Şimdi Ara

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
13
Favori
46.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, geçen yıl içinde planlı bölgeler listesi bizde yer alıyordu ancak altyapı süreçleri ve gelen talepler sürekli değişiklik gösterdiği için, yanıltıcı bilgi vermemek adına liste bizimle paylaşılmamaktadır.https://turk.net/gigafiber-istiyorum sayfasından talep iletebilirsiniz. Bölgenizde bir çalışmsa olması durumda sizi bilgilendireceğiz.
  • @Jazzalyn Sakarya ili bile 2021 kasımdan beri planlamadaydı reklamlarını ettiler gazı verdiler vatandaşa şimdide yok planlamada diyip geçiştirmeye geçtiler bunlara bel bağlamayın gidin farklı firmalardan talep edin amatör kümede top koşturmaktansa profesyonel takımda olmak iyidir.

• SupervisorFatih kullanıcısına yanıt
    Merhaba, prpje ekiplerimiz gelen taleplere ve altyapı uygunluğuna göre bölgenin değerlendirmesini yapmaktadır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Geçin bu ayakları efendim

• SupervisorFatih kullanıcısına yanıt

Arapcesme yi bitirdiler Osman yılmaz Mahallesi'nin belli bir kısmına kutulama yaptılar onlarda para verdikleri için Sultan Orhan mahallesi kablolara yapıldı 3 aydır ne gelen var ne giden anliycaniz bunlara bel bağlamayın gösterişi yaptılar zami yapınca daha çok müşteri çekerim sandılar aksine müşteri kaybediyorlar kaybetmeye de devam edecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rossored34 kullanıcısına yanıt
    Yaptıkları zama göre yine de en ideal firma değil mi? Neden firmayı terketsinler ki??

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Darıca’da hiç bir yere gelmediler bu kafayla 2030’a kadar anca gelirler.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gelen talepler ve altyapı uygunluğuna göre her bölge değerlendirmeye alınıyor. Adresiniz projeye dahil edildiği zaman size bilgilendirme yapılacaktır.

Çok acelem yok 2050 yılında gelin ölmezsem emeklilikte çok ihtiyaç olur.

Sultan Orhan mahallesi kutulama yapılmadı 4 aydır kablolu halde bekliyor Hacı Halil Mahallesi daha 1 ay olmadı kutulama yapıldı neden böyle oldu sorabilirmiyim ???

Merhaba, proje ekiplerimmiz sırası ile işlemleri sağlamaktadır. Tam adresi PM üzerinden konu linki ile paylaşır mısınız?

mustafapaşa mahallesine ne zaman başlayacaksınız ?

• lordert kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bölge bilgisi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.

Hacı Halil Mahallesi 1231 ve 1232 SK komple kutulandigini gördüm yayan gezerek gördüm hatta çalışanlara sordum hatta sohbet ettik çalışanlar la uzun uzun başvuru yapanlara geliyoruz abi diye hitap ettiler

Merhaba, evet GigaFiber süreçleri gelen talepler ve altyapı uygunluğuna göre sırası ile tamamlanıyor. Kutulama yapıldıktan sonra aktivasyon aşamasına geçiliyor. Aktif olup olmadığınıhttps://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. Aktif olduğunda dönüşüm için uzmanımız sizinle iletişime geçecektir.
  • Turknet Gigafiber altyapı çalışmaları Kocaeli/Çayırova'nın hangi mahallelerinde, ne zaman yapılmak için planlanıyor? @TurkNetDestek

• mdursun92 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gelen talepler ile planlama süreçleri de değişiklik gösterdiği için şu an bölge ya da süre bilgisi maalesef veremiyorum.
  • Şu an tam olarak nerelerde çalışma yapılıyor bilen var mı? Her gün Gebze için TürkNet reklamı görüyorum ama tam olarak nerede çalışma var ya da hangi bölgelerde tamamlandı? Bilgisi olan paylaşabilir mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yusufcan4118 Y kullanıcısına yanıt

Muhtemelen çalışmıyorlar hocam yan gelip yattıklarına adım kadar eminim Gebze bölgesi için.

6. aya kadar bir plan yaparlar 6. aydan sonra reklam kampanyasına başlarlar.

9. ayda çalışmalara başlar 3 ay çalışır 2 mahalle daha yaparlar.

yıl atladıktan sonra zam yapıp çalışmayı bırakırlar.

Kanımca yine böyle bir süreç bizi bekliyor..

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.