Şimdi Ara

Türknet'in saha teknik desteği rezilliği [ internetsiz 364. saat - 16. gün - geldi en sonunda ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
3.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, uzmanlarımız arızanın ekipler tarafından tekrar kontrol edilmesi için iş emri numarasıyla sorunu iletmiştir. Ben de sürecin daha fazla uzamaması adına bildirimde bulundum. Gün içerisinde uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir. Konuyu ben de yakından takip ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, uzmanlarımız arızanın ekipler tarafından tekrar kontrol edilmesi için iş emri numarasıyla sorunu iletmiştir. Ben de sürecin daha fazla uzamaması adına bildirimde bulundum. Gün içerisinde uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir. Konuyu ben de yakından takip ediyorum.

var mı bir gelişme ?

• Tam karar veriyorum Turknet bağlatmaya. Böyle sorunları okuyunca uzak mı dursam diye düşünüyorum. TTNET kampanyası da var. Herhalde sorunsuz internet olarak oraya kayacağım.

• chakir kullanıcısına yanıt
    Yerleşik operatöre iç tesisat kaynaklı bir sorun olmadığını, yerinde destek ekiplerinin hazırladığı raporu kendilerine ilettik. Gelişmeleri sizinle paylaşacağız.
  • Bende Türknet'e geçemyi düşünüyordum ama böyle sorunlar görünce direkt vazgeçiyorum. İyi ki forumda böyle konular görebiliyoruz.

Şu an düşüncem 20-30TL daha fazla veririm en azından bir sorun olduğunda karşımda muhatap bulurum. Türknet'te bu olay yok anladığım kadarıyla.

@chakir çok geçmiş olsun hocam, bu devirde böyle ilkellik yaşamanız sıkıcı, sabır diliyorum, hele ki şu pandemi döneminde kendimi sizin yerinize koyamıyorum. Sanırım direkt iptal ederdim aboneliğimi. Eğer sorununuz hala çözülmediyse bence iptal edin, başka ISS bakın derim. Belliki çözemeyecekler sorunu onu da geçtim mağduriyetiniz için en ufak açıklamada bulunmuyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: furerg

Bende Türknet'e geçemyi düşünüyordum ama böyle sorunlar görünce direkt vazgeçiyorum. İyi ki forumda böyle konular görebiliyoruz.

Şu an düşüncem 20-30TL daha fazla veririm en azından bir sorun olduğunda karşımda muhatap bulurum. Türknet'te bu olay yok anladığım kadarıyla.

@chakir çok geçmiş olsun hocam, bu devirde böyle ilkellik yaşamanız sıkıcı, sabır diliyorum, hele ki şu pandemi döneminde kendimi sizin yerinize koyamıyorum. Sanırım direkt iptal ederdim aboneliğimi. Eğer sorununuz hala çözülmediyse bence iptal edin, başka ISS bakın derim. Belliki çözemeyecekler sorunu onu da geçtim mağduriyetiniz için en ufak açıklamada bulunmuyorlar...

Çok teşekkürler @furerg hocam. suan surecin nasıl sonlanacağını görmeden hareket etmek istemiyorum açıkçası, herhangibi biri için internetin olmaması oldukça sıkıntılı iken benim için daha da zor çünkü evden çalışıyorum ve yaptığım işin tamamı internet üzerinde. işimi yapabilmek için bu sürede cep telefonuma ek internet paketi almak zorunda kaldım ama oda yetmiyor ve kısıtlı malum.

bu konuyu başka takip edenlerde var, sürecin nekadar sürede ve nasıl sonuçlanacağını merak eden insanlar. bende açıkcası merak ediyorum o yüzden şuan henüz iptal işlemi başlatmadım. başlatırsam zaten burdan yine bilgi vereceğim.

türknetde muhattap olarak müşteri temsilcisi atıyorlar onla görüşüyorsunuz. Genel olarak muhattap bulamadığımı söyleyemem ama sorun sahada olunca iş böyle sarpa sarıyor, asıl sorun türknetin sahada yetersizliği anladığım kadarıyla. sağlanacak basit bir internet hizmeti, türknet, altyapı sahibi türktelekom ve müşteri üçgeninde bürokratik bir kaosa dönüşüyor. bir teknik destek uğruna yarab, ne dosyalar, ne emirler havada uçuşuyor.

türknete de zaten telekomdan memnun olmadığım için gelmiştim. işin kötüsü bulunduğum yerde alternatifde yok, ya türktelekom yada onun altyapısını kullanan firmalar var (türknet, millenicom vs)

beklemedeyim, takipdeyim, desteğiniz için tekrar teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chakir -- 27 Eylül 2021; 16:41:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Tam karar veriyorum Turknet bağlatmaya. Böyle sorunları okuyunca uzak mı dursam diye düşünüyorum. TTNET kampanyası da var. Herhalde sorunsuz internet olarak oraya kayacağım.

ttnetde bukadar uzun bir kesinti yaşamadığım bir gerçek, fakat onlarda burun kanatmak istediklerinde kanatıyorlar. birde taahhüt olayı var. en az sorunluyu bulmak sanırım asıl mesele.

bir ara turkcell kurmaya calisri oda suan az yatirim var turk telekomdan sonra en cok yatirim yapan simdilik turknet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Goday kullanıcısına yanıt
    Az cok kendi alt yapisi olmayan firmada sorun olur nedeni sizi turk telekom alt yapi sorununda 2 kisi olarak gorur oncelik kendi musterileri oldugu icin

Ben tt de kullandim 12 ay iyiydi son 12 eziyet cektim 24 luk hiz 8 den yukari cikmiyirdu hep sorunu bana attilar ic tesisat hatali dedindi suan turknet kullaniyorum 7 ay oldu memnunum aybi alt yapi birinde sorun var birinde yok

• quote:

Yerleşik operatöre iç tesisat kaynaklı bir sorun olmadığını, yerinde destek ekiplerinin hazırladığı raporu kendilerine ilettik. Gelişmeleri sizinle paylaşacağız.

Dostum bir tezeğe yaramıyorsunuz haberiniz olsun.

• phasan P kullanıcısına yanıt

walla bende türknet kullanıyorum, halim ortada. cidden şu olay olmayana kadar bende memnundum turknetden, fakat bukadar ufak bir sebepden dolayı 200 saatdir internetim yok ve çözüm getiremiyorlar. umarım sende de benzer bir teknik sorun oluşmaz ne diyeyim.

Merhaba, teknik uzmanlarımızdan gelen bilgi de yerleşik operatör saha ekiplerinin dün hattı etiketlediğini, gün içerisinde de ekiplerimizin sizinle iletişime geçeceği bilgisi iletmiştir. Gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz.
  • quote:

Merhaba, teknik uzmanlarımızdan gelen bilgi de yerleşik operatör saha ekiplerinin dün hattı etiketlediğini, gün içerisinde de ekiplerimizin sizinle iletişime geçeceği bilgisi iletmiştir. Gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz.

etiketlemek ne anlama geliyor. twitterda tag mı açmışlar? birde gün bitiyor hala gelen giden arayan yok

Hat saha dolabından ankastre kutusuna kadar kontrol edilerek sağlam bir şekilde ankastre kutusunda kablonun size ait olduğunun belirlenmesi için kağıt bırakılmıştır. Bu işleme etiketleme yapıldı denilmektedir.
  • quote:

Hat saha dolabından ankastre kutusuna kadar kontrol edilerek sağlam bir şekilde ankastre kutusunda kablonun size ait olduğunun belirlenmesi için kağıt bırakılmıştır. Bu işleme etiketleme yapıldı denilmektedir.

yeni bir bilgi öğrendim, teşekkürler @TurkNetDestek

Ben teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
  • quote:

bir başka gün daha bitti yine arayan gelen yok, cidden böyle servis verdiğinizden ötürü bir iç sıkıntısı falan yaşamıyor musunuz ? internetimin tekrar gelebilmesi için tam olarak ne yapmam lazım

Alt yapi turk telekom olunca boyle buyuk bir ariza aolmasi normal baska bir iss gecmenizi tavsiye ederim ben olsam okadar beklemezdim baska iss gecerim

Merhaba, bazı arızalarda maalesef çözüm sürecinde uzamalar olabiliyor. Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Saha ekiplerinin arayarak randevu alması için önceliğinizi iletiyorum. Size dönüş yapacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.