Şimdi Ara

türknet elektrikler gidip gelince ping sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk başvurduğumda 33 ms civarları alıyodum ve baya şikayetçiydim sonra pingim 17mse düşmüştü ve baya mutlu olmuştum elektrikler kesildikten sonra pingim yine 33e çıkıyodu fakat sonra iniyodu tekrar nu sefer yine gitti ama pingim 33te kaldı ve çok şikayetçiyim bu sorunu ilettiğimde sadece klasik şeyleri söylüyolar yok tek siz bağlanın routerda falan sorun var mı arkada güncelleme var mı niye böyle oluyo

• Merhaba, belirttiğiniz ping normal değer aralığında görünüyor ama sorun yaşarsanız ping tracert sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Teknik ekibimiz tekrar kontrol ederek bilgi verecektir.
  • zaten veriyorum siz cevap vermiyosunuz normal dediğiniz ping lolde 50 ms veriyo destek kaydına cevap vermiyo bana 16 ms verebiliyoken niye 40 ms veriyosunuz

• ygthnkok Y kullanıcısına yanıt
    Güncel ping tracert sonucunuzu açık destek kaydınız varsa içerisine ekler misiniz?
  • ekledim zaten ama türk telekom altyapıda arıza bulamamış tekrar gönderiyoruz diyosunuz aam çözüm bulmuyosunuz

• böyle oluyo işte sıkıştıkları zaman cevaplamıyolar kontol ediyoruz falan diyolar modemi kabloyla bağlayın arkada program açlışmasın falan yazıyolar çok şikayetçiyim gerçekten ama etrafta en düşük ping diye geziyolar

Destek kaydı numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • 41339148 buyrun burdan paylaşayım bir eşy fark edicekse ordan da atarım

Merhaba, yaşadığınız sorunun tekrar kontrol edilmesini arkadaşlarıma ilettim. Arkadaşlarım gerekli kontrolleri ve çalışmaları yaparak size bilgi verecektir. Konuyu ben de yakından takip ediyorum.
  • konuda yazdığım şeyler çözülmedi sadece internet kesintisi arızası vardı ama asıl sorunum bu

41402134

• yine aynı şeyleri diyip duruyolasr instagramdan da yazdım görüldü yedim :D şaka gibi

• hızım da böyle

Merhaba, hat değerlerinizi kontrol ettiğimde 35 Mbps ile buluşmaktadır. Ancak sık sık kopma problemi yaşamaktasınız. Bununla ilgili saha ekiplerinden gelen bilgide sorunun iç tesisat kaynaklı olduğu bilgisi verilmiştir. Arkadaşlarım bu bilgi üzerine iç tesisat kontrolü için 108 TL'ye yerinde destek ekiplerini önermiştir. İç tesisatta sorun yoksa sizden bu ücreti almayacağız. Ardından saha ekiplerine tekrar ileteceğiz.

"İletmiş olduğunuz arıza kaydına istinaden sistemde kayıtlı olan GSM numarasından sizi aradım ancak yanıt alamadım. Türk Telekom ekiplerinden aldığımız bilgiye göre bir önceki ve tarafınızdan kapatılmış olan destek kaydınızdaki kopma arızanızın alt yapı kaynaklı olmadığı, iç tesisatınızdan kaynaklandığı bilgisini aldım. Saha ekiplerinin bize ilettiği bilgiye göre arızanın sizin sorumluluğunuzda olduğunuzu tespit etmişler. Bunun için bina girişindeki ankastre kutusundan itibaren daire içerisindeki kabloları,cihazları, bağlantı noktalarını kontrol etmeniz gerekiyor. Biz bu kontroller için özel bir ekip gönderebiliriz. Tüm noktaları kontrol ederek, arızanın giderilmesi için gerekli işlemleri yapar. Bu hizmetimizin 108 tl lik bir ücreti bulunmaktadır. İç tesisatta herhangi bir sorun tespit edilmezse size hiçbir ücret yansımaz. Cihaz arızası, ekstra kablo ihtiyacı gibi durumlarda ekstra ücretler çıkabilir. Gelen ekibimiz bunun bilgisini mutlaka sizinle paylaşır. Bu hizmetimizden yararlanmak istemeniz halinde Online İşlem Merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi günler dilerim."

• sık sık kopma problemi yaşamıyorum pingim bazen fazla bazen yüksek diyorum bazen 17 ms alıyorum sonra internet gidip geliyo 32 ye çıkıyo sonra gece 3 4 gibi yine gidiyo geliyo tekrar düşüyo sonra sabah 9da yine gidiyo geliyo 32ye çıkıyo kopma değil ping sorunu yaşıyorum !!!!!!!!!!!!!

Merhaba, hattınızı bende kontrol ettiğimde şu anda 12 saatlik bir bağlantınız bulunuyor ama 13.02.2021 tarihinde çok sık kopma sorunu yaşanmış. Bugün teknik arkadaşım size arama yaptı ancak ulaşamadı. Destek kaydınız üzerinden sizden bilgi bekliyor.
  • hocam bence şöyle yapın ping düzelince ve ping varken tracert testi yapıp atın yoksa anlatmanız çok zor şöyle yapın cmdyi açın tracert 1.1.1.1 yazıp biraz bekleyin çıkan sonucun resmini alın bunu kablolu yapmanız onemli ama sonra ping yüksekken ve ping düşükken olan resmi atın
  • şuan pingim böyle speedtest te ama valoranta giriyorum 1100 ms alıyorum sürekli 500ms 200 ms 1000 ms wi fi ile bağlanıyorum kabloyla bağlanamıyorum çünkü modedm aşağıda bilgisayarım yukarda

• ben bu pingle oynamak zorunda değilim keşke geçmeseydim türk telekomdan türknet allah belalarını versin 200 ms altı alamıyorum

Merhaba, teknik ekibimiz size arama yapıyor ancak ulaşamıyorlar. Kopma sorununun iç tesisat kaynaklı olduğunu ve kopma yaşanan hatta ani ping yükselmelerinin meydana geldiğini ilettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Djdy

hocam bence şöyle yapın ping düzelince ve ping varken tracert testi yapıp atın yoksa anlatmanız çok zor şöyle yapın cmdyi açın tracert 1.1.1.1 yazıp biraz bekleyin çıkan sonucun resmini alın bunu kablolu yapmanız onemli ama sonra ping yüksekken ve ping düşükken olan resmi atın

pingim varken böyle düzelince de yaparım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.