Şimdi Ara

Türknet için VDSL önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Türknete 100 mbitlik tarifeye geçiş yaptım. '75 mbit hız alabilirsiniz' dediler. Bende kabul ettim. Önereceğiniz vdsl modelleri varsa yardımcı olur musunuz?

• bende de aynı sorun var ethernet kablosuyla 80 mbps aldığım hattan wifi ile 40 ancak alıyorum. Canımı sıkmaya başladı bu durum. bende takipteyim yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.Modemim airties 5760 çok övmüşlerdi ama maalesef bahsedildiği kadar değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knaymehmet -- 25 Mayıs 2017; 8:33:13 >
  • knaymehmet K kullanıcısına yanıt
    belkide problem pc tarafındadır :)
  • tplink ac750 (archer vr 200)
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    sizin dediğinizi bende düşündüm iphone 7 dahil ayrı ayrı 3 4 cihazda denedim hepsinde sonuç birbirine çok yakın çıktı. 5 Ghz de daha hızlı fakat onda da sizde bilirsiniz ki 1 odadan sonra çekim zayıflıyor ve bağlantı sürekli kopmaya başlıyor.
  • Benim kablonette kullandigim 383z4 modemim odada tablette 50 mbit veriyo. salona gidince 3-4 mbit. :-) :-) :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi verdiğin için sağol. Alınmayacaklar listesine ekledim.
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Fiyatı baya pahalıymış. Şöyle max 250 tllik birşey olsa yeter.
  • Bende yaklaşık 1ay önce TurkNet geçtim. Asus dsl-n16 kullanıyorum. Gayet memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 250 tl den ucuza almıştım :D HB dan . Cihaz üzerinde oyuncak burundurmuyor saf güç yani . Benim istediğim de oydu. Ne kadar fazla özellik varsa okadar kısa ömürlü yazılım güncelleştirmesi çıkmıyor çüknkü bu modemlere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.