Şimdi Ara

TürkNet'e Bulaşmayın Hele Yapa'ya Asla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öncelikle santral mesafemin 1465M olduğunu belirmek istiyorum. 20.06.2020 tarihinde gelen YAPA'ya geçirileceksiniz mesajının hemen ardından geçmek istemediğimi belirttiğim bir destek kaydı oluşturdum fakat kaale almadılar. 2-3 gün sonra YAPA'ya geçirilmek istemediğim halde geçirdiler. Ardından attığım destek talebi sonrası VAE'ye geçiş yapamayacaklarını belirttiler. Israrla hat degerlerimin düştüğünü söylesem de kendilerini Robot moduna alarak sürekli kopyala yapıştır cevap verdiler. Download değerlerim çok oynak. 8-10-12 arası sürekli değişiyor. Snr değerim 7 civarı. Upload değerim önceden 1Mbps/20SNR idi. Şuan 0.4Mbps/6SNR. Önceden idarelikte olsa oyun oynayabiliyordum. Şuan ping tavan yapmış durumda. Hala inatla VAE'ye geçirmiyorlar. 16Mbps internete 85TL almayı biliyorlar fakat müşteriyi memnun etmeye gelince Mutfak Robotuna dönüşüyorlar. Benim alt yapımı bana sormadan değiştirmeye hakkınız yok. 2 tane referans getirdim 3. İse yeni basvuracakti fakat durdurdum. Destek sistemindeki Robotlardan bir hayır göremedik burda anlayışlı bir arkadaş çıkar inşallah.
    Abone No: 1706643

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Suana kadar forumda hep türkneti savundum ama.. bu müsteri destek gercekden acaip sacma.

1 kelimeyi degisik yazip öteki mesajla birlestirip gönderiyorlar.. Acayip komedi

Yapa dan memnun kalmamaniza üzüldüm. zamaninda bazi arkadaslar 100 mbite 30 40 upload aldiklarindan bahsetmislerdi biraz sans mevzusu sanirim
  • KaanDE34 K kullanıcısına yanıt
    hocam şans işi tamamıyla sadece santral yakınsa güzel hız alıyorsunuz ama 400-500 metreyi aştığında mesafe, çok sağlıksız oluyor hızlar o yüzden çoğu insan memnun kalmıyor çoğu insanın santrale olan uzaklığı fazla bu yeni gelecek saya mı saye mi o geldiğinde saha dolaplarına cihaz koyabilirse türknet o zaman güzel olabilir zamanla göreceğiz umarım iyileşir
  • Merhaba, vae santrali üzerinden aldığınız hız değerleri ile geçiş sonrasında yapa santralimizden aldığınız hız değerlerinde düşüklük bulunmuyor. Hattınız 12994 kbps ile buluşuyor. Aynı binada VDSL hizmet alan abonelik varsa hizmet numarasını ve aldığını hız değerlerini belirterek www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturmanız durumunda arkadaşlarım kontrol ederek bilgi vereccektir.
  • Talep oluşturuyorum ama cevap vermiyorsunuz ki. Alt yapı bilgilerim asagidadir. 62Mbps desteklemekte.

• wonderlive W kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kaydınızı bugün alarak teknik ekiplerimize ilettik. Şu an inceleme sürecindedir. İnceleme sonrasında uygun görülmesi durumunda size bilgi vererek geçişi yapacağız.
  • ben 5 yıldır kullanıyordum,yapa altyapısına geçirdiler haberim olmadan internet hızı maximum 2 mb gelmeye başladı.kayıt açtırdım santrale olan mesafenizden dolayı max 2 hız alırsınız dediler,yapılacak bir şey olmadığını söylediler.1 ay kullandım interneti kapattırmak için kayıt açtım klasik ikna konuşmalarından sonra yapa altyapısından çıkaralım hızınız artar dediler.madem yapılabiliyordu niye yapmadınız beni beklettiniz dedim aynı gün internet ve telefon hattını kapattırıp millenicom vdsl e geçtim.millenicom:adsl 12 mb vdsl 30 mb civarı hız alabilirsiniz dedi.2 aydır kullanıyorum ara ara hız testi yapıyorum ortalama 27-28 bm hız alıyorum.bir daha TurkNet e asla geçmem.
  • Şuan anlamsız bir şekilde sabahtan beri dsl ışığım yanmıyor. Sorunumu çözer misiniz?

Merhaba, www.turk.net/oim sayfamızdan arıza kaydınızı oluşturmanız durumunda arkadaşlarım gerekli çalışmaları yaparak sorunu çözümleyecektir.
  • Bugün 3. günüm ve hala internetim yok. Akşam 16.00'a kadar gelmezse. Başka bir servis sağlayıcısına geçiş yapacağım. Ayrıca VDSL geçiş talebiminde 3. Günü.

Size zaten açıkça 12Mbps gibi çok yüksek ve yeterli! bir hız aldığınız ve bundan ötürü VAE'ye geçirilmeyeceğiniz belirtilmiş. Zaten açıkça görülüyor ki yazdıklarınızı okumuyorlar, geçin başka bir İSS'ye gitsin uğraşılmaz bunlarla.
    Merhaba, arızanız çözümlenmek üzere saha ekiplerine iletilmiştir. Saha ekipleri gerekli çalışmaları yaparak sorunu çözümleyecektir. Güncel bilgi almamız durumunda arkadaşlarım sizinle iletişime geçecektir.
  • Şuan ekipler internetimi düzeltti fakat YAPA alt yapısındayım. 60-70mbps alacakken 12mbps alıyorum. VAE geçiş talebimi ne zaman gerçekleştireceksiniz. Oyalayacaksanız söyleyin. Türk Telekom'a geçiş yapacağım.

En aşağı 10 gün ama vae geçirmemek için inat etmezlerse port yok sorunu varsa 3 - 6 aya kadar da çıkabilir ona göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Merhaba, geçiş işlemlerinin yapılması için 34666782 numaralı kaydınızı oluşturarak ilgili birimimize ilettik. Arkadaşlarım geçişe uygunluğunu kontrol ederek başvurunuzu yapacaktır. Gelişmeleri www.turk.net/oim sayfamızdan takip edebilirsiniz.
  • kaç kez başvurdum bende sürekli kopma yaşıyorum diye aynı hızı alacaksınız diyerek hep olumsuz sonuçlandı. amaç aynı hızı almak değil komşum vae de benim gibi kopma yaşamadığını söylüyor. neyse en kestirmesi iptal dilekçesi gönderdim 2.5 yıllık üyeliği bitiriyorum.👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altancavdar -- 3 Temmuz 2020; 21:25:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RUH SAĞLIĞINIZ İÇİN TÜRKNETTEN UZAK DURUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, geçiş işlemlerinin yapılması için 34666782 numaralı kaydınızı oluşturarak ilgili birimimize ilettik. Arkadaşlarım geçişe uygunluğunu kontrol ederek başvurunuzu yapacaktır. Gelişmeleri www.turk.net/oim sayfamızdan takip edebilirsiniz.
    Neyi kontrol ediyorsunuz. Yer altından giden kabloları mi? Sorgulayın işte 10 dakikalık iş. 63Mbps VDSL alt yapım var. Milleti oyalamaktan başka bir iş yapmiyorsunuz yani kusura bakmayın.

• altancavdar A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu www.turk.net/oim sayfamızdan sık sık kopuyor statüsünde destek kaydı açarak iletebilir misiniz? Arkadaşlarım ve saha ekipleri gerekli çalışmaları yaparak bilgi verecektir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.