Şimdi Ara

Turknet internet kesintisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
5.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda sürekli internet komple kesiliyor ve her kesildikten sonra hız yarı yarıya düşüyor ve bu sorun sadece bende değil daha önce davet etme hatasına düştüğüm arkadaşlarımda da oluyor. Hız sorununu çözdürmek haftalar sürüyor aradan biraz zaman geçiyor ve tekrar kesinti oluyor hız yine düşüyor öyle ki 88mbit ile başladığım Turknet maceram şimdi 23mbit’lere kadar düştü ne yapacağız nasıl kurtulacağız inanın bilmiyorum.

• Konu populerdeyken şu durumlara bakınız, herkes görsün. Aynı paraya 100 Mbps alan varken hızımı yarıya düşürmeyi öneren teklif:

Bir de diyorlar ki ek para ödeyerek extraya geçerek 50 75 100 Mbps hız alabilirsiniz.

Bir aydır internet kesilmesi sorununu çözemedikleri gibi iptal isteyince de isteği yerine getirmiyorlar. Pandemi sürecinde markete bile çıkmamaya çalışırken iptal için faks mi çekeceğiz. Mail adreslerine defalarca mail attım. Yorum sizin.

• Afyondayim sabah kalktim internet yok. Ip almiyor. Sabit ip uyesiyim. ellede girdim modeme ama tık yok. Umarim hemen cozulur. Destek kaydi 36145159
  • Kurtulamıyoruz da hocam. İptal etmiyorlar. Defalarca mail gönderme rağmen iptal işlemim başlamadı. Sebep yolladığım JPEG formatındaki dilekçe ve nüfus kağıdı JPEG formatında değilmiş. PDF imiş. Herhalde yolda mutasyon geçirdi.
  • Toplu iptal lazım yerli firma yani Tt yada ona yakın millenicom ve gıbırnet gibi firmalara geçme vakti geldi. Gıbırnet şuanda en iyisi. Geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. En azından sadece Vae altyapısını kullanıyorlar.
  • İptal edilir bir şekilde o sorun değilde kotasız bir paket nereden bulacağız yıl olmuş 2020 biz hala kota ile uğraşıyoruz.
  • bigcrysis93 B kullanıcısına yanıt
    Evde yalnız olsam hepsini denerim ama sabahtan beri evde ki herkes interneti soruyor su gibi elektrik gibi oldu artık hayatımızda.
  • Bende yeni bir internet aboneligi actirmak istiyorum. Hangisini önerirsiniz.
  • yasincalis kullanıcısına yanıt
    Gıbırnet öneriyorum. Müşteri hizmetleri ve WhatsApp var.
  • Sorunları çözme hızı nasıl acaba Turknet gibiyse gerek yok apartmanda kablonet var ona geçelim.
  • Akid kullanıcısına yanıt
    Kablonet varsa dk durman zaten hata en iyi firma kablonettir.
    Kablonet varsa diğerleriyle hiç uğraşma kafan rahat eder. Evde bende kablonet kullanıyorum memnunum. Yalnız kablonet artık modemleri kiralıyor bilgin olsun.
    Yıllarca kullandım rezil bir modem veriyorlar ve ondan başkasını kullanamıyorsun ayrıca akşam vakitleri yani kullandığımız tek zamanda hızı 25 mbit’e düşürüyor yetmiyor.
  • Black_34 kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan alır tanımlarım sorun değil ama uyumlu modemlerin hepsi sorunlu 4-5 sene kullandım neler çektim ben bilirim.
    Şikayet varda en iyi puan kablonettir. O yüzden yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigcrysis93 -- 12 Eylül 2020; 9:54:25 >
    Doğru müşteri hizmetleri gerçekten iyi ama modemleri ve kota sebebiyle internetleri rezil.
  • Şu an bende de var sorun ip alamıyorum
  • frknbs0618 kullanıcısına yanıt
    Şuanda netim geldi ama geç ıp alıyor yada modemi resetlemessem gelmiyor internetim dengesiz bir bağlantı var ve vdsl olan hattım adslde bakalım ne zaman vdsl olacak.
  • hattımı vdsl moduna alır mısın Türknet?
  • Kopuyor valla durduk yerde bir bakıyorum internet yok. Hemde tam ihtiyacım olduğunda bir şeye bakarken oluyor. Allahtan online oyunlara girdiğimde kopmuyor yoksa iyice insan dellenir. Birde bu padneminden dolayı arttırdıkları upload hızlarını beyfendiler düşürmüş sanki biz anlamıyoruz bilgisiniz destek kaydı açtım dedim upload hızım düşük 5.2mps gibi bir değerde hattınız bu kadar destekliyor diyor. Geçende yine uploadlar yükseltildi TTnet tarafından bir baktım uploadım 7.5mbps olmuş. Çok ilginç hattım 5.2 destekliyorsa nasıl oluyor 7.5 gibi yüksek hızlara çıkıyor. Yakındır superboxa geçicem bunlardanda kurtulcam.
  • 75lik paketteydim bu geceki kesintide sonra suan 35 i gecmiyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.