Şimdi Ara

TürkNet'e geçeceğim. Birkaç sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 01.06.2017'de TürkTelekom taahhütüm bitiyor ve TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Sorularım şu şekilde,
    1-Evde hazır bir internet sistemi kurulu. Türknete geçtiğimde evime tekrardan kablo getirtmem gerekiyor mu?
    2-Kullandığım hattan Türknete geçiş sürecinde Türktelekom internetimi kullanabilecek miyim? Eğer kullanırsam Türktelekom nasıl bir fatura çıkarır?
    Cevaplarınızı Bekliyorum Dostlar

• 1) normalde aynı hattan verilir ama TT bu ne yapacağı belli olmaz. Akıllılar telefon ve internet devrelerini ayırıyor, birini düzeltirken öbürünü bozuyor.

2) en fazla yarım saat veya bir saatlik kesinti olur. TT aboneliği, turknet aktivasyonu bitince sonlanır. Taahhüt bittiyse kullanılan gün kadar fatura çıkar, aylık tam fatura olayı bitti artık kıst ücret var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 20 Mayıs 2017; 20:1:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkürler
  • İlk cevabı yanlış yazmışım. İss değişikliğinde hat değişmiyor. Ama TT kafasına göre takılıyor, ne yapacağı belli değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
  • saha ekibi geldiğinde benim kablom zaten bağlı de dağa önce tt kullanıyordum turknete geçtim de saha dolabında ona göre port yerini ayarlasınlar ankastre den değiştirmesinler yerini
  • TTNET'ten Türk.net e geçmek için başvurdum bir hafta hiçbirşey yapmadılar bugün yani Cumartesi gecesi saat 21.30 ttnet internetimi kesti bu kadar ahlaksız bir firma olabilirmi bilerek yapıyor mağdur ediyor vatandaşı ve btk bu tip konularda yaptırım uygulamıyor yazık vatandaş olarak birtane firmanın önüne atılmışız o nasıl mağdur ederse öyle kabul ermek zorundayız yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce ttnet kullanıp da Türk nete geçsekte yinede tt saha

Ekibi geliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haziranda taahhüt bitiyor, sizce bugün(31 mayıs) internetten başvuru yaparsam bir sıkıntı çıkar mı?
  • 7 gün içinde zaten işleme alınacağından problem olmaz sen belgeleri yolladığında 2 günde gidiyor zaten :)
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    biraz geç kalmışız demekki cevabınız için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.