylediler. Türknet bunun 480₺sini karşılıyor ancak 1000₺ yine de çok büyük bir rakam. İnternette bir kaç kanun gördüm bu konu hakkında ama bu konuyu detaylı bilen, yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savasarabaci -- 12 Mayıs 2021; 17:49:38 >
  • 34BEKO52 3 kullanıcısına yanıt

pek bilgim yok hocam ama görüldüğü kadarıyla benimki kadar kötü gözükmüyor

Ben de apex oynuyorum da şu sıralar iğrenç bi internet performansı alıyorum destek kaydı açıyorum hep aynı şeyi söylüyorlar “almanız gereken hızı alıyorsunuz “. Şu loss olayına ben de bir bakayım, apex de de görünüyor zaten loss

test öncesi bilgilenmek amacıyla soruyorum loss kaç seviyelerinde olması gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu hizmet (giga) sanırım küçükçekmecede atakent mahallesine gelmeyecek hem superonline fiber hem telekom bakır var :D hayattaki şansımız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boomcu -- 12 Mayıs 2021; 22:51:40 >
  • yagizakkoc Y kullanıcısına yanıt

düzgün çalışan bir internette hiç olmamalı ama lakin bura türkiye yarım saatlik bir testte 3-4 normaldir herhalde. dediğim gibi pek bilgim yok loss la ilgili. siz nerede oturuyorsunuz? ben mehmetakif deyim belki bölgemizde bir sorun olabilir

yenimahalle'nin cennete bitişik olan kısmındayım, 30dk lık test yaptım valve sunucularında %1 çıktı ama bazen %30 olduğu oluyor (apex legends oyun içi ping statlarına göre).

Merhaba, bizden hizmet alıyorsanız oluşturduğunuz destek kaydını PM üzerinden benimle paylaşmanız durumunda kontrol ederek bilgi vereceğim.
  • Boomcu kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

henüz bir destek kaydı oluşturmadım diğer arkadaş %1 Türkiye'de normal dediği için, sizce oluşturmalı mıyım?

Merhaba, evet %1 normal ama yukarıda belirttiğiniz gibi %30 gibi rakamlara ulaştığı zaman destek kaydı oluşturur musunuz?
  • @TurkNetDestek Merhabalar, 7 Mayıs Cuma 2021 tarihinde apartmanım içine üzerinde türknet yazan siyah kablolar bırakıldığını fark ettim. Bir süredir yan sokaklarda internet çalışması sürüyordu. Baktım, arkamdaki binada fiber şaun mevcut ama bütün sokakta değil maalesef. Anladığım kadarıyla son aşama olarak kabloyu binaya bağlatmak kalmış. Bu işlemin hızlı olmasın için bir şey yapabilir miyim? Siz mi yapacaksınız yoksa benim elektrikçi falan mı çağırmam gerekiyor? Siz yapacaksanız ne kadar bir süre içerisinde yapabilirsiniz?

Gigafiber için tahir verebilir misiniz?

İlgilenirseniz çok sevinirim. İyi günler.

(Adresim: Yeşilova mah. Seçil sok. No:3-5)

• KleeneXX kullanıcısına yanıt
    Merhaba, proje ekibimiz daha önce Yeşilova Mahallesi' nde altyapının hazırlandığını ve Haziran ayı içerisinde aktivasyon işlemlerini hedeflediklerini ilettiler.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Nasıl hazırlandı bizim binaya henüz çekilmedi fiber kablo ?

• 34BEKO52 3 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, altyapı işlemleri kademeli olarak yapılmaktadır. Mahallenin tamamına sokak ve cadde ayrımı yapmadan 2021 yılı içerisinde gigafiber hizmeti vereceğiz.
  • Yeşilova mahallesinde türknet fiber için kutu takmaya başladı. Bu ay bizim sokak için kazı yapılacakmış. En kısa zamanda fibere kavuşacağız. TURKNET Küçükçekmece Kulubü

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.