Şimdi Ara

TURKNET Küçükçekmece Kulubü (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.318
Cevap
30
Favori
134.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, gigafiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. 2021 yılı içerisinde sokak ve cadde ayrımı yapmadan hizmet vereceğiz. İlginiz için teşekkür ederim.
  • vakti yok kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu konuda proje ekiplerimizden bilgi aldım. Ramazan bayramından sonra çalışmalarımız başlayacaktır. Temmuz ve Ağustos aylarında aktivasyonun tamamlanması hedeflenmektedir.

"Merhaba,

Küçükçekmece-Yenimahalle projemize Ramazan Bayramı sonrası start vereceğiz. Temmuz-Ağustos aylarında aktivasyon hedeflerimiz içerisindedir.

İyi çalışmalar."
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim forumda yeni mahalle için bekleyen çok arkadaşımız var hepimiz adına söyleyebilirim herhalde çok mutlu olduk 🙏bayramdan sonra Türknet çalışanlarını burada görmek bizi çok heyecanlandıracak tekrar teşekkürler
  • işte bu süper bir haber, merakla ve heyecanla bekliyoruz, çok teşekkürler bayram öncesi böyle haber olunca sanki bayram hediyesi oldu @TurkNetDestek..

• Acaba türknet ekibi her binaya fiber veriyormu yoksa bina ayrımı yaparak yeni binalaramı veriyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 34BEKO52 3 kullanıcısına yanıt
    Şirinevler’de 1940-1950 falan yapımı binada Türk Telekom fiber ve türknet gigafiber var burayada herkese çekerler herhalde birde sokak ayırmadan tüm yeni mahalle proje kapsamında dediler
  • vakti yok kullanıcısına yanıt
    Ben yeşilovadayım haziran ayında dediler şuan bizim oldugumuz yerde hiç bi binada sokakta çalışma yok inşallah gelir bizde faydalanırız

İnşallah gelir herkes gigafiberli olmalı 🙏

Sokağa geldiyse eski yeni farketmeden bütün binalara çekiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @TurkNetDestek merhaba sanki son 1haftadır inertnetimde sorun olduğunu düşünüyorum hız testlerim normal ama sanki packet loss yaşıyorum gibi bunu nasıl anlayabilirim hangi testleri yaparak arıza kaydı açabilirim?

• Çok şükür yakında geliyor. Tarih verilmesi ise gerçekten çok güzel oldu. Teşekkürler. Sabırsızlıkla bekliyoruz :) (yeni mahalle )

her binaya çekiyorlar, kutu takıldıktan sonra gelen giden olmadı kablo halen toplu şekilde duruyor kablolamaya bayramdan sonraya başlasalar kutulara sinyal gelmesi, başvuru işlemleri iç tesisat için kablolama derken 2 ayı bulur.

• TURKNET Küçükçekmece Kulubü

altyapı sorguladığımda gigafiber gelmiş gözüküyor, superonline'ın kutu takması dışında herhangi bir gelişme olmamıştı ama hadi hayırlısı bakalım. yarın konuşacağım detaylıca.

edit: netspeed ve türk telekom hala 15 gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savasarabaci -- 12 Mayıs 2021; 4:56:21 >
  • savasarabaci S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 0850 288 8484 numaralı hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Xereax1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bir sunucuya yarım saat 1 saat kadar ping atın. Bu sürenin sonunda Ctrl + C tuşlarına basarak işlemi durdurabilirsiniz. Orada çıkan istatistiklerde kayıp olup olmadığı, varsa ne kadar olduğu çıkıyor. Ping tracert sonucunuz ile birlikte online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturabilirsiniz.
    TURKNET Küçükçekmece Kulubü

merhaba dediğiniz testi yarım saat boyunca yaptım gördüğünüz gibi %16 lık bir kayıp söz konusu. online işlemlerden destek kaydı açmayı beceremedim lütfen yardımcı olursanız sevinirim. 1 haftadır bu sorunla uğraşıyorum 3 hafta aşırı memnundum son 1 hafta biraz işkence oldu

online işlemler müşteri no : 2133142

• Xereax1 kullanıcısına yanıt
    Gönderdiğiniz sonuç ile birlikte 43834841 numaralı destek kaydınızı oluşturdum. Teknik ekibimiz kontrollerini tamamlayarak size dönüş sağlayacak.
  • savasarabaci S kullanıcısına yanıt

Gözükmez çünkü ortak bir altyapı üzerinden verilmiyor gigafiber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

merhaba ekip gelip ont cihazının arkasındaki soketi değiştirdi sorunum şu an için düzelmişe benziyor. teşekkür ederim hızlı dönüş için

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.