Şimdi Ara

TURKNET DOLANDIRICILIĞI - 60 GÜNLÜK SÜREÇ - (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
22.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turknet denilen bu firma dolandırıcıdır arkadaşlar sizden aldıkları bilgileri allah bilir nerelerde hangi amaçlarla kullanacaklar ıslak imza vb isin içinde dönüyor ayrıca iptal işlemleri içinde fax talep ediyorlar neymiş yasal zorunlulukmuş hadi lan ordan Dikkat edin üzerinize sirket kurmasınlar dolandırmasınlar mal varlıklarınıza konmasınlar 45 gündür ne internet var nede ekip geldi tam bir dolandırıcı şebekesi ve devlet destekli bu adamlar bu gücü devlet izni olmadan bulamazlar merkezleri edirnede kime kimlere hangi amaçla hizmet ettikleri muamma UZAK DURUN
  • Ne yaptınız hocam aynı durum birebir benim başıma geldi ben hiç bir şey ödemek istemiyorum kullanmadığım hizmetin bedeli olmaz. Mahkemeye vermeyi düşünüyorum siz ne yaptınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    Merhaba destek kaydınız şu an aktif durumdadır. İnceleme süreci devam ediyor. Sonuçlandıktan sonra size bilgi vereceğiz.
  • kardeşim o kadar anlatmışsın ama bekleme kısmındaki hata sende. 2 ay boyunca boşuna beklemişsin. sokaktaki server ile bina pano arasındaki problemlere sadece telekom bakar. bina pano ile daire içerisindeki tesisata ise kendin baktırırsın telekom karışmaz. Yanlış yere şikayette bulunmuşsun telekoma iletmeliydin şikayetini, tabi türknetin de tesisatta sorun olduğu halde üyeliğini başlatması başlı başına terbiyesizlik.
  • Klasik Türknet yalanları...
  • Hakan öncü H kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • Hakan öncü H kullanıcısına yanıt
    5 günde mi 5. günüm. Yaşamasam ben inanirdim.
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon işlemleri ortalama 6 iş günü içinde tamamlanıyor. Ancak altyapı kaynaklı ya da geçiş işlemlerinde evrak kaynaklı bir sorun varsa süreç biraz uzayabiliyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Yalan. Evime altyapıyı getirmeden kurulum ekiplerini yolladınız. Şimdi 3 gündür TT ekiplerinin gelmesini bekliyorum.Ne zamana gelecek Allah bilir. Süre de verilmiyor. Net tarih yok biz sizi bilgilendireceğiz deniliyor ama aldığım mesajlar sanki robottan çıkmış gibi hep aynı

• dedemlililer D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, paylaştığınız bilgiyi teknik uzmanlarımıza ilettim. Arkadaşlarım ekiplere hattın sağlama alınarak etiketleme yapılmasını talep edecektir. İç tesisat bağlantısı yoksa bu konuda elektrikçi yardımı alarak iç tesisat kablo çektirmeniz gerekiyor.
    Benim iç tesisatta bağlantım var. Sadece telefon direğinden evime kablo çekilecek. Siyah kablolardan. Hepsi bu. Evimde arıza yok benim. Sadece direkten evime kablo çekeceksiniz

• dedemlililer D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arkadaşlarım yarına randevu alarak sizinle iletişime geçmiştir. Ekipler yarın adrese gelerek gerekli kontrolleri yaparak sorunu çözümleyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

5 günde mi 5. günüm. Yaşamasam ben inanirdim.
    Hocam lütfen sıraya girin Ben de 3 eylülde başvurdum Türknete hala bekliyorum
  • vaizerd4555 V kullanıcısına yanıt
    Merhaba, alınan hatayı yerleşik operatör ile iletişime geçerek ilettik. En kısa süre içerisinde hizmetinizi aktif edeceğiz. Gelişmeleriwww.turk.net/oim sayfamızdan takip edebilirsiniz.
    Tabi ki biliyorum çok kısa sürede tüm sorunlar çözülecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, aktivasyon işlemleri ortalama 6 iş günü içinde tamamlanıyor. Ancak altyapı kaynaklı ya da geçiş işlemlerinde evrak kaynaklı bir sorun varsa süreç biraz uzayabiliyor.
    7 gün oldu ve sınıfta kaldınız hocam. Bu mu yani olayınız.
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kurulum ekiplerine bilgi verdim. Randevu için size arama yapacaklar.
  • Turknet destek ekibi ne iş yapar? UPLOAD HIZIMIN çok düşük olduğunu belirterek destek kaydı açtım. Fakat kendileri benim söylediğim sorunla alakasız olarak önce "sık sık bağlantı kopukluğu" yaşadığımı iddia ettiler bir iki gün sonra da "son 24 saatte bağlantı kopukluğu yaşamadığınızı tespit ettik" şeklinde konuyu kapattılar. Halbuki ben zaten hiçbir zaman bağlantı kopukluğu yaşamadım.
    UPLOAD sorununu düzeltemiyor musunuz? O yüzden böyle sahteden sorun uydurup sonra da düzeltmiş gibi mi yapıyorsunuz?

• sinanert21 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, destek kaydınızı tekrar açarak GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız? Size yardımcı olmak isterim.
  • abonelik iptali için günlerdir bekliyorum. arayan yok soran yok.Yetmiyor üzerine fatura çıkartmışlar. Mahkeme gözüküyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.