Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.286
Cevap
307
Favori
874.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan yine 2 mb hız alıyorum 2 gundur bir sorun var anlamadım gitti bir açıklamada yapmıyorlar istanbul pendik deyım ben baska sorun yasayan varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUVARLAĞIMTIRAK

Bende en sonunda telefona yüksek GB alıp kapattıracam
    iptal faxı çektim sms geldi kaydınız alınmıştır diye...

benden daha kötüsünü gördüm.

Elmadağ Toki konutlarında vahim durum... Turknetli bir vatandaşın durumu !!!
    95 mbps bağlanabilir hız
    77 mbps bağlanan hız
    21 mbps alınan hız
  • Fiyatlara o kadar zam yapıldı ama hizmet hala yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 76tl fatura geldi!? Hani kullanamadığımız günlerin toplamını faturadan düşecektiniz? 1 aydır internet yok! Neyin faturasını kestiniz?

• 05.08.2018 tarihinde 6 yıllık operatörümü (türk telekom) bırakıp büyük bir heves ile TürkNet başvurusu yaptım.
    09.08 tarihinde operatöre geçiş işlemleri için başvuru yapıldı.
    13.08 12.15 itibari ile başvuru işlemi sonuçlandı ve TürkNet abonesi oldum.
    TürkNet tarafından arandım ve modem kurulumu yapılarak internet kullanmaya başlayabilirsiniz denildi.
    13.08 tarihinden beri internet bağlantısı yok. Destek talebi/arıza kaydı vs. Hep standart cevap oraya ilettik buraya ilettik.
    13.08 saat 12:30 itibari ile internet bağlantısı gitti ve 15.08 saat 19:19 halen yok.
    Telekomu aradım başvuru için, aynı gün kullanıma başlayabileceğimi söylediler.
    Yani bir Port ataması kadar basit bir işlem için diğer operatöre gebe kalıp, yeni abonesini 3 gün internetsiz bırakıp, mağduriyet hizmeti veren, kesinlikle bulaşılmaması gereken bir firma.
    Tamamen kumar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurvsn -- 15 Ağustos 2019; 19:26:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • felekman kullanıcısına yanıt
    Merak etme yakında bozulur

• Normalde gün içinde teknik desteğe yazınca otomatikde olsa cevap gelirdi (ekiplerimizi yönlendiriyoruz vs.) türknet abone/hizmet numaramı öğrenmek istiyorum şeklinde yazınca müşteri temsilcisi mavi ekran verdi 1 gündür iptal için gerekli olan bilgileri göndermediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbaday -- 16 Ağustos 2019; 9:30:32 >
  • 12.07.2019 tarihi ile Türk Telekom internet hizmeti taahhüt bitiş tarihimde Türknet e başvurarak Türk net abonesi oldum.16.07.2019 tarihinden itibaren Turknet den hizmet almaya başladım. tarafımda 16.07.2019 -01.08.2019 tarihleri arasında kullanım için de 32.43 TL ücret çıkarıldı ve ücreti ödedim. ayrıyaten 01.08.2019 tarihli diğer fatura içinde 75,95 ödedim. Şimdi de Türk Telekom fatura gönderdi 12. Temmuz -13 ağustos 2019 dönemi abonelik ücreti olarak 110 TL. Türk Telekom bizde ki abonelik bitiş tarihiniz 13 ağustos diyor. Turk.net bize bildirmemiş diyor.

16 Temmuz 2019 - 13 ağustos 2019 dönemi için Hem Türk telekom hem Türk net tarafıma fatura çıkardı.
    Sorunumun çözülmesini rica ederim.

1 kullanıma 2 ayrı firma fatura çıkarıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arayanbulur -- 16 Ağustos 2019; 11:50:9 >
  • 9.7.2019 tarihinde internet kesildiğinde 26798785 nolu destek kaydı açıldı. Bu kayıt 5.8.2019 tarihine kadar açık kaldı, ancak internet sorunu bir türlü çözülemedi, ve halen sürmektedir, bununla ilgili bir sürü destek kaydı açıldı. 24.7.2019 tarihinde de fatura indirimi için 27038539 nolu destek kaydı açıldı ancak nedense arıza devam ediyor diye indirim uygulanmadı. Sonuç olarak son 1 aydır internet arızası olan aboneden tam fatura kestiniz. Aslında bu geçen sürede sürekli kopan internet hizmetini en fazla 1 hafta kullanabildim. Lütfen son gelen faturadan gerekli indirimi uygulayınız.
  • Dslam kilidi kaldırıldıktan sonra hızı tekrar 88/2 yada 79/4'e düşen oldu mu? iki gün önce hızım 100/4'tü, dün 88/2 oldu, bugün de 79/4. acaba neden böyle oluyor? Türknet sorun Tt kaynaklı olduğunu söylüyor. Download 80 Mbps üstünde olursa upload 2 olur diyor ama iki hafta nasıl 100/4 kullandım?
  • artık yeter bıktık sorunlardan ve mh olmamasindan.iptal edip kurtulma vakti geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • knk bana bundan versene ??

TurkNet Destek Burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiberliyor abi -- 17 Ağustos 2019; 23:42:18 >
  • 1 aydır internetim yok ve çözemiyorlar en son açtığım arıza kaydı 18 gündür açık tek yaptıkları şey türk telekomdan gelen kopyala yapıştır sistem mesajını bana iletmek. Arıza kaydı 27155493
  • 4 saattir internet yok teşekkürler Türknet

• Türkiye nin büyük çoğunluğunda yokmuş çağrı açtım bana gelen mesajda modeme gelen hızı görüyoruz modem ve tesisata bakın diyor bu arada vdsl de internet ışığı kırmızı yanıyordu gece çok geç saatte geldi modem akıllı demekki belli saatlerde kendini korumaya alıyor
  • Son 2 aydır internetimde ping sorunu var. En ufak kullanım yaptığımda ping 1400 civarı oluyor ( lol için örnek veriyorum ping değerini). Ayın 15.de destek kaydı açtım (27435365) bağlantıda sıkıntı var deyip durumu anlattım. Ekip gelecek falan dendi. Zaten destek kaydı direk kopma yaşıyorum diye otomatik olarak sınıflandırılmış. Tamam ttnete iletiyoruz falan dendi dün bir mesaj geldi hızımı 4Mbps'e çekmişler. 16lık paket alıyorum bana gelen zaten 10Mbps falan. Ardından mesaj atıyorum ne yaptınız siz diye. Bana yine otomatik yanıt 5 saattir kopma olmadı bağlantıda sorun çözülmüştür.
  • Gece 22.00 dan beri internet yok. Gorunuse gore bugun de gelmez. Mobil internet de bitmek uzere. Mobilden ek internet paketi almak zorunda kaldim bizi masrafa soktun Turknet kardes.

• Tracert testi yapıyorum paketler yurt dışına çıkmıyor :D ping sorunu çözelim derken tamamen bozdunuz galiba @turknetdestek

TurkNet Destek Burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu_ -- 18 Ağustos 2019; 13:58:29 >
  • Netspeedte aynı durumda son bir aydır internet her gün kesiliyor. Son 10 gündür de hiç gelmedi. Bölgesel arıza deniyor sonra loka diyorlar sonra yine bölgesel oluyor bu arıza. İşin can alıcı noktası turktelekom olan karşı komsumda internet sürekli var.

• fiberliyor abi F kullanıcısına yanıt
    2 yıl öncesinin tarifesi bu - akn bu yıl kalktı turknet akn yi Eylül 2017 de kaldırdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kütahyalı_ramazan -- 18 Ağustos 2019; 20:39:49 >
  • 
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.