Şimdi Ara

Turknet'e geçiş sürecim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hayir. Sizin internet hizmetiniz iptal ediliyor bildigim kadariyla. Tekrardan internet hizmeti baglatiyor gibi oluyorsunuz. Benimkinde sadece gecis.
  • semiramist1 kullanıcısına yanıt
    ya siz ne yazdığını bilmiyorsunuz yada ben.
    Ocak 21de bitiyordu Ocak2sinde geçiş yaptım. Taahhut bozuldu 40 Tl cezası çıktı.
    Kaç tane geçiş evrağı gönderdim.
    Bu durumun neyi farklı şuan akıl sır erdiremiyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crazykartal C kullanıcısına yanıt
    Ben yanlis anlamisim, uykusuzluk :( Adsl kullanicisi misiniz, vdsl mi ? Belki onunla alakalidir. Garip ama bu kadar bekletmeleri...
    Altyapım TürkTelekom hem site de hemde kendileri 35 dediler de 35 alamadım. Elimde vdsl modem yok.
    Asus'un adsl modemi var o yüzden şimdilik 16mbps adsl aldım zaten Tttnet de adsl 8mbps di.
    Vdsl modem aldığımda 35i isteyeceğim versinler bi zahmet 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Internet hizim 17 Ocak itibariyle 20 ila 30 mgbit arasinda dalgalaniyor sabah saat 11 den beri. 15 liraya yuksek pakete gecirdiler ancak su an 30 mgbit internet aliyorum maksimum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semiramist1 -- 17 Ocak 2019; 14:19:58 >
  • League of legend gibi oyunlar kesinlikle oynanmiyor. Ping 18 ms ama bir anda o kadar yukseliyor ki hicbir sey ayirt edilemiyor. Modemden kaynakli olarak wifi hizimin az oldugunu iddia ettiler ama ping sorunu da modemden degildir heralde. Modemim Dsl n16
    Selamlar, bu sorun için bize bir destek kaydı açmanız gerekiyor. Daha sonra bize iki farklı trace testi yapıp atmanızı isteyeceğim. Trace testleriniz yurtiçi ve yurtdışı siteler üzerinden yapın. Hizmetinizi detaylı bir şekilde incelettirelim. Hizmetinizi inceleyip geri dönüş yaparız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Destek kaydi actim. Trace test nasil yapiliyor beni yonlendirmeniz lazim. Acik bir destek kaydim var o yuzden yeni acamiyorum. 22572427 Destek kaydi numaram.
  • Adam oyaliyorlar. Buralarda ilgilenmis gibi gozukuyorlar, destek kayitlarina cevap yok, özelden yazilanlara cevap yok. Bunlari goze alarak geçin geciyorsaniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet komple kesildi altyapı kontrolü yapilacak derken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun internet geri geldi ancak internette inanilmaz dalgalanma var bir 5 mgbit oluyor bir 70 mgbit...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.