Şimdi Ara

Türknet Esenler'de fiber çalışması yapıyor! (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
10
Favori
33.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, planlama süreçleri gelen taleplere göre değişiklik göstermektedir. Daha önce planlı bölgeler için listeden çıkarma durumu yoktur ancak https://turk.net/gigafiber-istiyorum adresinden bölgenizi tekrar iletmenizi rica ederim. Proje ekipleri her talebi değerlendirmektedir.
  • Esenler Mimar Sinan Mahallesi'nde çalışma yapıldı kablo ve bina içine cihaz takıldı hayırlı olsun.Peki ne zaman aktif olacak bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BATYUS -- 21 Temmuz 2022; 15:18:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BATYUS kullanıcısına yanıt
    Merhaba, binada aktif olması halinde biz geçiş işlemleri için sizinle iletişime geçeceğiz
  • Esenler, Oruçreis mahallesi altyapı çalışması ne zaman yapılır?

• Koza plazaya gelsin artık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Plan listemiz hakkında bilgi veremiyoruz ne yazık ki. Altyapı taleplerinizi bizlerehttps://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden bildirebilirsiniz. GigaFiber altyapımızı genişletmek için her gün çalışmalarımıza devam ediyoruz 🙏
  • Esenler Fevzi çakmak mahallesi fiber çalışması varmıdır

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Plan listemiz hakkında bilgi veremiyoruz ne yazık ki. Altyapı taleplerinizi bizlerehttps://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden bildirebilirsiniz. GigaFiber altyapımızı genişletmek için her gün çalışmalarımıza devam ediyoruz 🙏
  • Merhaba Esenler davutpaşa mahallesine siyah İnternet kutuları koyulmuş. Üstünde Gigafiber en hızlı İnternet filan yazıyor. Siteden bakınca 100mbps hız çıkıyor. Acaba buraya yerleştirilen normal fiber 1000 mbps olan değil mi? Veya aktif olmadığı için mi öyle gözüküyor? Ne zaman aktif olur. Teşekkürler

• Mert37tr M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon işlemleri tamamlandıktan sonra altyapı sorgusunda 1000 Mbps' te kadar paket bilgisi geliyor.
  • Merhabalar Fevzi Çakmak Mahallesi'nde ben de fiber interneti beklemekteyim. Dört bir yanımız fiber ile sarıldı. Bu mahalleye ne zaman gelecek acaba? Meydanın dibindeyiz de.

• Spee-D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, https://turk.net/gigafiber-istiyorum sayfamızdan adresinizi iletmenizi rica ederim. Bölgenizde bir çalışma olması durumunda ekiplerimiz size bilgi iletecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 25 Temmuz 2022; 10:52:15 >

Ben de 1121 deyim inş sene sonuna kadar gelir

• Oğuz51515151 O kullanıcısına yanıt

Benim inancım yok ama bir sürprizle karşılaşmayı çok isterim.

Merhaba, link üzerinden ilettilen her adres değerlendirilmektedir. Bölgenizde bir çalışma başlatılması durumunda size bilgilendirme sağlanacak.
  • mimarsinan mahallesinde oturuyorum kutu kurulmuş fakay kablo takılı değil.sanırım 6 gün kadar oldu beklemedeyim her gün işten eve gelirken kontrol ediyorum fakat henuz bağlanmamış.en azından bi tarih olsa insan ne zaman bağlanıcağını bilir. destek hattını aradım bir kez onlarda böyle bir bilgiyi göremeyeceklerini söylüyorlar ve arada sırada kontrol etmemi tavsiye ettiler şimdi zırt pırt aranılmaz herkesin zamanı kıymetli tam olarak söylenmez ama yakın olacak bir tarih söylense rahat olacak.

• xVALENTINx X kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kutulama sürecinden sonra sırası ile kablolama ve aktivasyon verilmektedir. Çalışma mahalle genelinde olduğu için sırası ile işlem yapılıyor. Beklemenizi rica ederiz.
  • Esenler davutpaşa mahallesi

Türknet Esenler'de fiber çalışması yapıyor!

Bu nedir tam olarak, eve gelen gigafiber mi yoksa apartmana gelen mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -hay@let- -- 7 Ağustos 2022; 1:6:9 >
  • -hay@let- kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, apartmana bu gigafiber kutusu takılıyor ve aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra ekiplerimiz başvuru yapan abonelerimizin evine kadar bağlantıyı yaparak teslim ediyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Peki Tahmini aktivasyon süresi ne kadar oluyor?

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.