Şimdi Ara

Türknet Gigafiber Bağlandı : Alışamadım bu çok fazla (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam, ilk mesajdaki hızları gören abonelerinizle roportaj mı yapsanız acaba? Neler hissediyorlar, deneyimleri nasıl? Güzel olmaz mıydı? Türknet Gigafiber Bağlandı : Alışamadım bu çok fazla 

@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 12 Haziran 2021; 21:9:50 >
  • Bugünde Turknet ten bizim siteye gelmişler , ilk başta pek ilgilenmemişler sonra ben anlattım durumun faydalarını , haftaya keşif için gelecekler eğer site içerisinde öyle apsült bir kazı çalışması olmaz ise bu iş oldu gibi , sitede SO FTTB ve Telekom VDSL mevcut , Turknet daireye kadar fiber çekecek , bakalım umarım sorunsuz olur …

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sıkıntı var sadece, 1.cisi internet beni sınırlıyor. Yani ben ne kadar hızlı olsam da olayım , sunucular bana belli hızları sunuyorlar full hız kullanabildiğim neredeyse hiç gibi bir şey. He tabi aynı anda indirmeleri başlatırsınız o ayrı

2.cisiyse hala alışamamış olmam. Uzun süredir down speed 1-2 mb kullanıdığım için 50 60 lara hala pek alışamadım. İnternet hızım düşükmüş gibi eylem şeklim devam ediyor,

kötü olan husus ise şu, illaki bir noktadan sonra ben bu hıza alışıcam. Benim evim kira, yarın bir gün taşınırsam giga yeterince yaygın olmadığından büyük ihtimal hızım yine düşücektir.

O zaman geldiğinde uçağa atladığım gibi yere çakılacağım gibi orası kesin

Bulunduğum konumda Bu fiyata böyle bir hız sunulabiliyorsa, bugün hala ne Türk Telekom, ne Süper online ne vodafone net gibi isslerden artık bahsedilmemesi ve herkesin bu hızları görüp fiber çalışmalarının hızlandırmasına yönelik tepkiler vermesi gerekiyor bence

Arkadaşım bugün 8 mbbitlik internete 85 tl ödediğini söyledi vodafone nette,

akk kotasının kaldırılmasında her yaştan insanın birleşip genel bir tepki nasıl oluşturulduysa fiber konusunda da oluşması gerekiyor diye düşünüyorum.

• Merhaba, PM üzerinden yanıt vermek istediğimde "Göndermeye çalıştığınız üye özel mesaja izin vermiyor." yanıtı alıyorum. PM üzerinden yanıt veremediğim için buradan yanıt vermek isterim. Hat değerlerinizde düşüklük bulunuyor. Bu konuda yerleşik operatör saha ekiplerinin müdahalede bulunması gerekiyor. Ben arkadaşlarıma hat değerlerindeki düşüklüğü detaylı olarak belirttim. Bu konuda gerekli kontrolleri ve çalışmaları yaparak size bilgi verecekler.
  • Her yere dağıldığında o hızları görebilecek kişi sayısı kaç olur o zaman görürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be bu hızlar görebileckmiyiz hayırlı olsun bu arda

• hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza.. bu sene gelcekmiş bakalım ne kadar doğru

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öneriniz için teşekkür ederim. İlgili birimimize ileteceğim
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Türknet Gigafiber Bağlandı : Alışamadım bu çok fazla

Zaten altyapıda hasar olmadığını yazmıştım ama yine aynı cevap.

Ayrıca neden altyapıyı yenilemiyorsunuz o zaman ?Yada türktelekoma neden yeniletmiyorsunuz.

Ben sadece Taahhüt edilen hızlarımı istiyorum hocam ayrıca mahallede sırf kendim 3 kişiyi türknete kayıt ettirdim ama

ne yazık ki yine aynı mesaj ve çözüm yok zaten biliyordum böyle olacağını.

Bende bunu yazıyorum maalesef sınıfta kaldınız.

Ayrıca santrale o kadar yakınım ki 100 metre değil.

Ayrıca üzülerek yazmak istiyorum 2 hafta sonra galiba türknetten çıkışımı yapacağım çok üzgünüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EREN.SİMSEK -- 13 Haziran 2021; 16:49:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.