Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı
18.293
Cevap
217
Favori
369.171
Tıklama
Popüler Konular listesinde 23. Sırada  bugün en iyi #11
Giriş
    604 Mesaj

Superbox herkesin ağzında ama benim bütçem için pahalı hocam. Hızımı düşürüp bütçeme uygun bir hipernet alacağım. Bakalım. Mh hakkında ise; herkes tarafından alenen ne olduğu bilini yor mh temsilcilerinin. Hiç mi uyarılmıyor, hiç mi çeki düzen verilmiyor anlamıyorum. Ya yapılanma sorunlu ya da Turknet HR sorunlu. Böyle insanların işe alınmasının başka açıklaması olamaz çünkü.
    |
    |
    furkan_43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Heşey ortada ben pek bir yourm yapmak istemiyorum. Soru: Neden beni her gece 4-7 arası internetten düşürüyorsunuz?

Cevap:

Ha bir de aynı cevabı BTK'ya açtığım, hukuksuz ve etik olmayan yöntemlerle kayıt kapatıldığını ve ping sorunumun bir buçuk aydır düzeltilmediğini şikayet ettiğim kayıda cevap olarak atmış:

Her yere keyiflerine göre kopyala yapıştır cevap veriyorlar biz de biri bizle ilgilineniyor sanıyoruz @TurknetDestek
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

• Yarbay
    3174 Mesaj
    cgnat uygulamasını iptal edebiliyor mu turknet?

Böyle bir uygulamamız yok diyor. Sonra isterseniz 13tl'ye statik ip iktirelim size diyorlar hocam.
    |
    |
    Panamalı Hasta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: turuncu_

Böyle bir uygulamamız yok diyor. Sonra isterseniz 13tl'ye statik ip iktirelim size diyorlar hocam.
    bende az önce aynısını türktelekomda yaşadım.

teknik ekip statik ip alması gerek demiş. statik ip bir çözüm değil çünki tek bir adet ip sabitliyorlar sana. yani cgnat havuzundan çıkarsalar beni ona para vermeye razıyım fakat türktelekomun verdiği ipye razı değilim. o 1 adet ip leş de çıkabilir. modem resetleyince değişmiyor da... anlatamıyorum gerçekten teknoloji çağında bıktırıyorlar insanı.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    271 Mesaj
    Sorun devam ediyor bugün özellikle takip ettim saat 22:00 de başladı. sabaha kadarda böyle devam edecek. Yok evden çalışan biriyim. Bu benım ekmek param . Zevkini falan geçtim . bir rapor yapmak için işyerın serverına baglanmam gerek devamlı kopuyor. saatlerde ugrastıgım sey çöp oluyor. Şu an bir oyuna girdim ve aşağıda pingimin hali .
    Bu en azı 2500 lere fırlıyor.

NOT: Bu yazıyı yazmayı ve resmi yüklemem tam 15 dakika sürdü.

Buda bu akşamki hata kodları :
    2019-9-12 22:55:36 User Management web 1 User vodafone login from 192.168.1.9 successfully.
    2019-9-12 22:45:52 Daemon Management cwmp 1 User is disconnected with ACS.
    2019-9-12 22:45:47 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:34:50 User Management web 1 User vodafone login from 192.168.1.9 successfully.
    2019-9-12 22:30:47 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:22:15 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:17:59 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:15:51 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:14:47 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:14:16 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:13:59 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:13:51 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:13:47 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:13:45 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:12:23 User Management upnp 1 TR064 set action(DeletePortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    2019-9-12 22:11:9 User Management upnp 1 TR064 set action(AddPortMapping) failed ! ErrorCode: 501
    |
    |

• Teğmen
    214 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhabalar, sistem üzerinde açmış olduğunuz destek kaydınız ile arkadaşlarım ilgilenmeye devam ediyor. Bir gelişme olması durumunda size oradan detaylı bilgi veriyor olacağız.
    merhaba sayın turknet yetkilisi açmış olduğum 27799067 nolu destek kaydına istinaden arkadaşlarınız ping değerlerinin çok yüksek olması ve ayrıca iptv izleyip izleyememe sorumluluğunun kendilerinde olmadığını ve birşey yapamayacaklarını bellirtiler??? oım den alıntıladığım gelen cevap şudur

bu durumda ne yapmalıyım? aynı iptv ve netflix abonei olan arkadaşlarım kesintisiz TT kulandıkları için izleyebiliyorken hemde çok daha düşük hızları olmasına rağmen? ben ve mahallede bir çok turknet internet kullanıcısı neden izleyemiyoruz? sürekli takılıyor, donuyor, buffering, yapıyor.

bakınız aldığım intternet değerlerini gösteren bir resimde ekliyorum modem yönetimi ara yüzünden.

SNR margin 16
    indirme hızı 14389kbps
    yükleme hızı 4853 kbps
    baktığınızda süper olmazsa bile iyi değerler bunlar? ama gel gelelim ping meselesi yüzünden hiz bir yerden sağlıklı video stream izleyemiyoruz...

• Yarbay
    4013 Mesaj

Anladığım kadarıyla Yapa devresi bu. Oim teknik bilgilerden oyun modunda dener misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    f47xfenerli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

“Sayin FATIH, Bulundugunuz bolgedeki altyapi sorunlari nedeniyle hizmetinizi baslatmamiz gecikiyor. Konuyu biz takip ediyoruz. Su asamada bir islem yapmaniza gerek yok. Bu mesaji size isler biraz gecikiyor, ozur dileriz demek icin gonderdik. Sizi duzenli olarak bilgilendirmeye devam edecegiz.”

Altyapım desteklemiyor mu yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hizmeti satarken 70 mbit eve yolladığınız eleman 25 mbit yalandan destek ekibimimiz inceleme yapacak diyip destekliyor dediğiniz hız 8 mbit.Sakın ama sakın bulaşmayın bunlara.Durduk yere vdsl modem masrafına soktular beni 400 lira , arayıp ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri falan da yok , yorulursunuz.

Geçmiş olsun hocam. Yazdık o kadar buralara. Keşke inansaydınız.
    |
    |
    Motta. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mh elemanları dinlemediği gibi burda TurknetDestek de görmemezlikten geliyor artık bizi (en azından beni) kaldık böyle elimizde sorunlar, çözümsüzlükler...
    |
    |
    Türk-net e geçiş işlemlerim sıkıntı ile başlamıştı aslında hatta konu bile açmıştım..O andan sonra devreye @TurkNetDestek girdi, sağolsun bıkmadan usanmadan tüm sorunlar çözülene kadar ilgilendi, hattımın gerek aktif olmasından gerek istediğim hızların tarafıma verilmesine kadar her konuda yardımcı oldu hemde çok kısa bir sürede.. Kendisine buradan da teşekkür etmek istedim :)

Orijinalden alıntı: turuncu_

Geçmiş olsun hocam. Yazdık o kadar buralara. Keşke inansaydınız.
    Abim geçişi yaptırdıktan sonra haberim oldu ah öncesinde bilseydim keşke 8 mbit nedir allah aşkına dalga geçmekten farkı yok
    |
    |

Merhabalar, hizmetinizi detaylı olarak kontrol ederek size net bir bilgi vermek istiyorum. Biz hiç bir kullanıcımızı üzmek istemeyiz. Altyapınızın desteklediği maksimum hızlarını size vermek istiyoruz. Ancak ortak altyapıyı kullanarak hizmet verdiğimiz için herşey bizim elimizde olmuyor.

Sizin hizmetinizi, altyapı kalitenizi ve ulaşabileceğiniz hız değerlerinizi kontrol ederek yardımcı olmaya çalışacağım. Bana PM üzerinden müşteri numaranızı bu durumu belirterek iletir misiniz? Ortada bir hata varsa hemen düzeltelim...
    |
    |
    Motta. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tüm kullanıcılarımıza buradan elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Bir hatamız varsa telafi etmeye çalışıyorum. Bu olumlu geri dönüşleri almak beni oldukça mutlu ediyor. Çok teşekkür ederim. Her hangi bir sorun yaşamanız durumunda bana nereden ulaşabileceğinizi artık iyi biliyorsunuz. İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim
    |
    |
    ykk07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türknet'e 10 gün önce abone oldum bugün bağlantım koptu ve VAE alt yapısından YAPA ya geçtiğimi farkettim 30MBPS olan bağlantı hızım 15 e düştü 1436372 numaralı arıza kaydı oluşturdum yardımcı olabilir misiniz?
    |
    |

Merhaba, hemen kontrol edelim... Geçişler bizim için çok önemli. Hız kaybınızın olmaması gerekiyor. Ben durumu arkadaşlarıma ileteceğim. Gerekli kontrollerimizi yapalım. Size en kısa süre içerisinde geri dönüş yapıp bilgi veririz.
    |
    |
    bardrock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.