Şimdi Ara

Türknet internet 3 gündür yok, muhattap yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar türknet internetim 3 gündür sebebini bilmediğim bir şekilde 3 gündür yok. Modem ve bağlantılarda hiç bir sorun yok. Müşteri Hizmetleri gibi bir seçenek ve Hizmetleri olmadığı için el mahkum Online işlemler üzerinden arıza kaydı oluşturdum. Oluşturduğum kayıda istisnaiden bana tt saha ekiplerinin 36 saat içerisinde arızayı gönderip bilgi vereceklerini söylediler. Ancak 48 saati aşmış durumda konu, ne geri dönen var nede ortada arıza için ilgilenen saha ekibi. Türknet bugün sürekli arıza kaydına yazmama rağmen tek bir geri dönüş sağlamıyor. Müşteri Hizmetleri de yok, ne yapabilirim.. Nasıl bir yol izlemeliyim.. Yardımcı olacak herhangi bir şahıs kurum yada bir yol yok.. 3 gündür arıza giderilmesini bekliyorum.. Turknet iptal düşünüyorum artık. @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 14 Aralık 2020; 17:33:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İptal etmeyin Netspeed e taşıyın referans numaramı belirtirseniz G541GA 12 ay 5 lira indirim alacaksınız

• Benden habersiz yapa profiline geçirmişler, vae de olsaydı olabilirdi. Yapa da maalesef operatör taşıma yapamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

Benden habersiz yapa profiline geçirmişler, vae de olsaydı olabilirdi. Yapa da maalesef operatör taşıma yapamıyorum.

Port kaybetmemek için iptal etmeden yeni başvuru yapıp bağlandıktan sonra iptal edebilirsin hocam

• Hocam millenicom düşünüyorum. Şu internet arızası olayı yüzünden turknet sabrımı zorladı.. İptal olmadan başka internet bağlatmak istemiyorum.

• MustafaC5 M kullanıcısına yanıt
    Portunu çoktan kaybetmiş adam, yapa'ya geçirilmiş. Şimdi tekrardan port ücreti ödemesi lazım. Millenicom şu ana kadar sıkıntı çıkarmadı bana tavsiye ederim.
  • adanavalısi kullanıcısına yanıt

Geçtim hocam millenicoma ADSL olarak yeni talep oluşturdum. Vdsl fiber port olmadığı için ADSL olarak yeni talepte bulundum. Turknet geri dönüş yapmadığı için e devlet üzerinden iptal talebi oluşturdum.

• Allah utandırmasın, firma tamamem şans. Burada türknet kullanıp yıllardır memnun olanlar da var ama yerden yere değişiyor işte.
  • Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek önceliğini teknik uzmanlarımıza iletebilmem için GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • Sen baştan hata yapmışsın
  • .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.