Şimdi Ara

TURKNET Küçükçekmece Kulubü (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.318
Cevap
30
Favori
134.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Binaya kabloyu çekip kutuyu bağladılar, kutudan daireye sadece başvuru olunca çekecekler değil mi kablo? Onun dışında başvuru yapmayanlara kablo çekilmez heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Purps P kullanıcısına yanıt
    Bölge bilginizi PM üzerinden paylaşabilirseniz kontrol ederek size daha net bilgi verebilirim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Paylaştım, en yakın zamanda aktif olur inşallah

Bölgeniz planlama dahilinde bağlantılar yapılacak talepte bulunmanıza gerek yok ama bu konuda süre bilgisi veremiyoruz.
  • Arkadaşlar benim binamda türknet ve superonline bağlantıları bitirdi size ufak bir bilgi vereyim. Binanın içine kadar kutuyu koyduktan sonra siz başvuru yapıp talep ettiğinizde gigafiber ekipleri gelip binanın içindeki kutudan dairenizin içine kadar ( hangi odaya istiyorsanız) kablo çekiyorlar ve bağlantıları tamamlayıp gidiyorlar. Daha sonra bir iki saat içinde de bağlantınız aktif oluyor. Henüz ben deneyimlemedim ama etrafımda ki bir çok insanda süreç böyle işledi.

Ayrıca bugün superonline da binaya kutu bağladı baya da büyük bir şey buyrun sizde inceleyin. Türkneti yuvarlak içine aldım, superonline kutusunun üzerinde yazıyor zaten ona gerek yok

TURKNET Küçükçekmece Kulubü

• engineerjedi kullanıcısına yanıt

Kutu var da nasıl talep edecez ki altyapı yok gözüküyor sitede. Hatırladığım kadarıyla size Turknet 2-3 hafta önce kutu koyduydu.

• achfighter kullanıcısına yanıt

Kesin 28 Şubat kampanya bitişinden sonra açılacak. Umarım kampanya koşullarında değişiklik, zam vs olmaz TURKNET Küçükçekmece Kulubü 

• berlack kullanıcısına yanıt

O kesin zaten de umarım Nisan'a sarkmaz.

Kutu varda sitede görünmüyor ki alt yapı

• Daha önce türknet kutusu vardı ama dışarıdaki saha dolabını bağlamamışlardı. Saha dolabını salı günü koydular ve salı günüyle beraber tüm bağlantılar bitmiş oldu. Yani şu an düğmeye basıp arkadaşlar aktif ettik demelerine bakıyoruz
    Evet hocam ama o zaman saha dolabı yoktu dışarıda kalın kablolar öyle boşta duruyordu, salı günü o kablolarda bağlandı şu an aktif etmemeleri için hiç bir sebep yok

Valla bende saha dolabı görmedim de kalın kablo çekiyorlardı dolap koydular mı fikrim yok

Koydular hocam bir çok yeri bitirdiler
    Merhaba, muhtemelen altyapı işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Tamamlandığında https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/ sayfamızdan sorgulama yaptığınızda gigafiber hizmeti verilebileceği bilgisi yer alacaktır.
    Merhaba, proje ekibimiz en kısa süre içerisinde altyapı işlemlerini tamamlayacaktır. Altyapı işlemlerinin tamamlanıp tamamlanmadığını https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/ sayfamızdan sorgulama yaparak öğrenebileceksiniz.
  • Cennet mahallesinde sabahtan beri internetimiz kesilmiş durumda. Neler oluyor acaba?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bekliyoruz 😊

• Merhaba, şu an genel bir sorun bulunmuyor. Yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın ve saha ekiplerinin kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan DSL ışığı yanmıyor statüsünde destek kaydı oluşturabilir misiniz?
    Anlayışınız için teşekkür ederim. İyi günler dilerim
  • MorganBlack M kullanıcısına yanıt
    Hacı seninki hangi sokak ?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.