Şimdi Ara

Turknet fax olmadan en basit iptal etme yöntemi 2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
31
Favori
16.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yöntem sadece DonanımHaber üyelerine özeldir.Bizzat 3-4 adet abonelik iptal etmişliğim var farklı kişilerin.2020 yılında bize fax gibi çağdışı uygulamayı zorunlu tutan böyle sağlayıcılara gelsin bu konum.Sadece bir adet akıllı telefona ihtiyacınız olacak.

Bilgisayarla arası iyi olanlar için en başta yazayım alttaki word dosyasını indirin kimliğinizi ekleyin ve imzanızı telefonunuzdan ekrandan atın kaydedin ve en alttaki siteden "hellofax" turknet numarasına gönderin.

Bilgisayarla aranız iyi değilse
    Öncelikle kimliğimizin arkalı önlü resmini telefonunuzla çekin ve galeriye kaydedin ardından telefonunuza android ios farketmez Microsot Word'ü indirin..

Ardından alttaki dosyayı telefonuzdan indirin ya da telefonunza aktarın ve bu belgeyi "Microsot Word" ile açın.
    https://www.dosya.tc/server24/opmq5y/Turknet-iptal-dilekcesi-donanimhaber-2020.docx.html

Belgede tarih isim abonelik bilgileri gibi gerekli yerleri doldurun. İmzanın altına gelin herhangi bir yere dokunun ve yukarda "A" harfine dokunun sol altta girişten çizi seçin ardından fareyle dokunarak çize basın ve imzanızı atın.Ardından galeriye kaydettiğiniz kimliği bu belgenin en altına ekleyin ve bu dosyayı kaydedin.

Hellofax sitesine üye oluyoruz bize 5 adet ücretsiz fax veriyor.
    https://app.hellofax.com/account/logIn

Anasayfada yaptığınız dosyanızı seçin ve alt tarafa +90 212 216 55 60 turknetin fax numarasını yazın ve direk "send" tuşuna basın 5-10 dakika arasında faksınız yerine ulaşacaktır.Kontrolü için isehttps://app.hellofax.com/home/manage Faxes kısmından sağlayabilirsiniz.

Alıntı yapabilirsiniz ama konumun linkini verin lütfen.Bir teşekkürü çok görmeyin.Öne çıkarırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danqer -- 6 Aralık 2019; 17:19:13 >

• Öyle de, hangi şerefsiz onun bunun çocuğu firmaya dinletip anlatabiliyorsunuz bunu? Anca mahkemelik olacaksınız, Tüketici Mahkemesine gideceksiniz falan filan...

Daha geçende benzer konu için Vaillant müşteri hizmetlerine sövdüm saydım.

Benden telefonda onay alıyor, bilmemne yapıyor, iptal etmek için yok dilekçe yazacakmışım da bir hafta içerisinde bilmemne olacakmış da... Niye diyorum, onayı telefonda alıyorsun, iptal et diyorum, edeceksiniz işte, yok efendim edemiyoruz...

Aynı kavgaları başkaları da çok yaptı, ".............. yapıyoruz, onaylıyor musunuz", "he onaylıyoruz", ama iptale gelince "efendim öyle olmuyor"...
  • 2 kez bu yöntem ile abonelik iptal ettirdim. Denendi, çalışıyor yani. Fax ile uğraşmayın boşuna, internetten halledin direkt.
  • Kolaylık olmuş ihtiyaç duyanlar deneyebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ptt fax ücretleri 4.50 tl idi

• kimlik bilgilerinizi bana gönderin, sizin yerinize ben faks çekerim :)

göndermezsiniz değil mi? o zaman bu tür uygulamaları kullanmayın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: itn

kimlik bilgilerinizi bana gönderin, sizin yerinize ben faks çekerim :)

kimliğin üzerine photoshopla kocaman yarı saydam şekilde "TÜRKNET İPTALİ İÇİNDİR" yazılırsa bir sorun olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itn

kimlik bilgilerinizi bana gönderin, sizin yerinize ben faks çekerim :)

Eve internet bağlatacağım zaman araştırdığımda hiç bilmediğim tanımadığım adrese kimlik fotokopimi göndermemi istediklerinde anında vazgeçmiştim. Dediğiniz duruma dikkat eden kişi en baştan üye olmuyor hocam.

• kimliğinizin üzerine türknet içindir yazabilirsiniz..
  • sml_akyz S kullanıcısına yanıt
    Zaten sen üye olmadın diye Türknet battı.sanki kimlik fotokopini diğer operatörlere vermedin de burada sallıyorsun

• Faxı muhasebeci yada eczane ye rica edip gönderebilirsiniz.
    Malesef telefon onayı ile halledilecek işler için 40 takla attırıyorlar.

• İnternet bir daha bağlatılmayacaksa yapılır ancak en mantıklı olan churn değişikliği.
  • Tukcell BİP 'te Fax kanalı var. Oradan fax çekebilirsiniz. 2 lira civarı ücreti vardı.

Edit: 3.49 olmuş (aralık 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saspegas -- 8 Aralık 2019; 22:59:24 >
  • kırtasiyeye uzun bir aradan sonra para kazandırmıştım.
  • Fax çekmek zorunda değilsiniz. Siz iptalini istediğiniz anda iptal etmek zorundalar.

Fax çekme numarası müşteriyi yıldırmak/iptal etmesini geciktirmek için uydurulmuş bir şey.
  • Mail ilede iptal edilmiyor muydu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcell bip üstünden iptal ettim yeni mi keşfettiniz allah akıl fikir versin mağara ne tarafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

Fax çekmek zorunda değilsiniz. Siz iptalini istediğiniz anda iptal etmek zorundalar.

Fax çekme numarası müşteriyi yıldırmak/iptal etmesini geciktirmek için uydurulmuş bir şey.
    Öyle de, hangi şerefsiz onun bunun çocuğu firmaya dinletip anlatabiliyorsunuz bunu? Anca mahkemelik olacaksınız, Tüketici Mahkemesine gideceksiniz falan filan...

Daha geçende benzer konu için Vaillant müşteri hizmetlerine sövdüm saydım.

Benden telefonda onay alıyor, bilmemne yapıyor, iptal etmek için yok dilekçe yazacakmışım da bir hafta içerisinde bilmemne olacakmış da... Niye diyorum, onayı telefonda alıyorsun, iptal et diyorum, edeceksiniz işte, yok efendim edemiyoruz...

Aynı kavgaları başkaları da çok yaptı, ".............. yapıyoruz, onaylıyor musunuz", "he onaylıyoruz", ama iptale gelince "efendim öyle olmuyor"...

• quote:

020 yılında bize fax gibi çağdışı uygulamayı zorunlu tutan böyle sağlayıcılara

Bu sağlayıcılarla alakalı değil kanunlarla alakalı bir durum. Yalan söylemek yanlış konuşmak nasıl bir duygu?
  • fax yok demişsin, hellofax var ama...

neyse yine de bilmeyenler için güzel tarif olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknet ne abi merdiven alti firma

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.