Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.303
Cevap
307
Favori
875.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, sabahtan beri internetim yok, komple bütün mahallede ki TurkNet müşterilerinizde sabahtan beri internet yok daha doğrusu.

Öğlene kadar gelmeyince destek kaydı açtım, açtığım destek kaydına tenezzül edip santralde yada bölgenizde sorum var mesajı bile yazılmadı. Son zamanlarda açtığım tüm destek kayıtları sanki ben gotumden sorun uyduruyormusum edasıyla sorun yok şeklinde cevaplandı. İstisnasız bir şekilde bu hızlıca destek kaydı kapatmak istatistik setinizi bozmamak adına surekli kopyala yapıştır cevaplarla muhattap oldum. Uzun zamandır TurkNet musterisiyim. Onlarca kişiyi TurkNetli yaptım ama bu destek olayını çözemediniz bir türlü.

Şimdi eve geldim ve sabahtan beri bir mesaj bile atilmayisin siniri ile yazıyorum. Bu saatte malum TurkNet'e ulaşamıyorsunuz. Sabahı beklemek gerekecek. Sonra sabah iyi ihtimalle 10'da kopyala yapıştır bir cevapla cevap verilecek yine. Sıkıldım artık vallahi sıkıldım. Bir muhattap bulamamak. Yazı ile sözde muhattap ile anlaşamamak, kaale alinmamak çok can sıkıcı dostlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRYGZ -- 20 Eylül 2019; 22:52:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aqon23

istanbul/pendik

Son zamanlarda inanılmaz yavaş akşam saatleirinde.
    Bendede aynı durum var.

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim.
    Bu uavt koduna nerden ulaşabilirim ?
    Bir de btk ya bildirdikten ne kadar süre sonra altyapı açılır tahmini olarak?
  • Merhaba,türknet kullanıcısıyım uzun yıllardır kullandığım modemim bozuldu ne önerirsiniz bana arkadaşlar.Dışarıdan bir modem satın alsam destekler mi.en uyumlu modem hangisidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Y.Bilgin kullanıcısına yanıt
    https://adreskodu.dask.gov.tr/

10 iş gününde cevap zorunlulukları var normalde,çözülemeyecek bir şey olduğu zaman ek süre uzatma hakları var ancak sizin ki sadece tanım meselesi

şu an açsanız cuma mesai bitimine kadar çözülür diye tahmin ediyorum.

binadaki şu dairede altyapı görünür iken benim dairemde gözükmüyor diye yazın önceki mesajda verdiğim detayları bekleyin bakalım

benim şikayet kaydım 5 günde çözülmüş yaklaşık (mart son hafta açmışım nisan ilk hafta ok dönmüşler)

-------------------------

UAVT : ///
    BBK : ///

Kütahya / -- / --Köyü / No : --

Bu yukarıdaki lokasyonda daha öncesinde altyapı gözükür iken şu anda altyapı görüntülenemiyor. Balkonumdan direkten gelen telefon kablosu geçer iken altyapı neden gözükmüyor ?

Şu anda boş port var görünüyor / (Komşumun aktif PSTN'inin üstünden sorgulama yaptım)

BBK Sorgu sonucunda;

25001142 - Sorgu yapılan BBK için altyapı bilgisi bulunamadi.

şeklinde hata alıyorum.

Diğer komşularımın numaralarında da aynı hatayı alıyorum. Benim mahallemde internet hizmeti verilemiyor görünüyor. Verilerin düzeltilmesi talebi ile;

Ramazan --/ 05-- --- ----

İlgili Abone, Hizmet veya Telefon Numarası :
    UAVT : -- BBK : --

-----------------

Sayın Ramazan ----,
    Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu üzerinden şirketimize iletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır.
    İnternet erişim hizmetinden yararlanmak istediğiniz lokasyonda İnternet hizmetinin tesis edilmesine yönelik talebinize istinaden yapılan incelemede; söz konusu lokasyonda uygun port bulunduğu tespit edilmiş olup aşağıda yer alan kanallarımız üzerinden başvuru yapabileceğinizi bildirmek isteriz.
    Evde/İşte İnternet başvurunuzu,

 Türk Telekom Ofis ve Bayilerinden hat sahibi veya noterden vekaleti olan kişi tarafından,
     Türk Telekom Çağrı Merkezi’ nden hat sahibi tarafından,
     Web sitemizden,
     SMS ile yapabilirsiniz.

----------------------

BBK kodunu şu anda bulamazsınız artık kullanılmıyor da UAVT de yeterli

• mickaelpote kullanıcısına yanıt
    vdsl herhangi bir modem olur. O senin ne kadar para vermek istediğine bağlı;
    https://tr.letgo.com/tr/i/zyxel-vmg-tl-hidden-mbps-adsl-vdsl-destekli-mode_938e68c6-dc9a-461a-b418-526075cca315
    https://www.bpazar.com/Bilgisayar-Tablet/tp-link-archer-vr2800-dual-bant-gigabit-vdsl-modem/1689905?gclid=EAIaIQobChMI_dC_gaPg5AIVAuR3Ch37vw1nEAQYAyABEgL0LfD_BwE

ikiside internete giriyor

(linkler tamamiyle örnek amaçlıdır - bütçe nedir sıfır ikinci el ne düşünüyorsunuz bir şey dememişsiniz)

• Bugün destek yok mu?

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Tabiki çok para vermek istemiyorum.internete bağlansın yeter.Dün arkadaşımdan bir modem aldım onunla bağlanamadım.sanırsam vdsl değildi o

• MRYGZ kullanıcısına yanıt
    Buradaki arkadaş 5 gün mesai saatleri içerisinde burada

• mickaelpote kullanıcısına yanıt
    16 mbit e kadar adsl modem
    24 mbit den yukarı VDSL modem

• Dün telefonuma ;
    Degerli TurkNet' li, TurkNet'e davet ettiginiz arkadasiniz ...... davet kodunu kullanarak, TurkNet kullanmaya basladi. Arkadasiniz ilk kismi ve tam ay faturalarini odediginde, eger sizin de bize guncel bir borcunuz yoksa bir ay ucretsiz internet kazanacaksiniz.
    diye mesaj geldi.Ücretsiz 1 ay kullanım ne zaman olur?Faturama ne zaman yansır?

Pingim 50 ttnet kullanırken 10-15 gibiydi bunu nasıl düşürebiliriz?
  • telefonumu yurtdışına kapatın dedim. yurtiçi gsm ve şehirlerarasınada kapatmışlar. 5 gündür cevap vermiyorlar destek talebine. uzak durunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EED991BF3 -- 21 Eylül 2019; 14:58:5 >
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/

bu adrese edevlet şifrenle yaz 10 güne yansır. başka birşeyden anlamıyorlar
  • https://forum.donanimhaber.com/turknet-aktivasyon-sorunu--140083769 linkteki konuya yardım eder misiniz?

• turknet kullanıyorum.modemim asus n16 vdsl olan hattım.adsl e döndü.daha önce başına gelen varmı?
    lütfen biri yardım etsin...
  • Sayın yetkili Taahhüt yok diyorsunuz da Fiyat garantisi hakkında nasıl bir durum söz konusu oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco53

turknet kullanıyorum.modemim asus n16 vdsl olan hattım.adsl e döndü.daha önce başına gelen varmı?
    lütfen biri yardım etsin...
    https://forum.donanimhaber.com/cozuldu-turknet-beni-adsl-e-gecirdi--137154600

konusunu okuyun yardımcı olacaktır
  • Belgelerim size ulaşmasına rağmen işlemlere devam edilmiyor.Dün, yarın ararız demiştiniz ama aramadınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miskindvd

Belgelerim size ulaşmasına rağmen işlemlere devam edilmiyor.Dün, yarın ararız demiştiniz ama aramadınız.
    bendede durum aynı belgeler kargo tarafından teslim edilmiş ancak bana 2-3 kez belgelerinizi ulaştırınız diye mail geldi. Destek No: 28192473
    teşekkürler.
  • Aylardir kullanmadigim aylarin parasini almak icin turk.net musteri hizmetleri ile mucadele icerisindeyim. İade islemleriniz başladı baslayacak bitti derken kaç sefer ödeyeceğiz deyip odemediklerini artik ben unuttum. En son avukata vereceğimi bildirip kendim bir ihtarname benzeri yazi gonderdim. 20.09.2019 günü yatirilacak denildi fakat yine ucretim bana yatirilmadi. Turk.net'e girmek kolay fakat çıkmak gerçekten cok zor.

• 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.