Şimdi Ara

TurkNet'in 10 ve Üstü Abone Getirenlere Canlı Destek Hattı Kurduğu İddiası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
3.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaltun

benim performansa göre turknet pazarlama bölümünde olmam lazımşaka bir yana turknet destek tarafında kendini geliştirmeli. alternarif kanallardan herkese destek vermelidir.

Yanına çırak lazımsa ben de geleyim Ancak bu günlerde müşterilerini Millenicom'a kaptırmaya başladılar haberleri yok. Bugün birini üye yapıcaktım adam bağlantı süresinin uzun ve çetrefilli olduğunu duyunca vazgeçti. Millenicom çok daha hızlı bağlıyor interneti. Bir an önce Türknet kendine çeki düzen vermeli. 15 gün internet bağlatamadılar bi aboneye.adam da iptal ettirdi doğal olarak.
  • Major Meto kullanıcısına yanıt
    Tam saadet zinciri oldu. Orada da böyle uygulamalar var. Ama bunlar ilk zamanlar herkese eşit hizmet verdiklerine dair reklamlar yaptılar. İşte tek fiyat falan filan. Şimdi olay değişti.
  • Bugün benide arayıp whatsapp numarasını paylaştılar. Yukarıda ekran görüntüsü paylaşan arkadaşlar kadar performansım olmasada 10 dan fazla abone kazandırmışım.
  • NE güzel şirket ya
  • Kampanyaya bak
    20 müşteri getirenle sıcak sohbetler olacak diyorlar hadi bakalım.

Destek hizmeti yalnızca belli bir zümreye aittir. Tüm müşteriler eşittir ancak bazı müşteriler daha fazla eşittir.
    -Türknet
  • işte bu yalan. ben 100 mgbt için aradım. 59 tl ye 100 mgbt hız verebiliyoruz lakin hattınız bunu desteklemesi lazım dediler. denemek için 100 mgbt yapmalarını istedim. Olmadı. her dakika internet kopmaya başladı. hattım 13-14 mgbt hızları destekliyordu. 14 mgbt sabit yapmalarını istedim
  • tembelizm kullanıcısına yanıt
    Güzel gönderme olmuş... Orwell okuyan anlar lakin.
  • xeraw3 kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 14:37:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgili olayı Cimer üzerinden bildirdim, bakalım ne diyecekler.. Ss teki olay linkteki tweet te onaylanmış.
    Kanıt:https://mobile.twitter.com/TurkNetDestek/status/1039767000682258434

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetay74 -- 19 Eylül 2018; 3:54:58 >
  • ahmetay74 A kullanıcısına yanıt
    Ben de bildireceğim sonuç alamayacağımı bile bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Ben de bildireceğim sonuç alamayacağımı bile bile.
    Yeterli şikayet gelirse uçurttururlar
    Edit// birileri bundan ağır faydalanıyor haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetay74 -- 20 Eylül 2018; 1:43:28 >
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    Türknet'e zincirle mi bağladılar sizi? Beğenmiyorsanız iptal edin.

Türknet yetkilileri sizin gibi fesat müşterileri tespit edip üyelikten çıkarmalı.

• Sakin ol şampiyon.
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Spor salonundaki ayrımcılıktan bahseden adam gelmiş bize kan kusuyor.. Buraya yazılanlardan hakaret davası açan onlarca kişi var, o yüzden mesajını düzeltmeni tavsiye ederim.
    Edit//
    Türknet tespit edip çıkarmalı cümlesinden sonra sesli güldüm
    Şirket yönetimi, müşteri ilişkileri o kadar kolay işler değil dostum işin içinde olan insanlarız, şimdi ikile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetay74 -- 20 Eylül 2018; 1:46:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetay74 A kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarımda hakaret içerikli hiçbir şey yok.dileyen mahkemeye verebilir antrenmanlıyım :) karşı dava nasıl açılır öğrenmiş olur bu sayede.

Spor salonuyla bu konu hiç ilgili değil.şöyle düşün çok alışveriş yaptığın bir esnaf var sana diyor ki herkes bana dükkan numaramdan ulaşır,onlara bu şekilde yardımcı olurum ama sen çok para kazandırıyorsun ve bunun için sen 7/24 cep telefonumdan ulaşabilirsin.şimdi bunun nesi ayrımcılık. Biz de ticaret yapıyoruz sıradan müşteriyle sürekli müşteri bir olmaz. Ayda 100 lira kazandıranla 500 lira kazandıran bir olmaz.illa ki fazla kazandırana ilgimiz fazla olur,kurallarımız esnek olur.

Bu serbest piyasa.Türknet'in hizmetinden memnun değilsen iptal eder gidersin.sonuçta taahhüt bile yok.kimseyi de zincirle bağlamadıklarına göre ağlamaya da gerek yok.Türknet'in şakşakçısı değilim ama son 1 yılda 13 üye getirmiş biri olarak bunun karşılığında vip hizmet görmek hoşuma gitti.ya sen de getir hizmetten faydalan ya da gururlu ol iptal ettir ve başka iss'ye geç.

Böyle saçma şeyler için CİMER'i meşgul etmekten utanmanız gerekirsen iftihar ediyorsunuz.ne tuhaf insanlarsınız ya.verdiğiniz aylık 65 lira elinizden gelse milyon dolarlık şirketi emrinize amade yapacaksınız.

Ciddi söylüyorum Türknet sizin gibi ortalığı karıştıran fesat üyeleri sınırsız uzaklaştırmalı. Cimer nedir ya Allah aşkına dalga mı geçiyorsunuz?

• türknetin şartları belli .mh yok sınır yok taahhüt yok bu şartlarda alternatif bir şebeke varsa niye duruyorsunuz bu şartları zaten en başta biliyordunuz niye bu kadar dert ediliyor.
    türkiyede 10 kişiye adsl için referans olun o referansların su tesisatını bile siz yapmaya başlarsınız mantıklı olun biraz.
    ben pc servisiyim arızayı kendim çözerim çözemezsem telekom servisine çözdürürüm üstüne üstlük istediğim zaman istediğim şebekeye dahil edebileceğim bir sürü müşterim var ama yine de işi bilmeyen kimseye referans olmuyorum.referans olmadığım içinde whatsap numarasına ihtiyacım yok ve olmasınıda istemezdim.
    4 senedir turknet kullanıyorum ve müşteri hizmetleri ile iki sefer işim oldu ben net alayımda istersem home ofis çalışsınlar.
    artı olarak özel müşteri tanımı rahatsız ediyorsa bankalarada aynı şeyi söyleyin bakalım. belki kobileri de üst katta ağırlamak yerine sizinle aynı sıraya sokarlar.
  • Örnekler sap ve saman, elma ile armut misali.

• Selam ben bugün Turknet kullanmaya başladım yani kimseyi henüz getirmedim ama bir arkadaşım tavsiye etti geldim ,10 kişi getirene özel hizmet vermeleri bence normal ama burada kavga konumuz sanki müşteri temsilcisine ulaşma gibi anlıyorum , ben turk.net iletişim sayfasına baktım orada bir çağrı merkezi numarası var her yerde müşteri hizmetleri yok diyorlar ama var hatta aradım ulaştım ?
    işte numaraları
    TurkNet Hızlı İşlem Hattı : 0850 288 80 80 (Şebeke içi ücretsiz)
    TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı : 0850 288 80 81
    TurkNet Çağrı Merkezi : 0212 703 43 71
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.