Şimdi Ara

Türknet Hız sınırını kaldırdı! (reklam değil) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
5.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maili okuduktan sonra hızım yarı yarıya düştü

Şaka değil.
  • Bana herhangi bir mail gelmedi neden ? Alt yapım vdsl 90 mbps e kadar destekliyor ?

Herneyse şunu söylemek için yazdım 3 aydır kullanıyorum neredeyse Türknet i 30 yaşına gelmiş adamım ben hayatım boyunca Türkiye de Türknet kadar doğru düzgün şeffaf dürüst kaliteli bir firma görmedim yanına yaklaşanıda görmedim helal olsun varsın hızım 34 mbps de kalsın yükselmesin sorun değil ama helal olsun adamlara aldıkları param kuruşu kuruşuna helal olsun
  • bende agustosta netspeede gecmeyi dusunuyorum,kesilmeler falan varmi hiz durumu nasil? 75mbit veriyolardi bana geçen sene sordurmuştum.yurtdisi pingler nasıl bilginiz varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Emülatör oyun delisi. Şu zamana kadar çıkmış tüm oyun konsolları emülatör ve oyunlarını indirdi. Son çıkan wiiu switch Vs de dahil. Tahminim sadece 20 bin kadar oyun pc de mevcut launchbox ve big box ile. Ayrıca ev konsol cenneti gibi birşey onlara da ayrı oyun indiriyor. 2 psp, 1 vita, 1 dsl, 1 dsi, 1 new 3ds xl, 2 wii, 1 ps3 bir de laptopu var hepsine birden hem oyun hem emülatör ile oynuyor. Wii yi öyle bir modladı ki tr de yoktur öyle wii eminim adım gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

Emülatör oyun delisi. Şu zamana kadar çıkmış tüm oyun konsolları emülatör ve oyunlarını indirdi. Son çıkan wiiu switch Vs de dahil. Tahminim sadece 20 bin kadar oyun pc de mevcut launchbox ve big box ile. Ayrıca ev konsol cenneti gibi birşey onlara da ayrı oyun indiriyor. 2 psp, 1 vita, 1 dsl, 1 dsi, 1 new 3ds xl, 2 wii, 1 ps3 bir de laptopu var hepsine birden hem oyun hem emülatör ile oynuyor. Wii yi öyle bir modladı ki tr de yoktur öyle wii eminim adım gibi.

Bu ne ya! Hocam sizdeki şansa bakın ya! Deli oluyorum şu an!

En son konuştuğum kız PS4 nedir bilmiyordu bile

Hocam yengeye söyle de onun gibi bir kuzeni kardeşi vs var mı ayarlasın bana

Ek olarak mülayim adamım, işinde gücünde biriyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasbugAtaturk

bende agustosta netspeede gecmeyi dusunuyorum,kesilmeler falan varmi hiz durumu nasil? 75mbit veriyolardi bana geçen sene sordurmuştum.yurtdisi pingler nasıl bilginiz varmi
    Hocam avrupa serverleri 60 ping civarı oluyor. Upload iyi olduğu için 20 pingi bile görüyorum.
  • yaz geldi kesilmeler de basladi. turknet=kanser

• Bana da aynı mail geldi 1 gün sonra borcundan dolayı kapatıldı internet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mamilim90 kullanıcısına yanıt
    Hocam sormayın kaç gündür uğraşıyorum. Bugün sorunun türk telekomdan olduğunu söylediler. kabloları yanlış mı bağlamışlar ne yaşadığım bölgede sorun varmış ve Eylül'e kadar bu sorun devam edecekmiş. Kafayı yememek elde değil.
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Maalesef türünün tek örneği

Şu anda alınacak listesi wiiu, switch, ps4. Bu üçü de kırıldığından beri duyduğum 3 kelime bunlar. Hepsini de alacağım hepsini de kıracak eminim. Şimdiden 3 konsolun da oyunlarını indirdi kırmak için programlarını indirdi.

Şu anda yani şu saniyede bana dediği şey "Xbox 360 emülatör çıkmış"

• Turkcell kelime oyunları ile kazığını attı ve gitti. Taahhüdün dolduğu dakika Turk Netteyim inşallah.

Kendileri anlayışlı ve hızlı.

• Bende neden hala 34 mbit DL, 3 mbit UL var acaba? Desteklenen hızım 87 mbit DL, 37 mbit UL ama bende arttırmamışlar. Başka var mı böyle olan?

NOT: Bana böyle bir mail de gelmemiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GranTurismo -- 12 Temmuz 2018; 19:3:48 >
  • Ping çok yüksek değil mi

Superonline da maximum 10 çıkar

Fiber bağlantı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ping konusunda hiçbir problem yaşamadım. NetSpeed ile 6. ayım ve bir defa bile kesinti/hız düşüklüğü sorunu ile karşılaşmadım. 65 TL'ye 100 MBPS / 4 UPLOAD / 200 AKN Limitsiz kullanıyorum ve gayet memnunum.
  • bulunduğum adresi girince 14mbps diyor bana türk.net malesef. 6 ay önce türksat kablonete başladım, taahhüt bitene kadar bizim buralara bi gel türknet, 100mbps download 100mbps upload 65 lira çok iyi lan harbi.
  • Merhaba arkadaşlar.Superonline aboneliğim Ağustos ortasında sona eriyor.Dört dörtlük paket kullanıyorum.İnternet , ev telefonu , cep telefonu konuşma ve cep internet.Türknet'e geçmek istiyorum.onda da böyle bir paket var mı acaba ? En kötü ihtimal ev telefonu olmalı , cep telefonu olmasa da olur ki olacağını da sanmıyorum.
  • GranTurismo kullanıcısına yanıt
    bana da gelmedi. sozlesmede 75mbps yaziyor daha 40i gecemedik. modem arayuzu de suan max 80 alabilirsin diyor. artik hizdan umudumu kestim. ha bire internet kopuyor ankaranin gobeginde. stanilite istiyoruz yeter artik

• Sevmediğiniz komşular bırakın düşük hızlarda kalsınlar İbareye bak
  • smalhero kullanıcısına yanıt
    Sizin ordaki türktelekom saha gorevlisini bul ptt nin oralardadir 50 TL ver hemen hallederler interneti bile hizlandirir kablolari degistirir ben simdi saha dolabimi degistiricem yeni kablo cekicek adam anca rüşvetle is yapıyorlar

• İstedigim bu şekilde bir stabilite başka birsey değil ping şu sekilde ve kesintisiz not: iss kablonet

Edit: Frankfurt pingi ektedir.

Türknet Hız sınırını kaldırdı!  (reklam değil)
    Türknet Hız sınırını kaldırdı!  (reklam değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaterialScience -- 12 Temmuz 2018; 21:15:59 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.