Şimdi Ara

TürkNet Kota Hatası ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sistem oturmuş gözüküyor 2 gecedir indirmeler kotaya yansıtılmıyor ilgilenenlerin dikkatine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1040

sistem oturmuş gözüküyor 2 gecedir indirmeler kotaya yansıtılmıyor ilgilenenlerin dikkatine

Evet şuan benimki de düzelmişe benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukanishere -- 18 Mayıs 2017; 12:23:14 >
  • Evet bilgiler doğru gibi detaylarda artmış
    TürkNet Kota Hatası !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selfservice -- 18 Mayıs 2017; 18:54:31 >
  • Selfservice S kullanıcısına yanıt
    Detaylar artmış ama hesaplama başlama bitiş saatleri kalkmış. Gecenin kullanımını gündüze aktarıyor mu anlamak imkansız.
  • 5 gündür sorun yoktu, dün geceki indirmeler gene eklenmiş gözüküyor kotaya sebebi ne acaba?Online işlemlerde kullanımlarla alakalı görüntülemelerde detaylandırmışlar. Bununla alakalı mı acaba var mı bilgisi olan? Geçici bişey olduğunu umut ediyorum, bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1040

5 gündür sorun yoktu, dün geceki indirmeler gene eklenmiş gözüküyor kotaya sebebi ne acaba?Online işlemlerde kullanımlarla alakalı görüntülemelerde detaylandırmışlar. Bununla alakalı mı acaba var mı bilgisi olan? Geçici bişey olduğunu umut ediyorum, bakalım

Benim dun yaptigim indirmeler yansimamis. Fakat bundan oncekiler yansiyordu. Neye gore kontrol edilip isleniyor oraya bilmiyorum. Sordugumda sistem entegre bir sekilde calisiyor. Herhangi bir problem olmasi imkansiz diyorlar.

• 02:00dan sonra modemi resetleyip 08:00dan önce tekrar resetlerseniz sorun yaşamazsınız.

• benim normalde dönem aralığım her ayın 8'inden 8'ineydi şimdi baktım 08-07 diyor 1 gün kısaltmışlar onunla alakalı olduğunu sanıyorum sistem gece yerine gündüz saymış onları herhalde Güncellemelerle ilgili bir sıkıntı olduğu belli,geçen haftadan beri sorun yoktu sistem oturmuştu çünkü
  • Müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirirsen ilk baştan savma cevap verirler ama biraz diretirsen promosyon olarak ek AKN pakedi tanımlıyorlar.
  • ahmet1040 A kullanıcısına yanıt
    Suan hala sikinti var mi ?

• Sistem modeme entegre hata olmasi imkansiz dediler bende bi bekleyelim 3-5 gun dedim 4.gun guncelleme yaptilar. Sorun cozuldu kotayi assaydim eger ek paket vermelerini diretecektim.

• problem yok şu an geçici bir sorunmuş geçenki belli oldu tahmin ettiğim gibi ayın 8inden 8ine benim aylık periyot. Geçen, ayın son gününü 7sine çekmişler ondan kaynaklanmış sanırım problem, şu an bir sıkıntı yok

• TürkNet Kota Hatası !

2 gundur gece yaptigim download ve uploadlar islemiyor. Dun gece 3te film ve oyun indirmeme ragmen hepsi gunduz diye yansimis. Canli destekle iletisim kurdugumda hep ayni seyi diyor. Yahu bilgisayar kapaliyken bile telefonda filan wifi acik kaliyor az da olsa veri akisi saglaniyor. Sizce size de mantikli geliyor mu ?!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.