Şimdi Ara

TurkNet'e zam geldi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
3
Favori
15.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

vie.valve.net, 1.1.1.1, 8.8.8.8

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

yanlışınız var, 2 gün önce telefonda görüştük sizlerle adresinize 195 mt. ötede yeni bi kutu var fiber kullanabilirsiniz dediler. altyapı işlemlerini de başlatmışlar onaylandı dediler hatta destek no:44365632

• TurkNet'e zam geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, eğer 100 Mbps' te kadar olan pakete geçiş yaparsanız 99.90 TL internet paket ücreti ve 3 TL telefon paketi ücretlendirilir.
    Teşekkürler geçmişimi yaptım, fiyat böyle devam ederse gayet iyi oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YuBa2 Y kullanıcısına yanıt

hangi şehirde yaşıyorsunuz acaba?

• 8agcio kullanıcısına yanıt
    YAPA üzerinden hizmet alıyormuşsunuz ve VAE dönüşümü için işlemleriniz başlatılmış. 44365632 numaralı destek kaydını da kontrol ettiğimde kayıt içerisinde de bu bilgi yer alıyor.
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • vdsl ve adsl kullanıcılarına fiyat yüksek bence de adsl ve vdsl kullanıcıların için de en uygun şu anda gibernet oldu türknet ise 75 ila 100 mgbit arasındaki kullanıcılara uygun oldu

benim altyapım 100 mgbit desteklemese idi açıkçası bende durmazdım türknette çünkü bu fiyat fiber kullanıcıları için iyi sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 12 Haziran 2021; 16:45:59 >
    “YAPA kullanıyormuşsunuz VAE dönüşümü için işlemleriniz başlatılmış” demişsiniz bu ne demektir?
    Bana telefonda ilk görüştüğüm müşteri temsilciniz; 195 metre ötede yeni bir kutu olduğu, o kutu ile 99 MBit e kadar hız alabileceğimi söylediler, isterseniz geçişinizi yapalım dediler. Bunun üzerine gidip VDSL modem bile aldım şimdi ben. Şimdi siz de fiber kullanamazsınız diyorsunuz, böyle şey olur mu? Net bir açıklama yaparsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8agcio -- 12 Haziran 2021; 16:57:24 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Fiber ve VDSL birbirinden farklı hizmetlerdir. Adresinizde fiber altyapı yok ancak VDSL' i destekliyor ve ilgili arkadaşlarım VAE dönüşümü ile VDSL hizmeti almanız için işlemlerinizi başlatmışlar.

bu pakete temmuz ayını beklemeden geçiş yapa bilir miyiz ve altyapımız bunu destekliyor mu? yardımcı olabilir misiniz?

özelden yazdım bakabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8agcio -- 12 Haziran 2021; 17:30:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, fiyat artışı bizim de en sevmediğimiz konu. Fiyat artışı yapmadığımız yıllar da var ancak şartlar gereği yapmak zorunda kaldığımızda da yılda sadece bir kere yapıyoruz. Ayrıca bu yıl sadece fiyatlarımızı değil hizmetimizi de güncelliyoruz. Artık tüm TurkNet’liler altyapılarının desteklediği en yüksek hızı sınırsız olarak kullanabilecek.

aynn knk verdin şu an altyapımın desteklediği son hızı aynen bak geldi. allah aşkına daha kandırmayın insanları ya :D turk telekom ayrı siz ayrı düzenbazsınız... 2018'den beri aboneniz olmasam yerdim bunu açıkcası

edit : herkese 100mbps veriyoruz diyip 75mbps tanımladığınızı herkes biliyor bu arada özellikle ben...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUSA36 -- 13 Haziran 2021; 0:26:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuBa2

50mb paketi 100 tl olunca galaksinete geçtim 50mb 70tl ayni zamanda ping problemim de çözüldü hem de kablo vs hiçbir sey değişmeden demekki turknetin sunuculariyla alakaliymis benim bina içi tesisatimla alakalı değil

link atabilirmisiniz bende geçebilirim

• Öyle bir şey söz konusu olsaydı almazdım. Daha yüksek hız gösteri 8 Mbps alsaydım başka iss e geçerdim. Çünkü taahhüt yok, caysana kardeşim zorla tutan mı var? Hala neyi uzatıyoruz anlamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mustafa371988 M kullanıcısına yanıt

Konu burada

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/149388922

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 85 TL'den bir anda 15TL gibi bir zam yapılması bana fazla geldi. Turknettten çok memnunum fakat fiyat hasebiyle alternatif arayabilirim.

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Merhaba, altyapınızın desteklediği hıza ait paketi www.turk.net/oim sayfamızdan size öneriyoruz. Talep etmeniz durumunda temmuz ayına kadar aylık paket ücretinize +10 TL eklenecektir. Temmuz ayında ise 99.90 TL olacaktır.
    Merhaba, altyapınızın desteklediği hızı xdsl tanımlaması yapıldıktan sonra ancak görebilirim.

Şu an dönüşüm tamamlanmıştır. Arkadaşlarım kurulum için 14.06.2021 tarihine randevu oluşturmuştur. Ekiplerimiz bağlantıyı yaparak hizmeti aktif ettikten sonra benimle iletişime geçmeniz durumunda desteklediği maksimum hız bilgisini sizinle paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.