Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: matrix52, emreeris Daha Az
2 Kayıtlı Üye
15.047
Cevap
192
Favori
267.961
Tıklama
Giriş
    113 Mesaj
    Türknet'ten şahane bayram hediyesi yurtdışı çıkışlarda ve oyunlarda !238! ms ping! ben bişi demiyorum artık ya... Çalışıyoruz, düzeltecez, ha yaptık ha yapıyoruz... Yahu hani derde? Ne yapıyorsunuz @turknetdestek?
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hattım Yapa yı desteklemediği halde Yapa geçirdiler isteğimiz dışında , şuan internette yok telefonda sadece arayabiliyoruz çağrılar gelmiyor. Arıza kaydı bıraktıktan sonra herhangi bir dönüş olmadı doğru düzgün bağlı bulunduğum santrali arayınca yapa dan eski haline dönmesi için turknet tekrar abone girişi yapması gerektiğini söylediler.Bu bilgiyi de müşteri hizmetleri aktardım ve eski haline döndürülmesini istediğimde aynı numaraya internet veremidiklerini yeni numara tanımlamak istediler yada farklı operatöre taşımamı tavsiye ettiler aynı numarayı kullanabilmem için , kendi yaptıkları hatanın cezası biz çekiyoruz, müşteri hizmetleri Allah'a emanet , yapaya geçirilecek diye sms mesajı geldiğinde yapa desteklemediğini söyledim ama yine geçirmişler. Müşteri hizmetleri diye birşey yok kısacası.

|
    |

Orijinalden alıntı: Vincent54

bilgi verilmeden yapa'ya geçirildi internet hızları şahane falan ama telefonum çalışmıyor ve numaranız kullanılmamaktadır diyor dışarıdan aradığımda. dün arıza bildirimi yaptım ama düzelme yok şudur budur diye bilgilendiren de yok. şimdi bide hafta sonu bayram ayağına yatarlarsa bekle babam bekle..
    Keşke benıde Yapa ya geçirseler upload hızını merak edıyorum
    |
    |

|
    |
    Bayram hediyesini kaptık. Sağolsunlar.

asus dsl-n16 ile turknette 35mbit hızı geçemiyorum. turknet - telekom saha ekiplerini gönderdiğinde arıza bulamıyor. ayarlarda bir sıkıntı yok gibi. ne yapmam gerek 75mbit e ulaşmak için(paketim 75mbit)
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

En azından ms düşük hocam :D Poliana yaptı Türknet bizi...
    |
    |
    Snac Twingum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam online işlem merkezi içinde teknik bilgiler kısmında indirme hızı ne yazıyor?
    |
    |
    Avatar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

selamlar.
    indirme hızı: 33,87 hocam.
    |
    |
    turuncu_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sinyal kaybı mı var acaba, 33,8 tanımladıklarına göre kaldırmayan birşey var hocam. benim 35lik paket bana 34.99 tanımlı mesela.ama ekipler sorun bulamadı diyorsunuz...
    |
    |
    Avatar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: turuncu_

Sinyal kaybı mı var acaba, 33,8 tanımladıklarına göre kaldırmayan birşey var hocam. benim 35lik paket bana 34.99 tanımlı mesela.ama ekipler sorun bulamadı diyorsunuz...
    Sabah baktıgımda 41 e yüklelmiş ilk defa. benim modem ayarları da normal ama ince bir ayar vardır belki. Turknet destek alamadım, sadece türk telekom saha ekiplerini gönderiyorlar onlarda arıza yok diyor.
    kaldım öyle. bu arada 41 yazıyor ama 31 çekiyor speedtest te.
    |
    |
    Bayram sonu turk telekoma internet başvurusunda bulunacağım 6 aydır hızım 2-3 mb. arasındaydı yurtdışına gidersem diye sözleşmeli iss ye bulaşmak istemiyordum ama son 1 haftadır hızım resimdeki gibi yapa mıdır ne nanedir ona geçirmişler nakilde olmuyor illa kapatıp yeni başvuruda bulunmak gerekiyormuş rezalet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbaday -- 13 Ağustos 2019; 14:57:51 >
    |
    |

Yer: Maltepe / İstanbul

Hiperaktif Bilgisayar Kullanıcısı @ 40°
  • Binbaşı
    1272 Mesaj

Eveeet klasik Türknet rezaletiyle tekrar başbaşayız. Ayda 76 lira verdiğimiz Türknetin abonelerine sağladığı hız bu şekilde. Yaklaşık 5 dakika uğraştım hız testi yapabilmek için. Bayram hediyesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aMiraL* -- 13 Ağustos 2019; 19:39:5 >
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

Orijinalden alıntı: musAKka

Düne kadar 75 mbit olan internetim bugün göçmüş durumda.

Yer: Maltepe / İstanbul

istanbul-pendik yakalaşık 3 saaattir 1mb hız alıyorum. bunlkarın tek işi internet onuda düzgün yapamıyorlar.

Aynı sorun aynen devam 1 gün iyi ertesi gün yine aynı 3 ler 4 ler 5 ler ... Portlarla ilgili bir sorun var demek ... Türk Telekom üzerinde hiç bir etkiniz ve ya yaptırımınz yok gibi. Hayalleri satıyorsunuz...

27403936

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arayanbulur -- 13 Ağustos 2019; 21:10:18 >
    |
    |
    TurkNetDestek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: asiruhfear

istanbul-pendik yakalaşık 3 saaattir 1mb hız alıyorum. bunlkarın tek işi internet onuda düzgün yapamıyorlar.

Alıntıları Göster
    Bölgesel bir sıkıntı var sanırım. Tamam problem vs. olur da haber verilse keşke.

Hiperaktif Bilgisayar Kullanıcısı @ 40°
  • Teğmen
    209 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Bölgesel bir sıkıntı var sanırım. Tamam problem vs. olur da haber verilse keşke.

Alıntıları Göster
    30 dk once duzelmıstı sımdı tekar sıkıntı var 5mb hız alıyorum cok enterasan.
    |
    |
    |
    |
Lastik Fiyatları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,232
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.