Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.312
Cevap
307
Favori
875.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
66. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sinyal kaybı mı var acaba, 33,8 tanımladıklarına göre kaldırmayan birşey var hocam. benim 35lik paket bana 34.99 tanımlı mesela.ama ekipler sorun bulamadı diyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu_

Sinyal kaybı mı var acaba, 33,8 tanımladıklarına göre kaldırmayan birşey var hocam. benim 35lik paket bana 34.99 tanımlı mesela.ama ekipler sorun bulamadı diyorsunuz...
    Sabah baktıgımda 41 e yüklelmiş ilk defa. benim modem ayarları da normal ama ince bir ayar vardır belki. Turknet destek alamadım, sadece türk telekom saha ekiplerini gönderiyorlar onlarda arıza yok diyor.
    kaldım öyle. bu arada 41 yazıyor ama 31 çekiyor speedtest te.
  • Bayram sonu turk telekoma internet başvurusunda bulunacağım 6 aydır hızım 2-3 mb. arasındaydı yurtdışına gidersem diye sözleşmeli iss ye bulaşmak istemiyordum ama son 1 haftadır hızım resimdeki gibi yapa mıdır ne nanedir ona geçirmişler nakilde olmuyor illa kapatıp yeni başvuruda bulunmak gerekiyormuş rezalet

TurkNet Destek Burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbaday -- 13 Ağustos 2019; 14:57:51 >
  • Düne kadar 75 mbit olan internetim bugün göçmüş durumda.

Yer: Maltepe / İstanbul

TurkNet Destek Burada
  • Eveeet klasik Türknet rezaletiyle tekrar başbaşayız. Ayda 76 lira verdiğimiz Türknetin abonelerine sağladığı hız bu şekilde. Yaklaşık 5 dakika uğraştım hız testi yapabilmek için. Bayram hediyesi.

TurkNet Destek Burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aMiraL* -- 13 Ağustos 2019; 19:39:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Düne kadar 75 mbit olan internetim bugün göçmüş durumda.

Yer: Maltepe / İstanbul

istanbul-pendik yakalaşık 3 saaattir 1mb hız alıyorum. bunlkarın tek işi internet onuda düzgün yapamıyorlar.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun aynen devam 1 gün iyi ertesi gün yine aynı 3 ler 4 ler 5 ler ... Portlarla ilgili bir sorun var demek ... Türk Telekom üzerinde hiç bir etkiniz ve ya yaptırımınz yok gibi. Hayalleri satıyorsunuz...

27403936

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arayanbulur -- 13 Ağustos 2019; 21:10:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhfear

istanbul-pendik yakalaşık 3 saaattir 1mb hız alıyorum. bunlkarın tek işi internet onuda düzgün yapamıyorlar.

Alıntıları Göster
    Bölgesel bir sıkıntı var sanırım. Tamam problem vs. olur da haber verilse keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Bölgesel bir sıkıntı var sanırım. Tamam problem vs. olur da haber verilse keşke.

Alıntıları Göster
    30 dk once duzelmıstı sımdı tekar sıkıntı var 5mb hız alıyorum cok enterasan.
  • hala sorun devam edıyor 4mb hız alıyorum :(
    En güzel hız kontrolü gir modemine şuan aldıgın hızı ve alabilecegin maksimum hızı görürsün .Modemde max hızın 70-75 ise git girişteki kutuya modemi bagla hız testi yap yine zayıfsa senin yapacagın birşey yok .Orda yüksekse Cat6 kullan .ben 100 mbps hızı 20-25 alıyordum
  • Yaklaşık 1 buçuk haftadır ping değerleri çok uçuşta destek talebi kaydı açtım altyapı ile alakalı değildir gibi bi saçma cevap verdiler kablolu kablosuz fark etmiyor YER: KIRKLARELİ/MERKEZ
  • bayram diye çalışan bir allahın kulu yok benim anladığım kadarı ile kimsenin gıdım işi ilerlemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhabalar, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Arkadaşlarım sistem üzerinde açık olan kaydınızdan hizmetinizi kontrol ediyor ve yapılması gereken tüm işlemleri yerel operatör tarafından gerçekleştirilmesini sağlıyor. Evet hattınzıda bir sorun var. Modeminiz buluşması gereken hızda buluşmuyor. Bunun birden fazla sebebi olabilir.

Açık olan kaydınızı ben tekrar arkadaşlarıma ulaşarak önceliklendiriyorum. Size konu ile ilgili en kısa süre içerisinde net bir geri dönüş yapıyor olacağız. Ben buradan takipçisi olacağım.
    Sorunda hiç bir değişiklik yok. bağlarken hattım 9/10 du. Türk Telekom da da bu değerleri kullanıyordum. Size geçtiğim günden beri 7 den yukarı saatlik çıkıyorum. Hattımın aldığı maksimum hız 7 verlen hız 4 mbit. Galiba perşembe günü ( yarın ) 1 ayı doldurmadan interneti kapatmak adına fax çekeceğim. Ücret iadesini en kısa süre de yaparsınız umarım.
    Destek No : 27403936

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arayanbulur -- 15 Ağustos 2019; 1:48:43 >

• Valla Turk halki bu kadar somurmeyi seven bir millet oldugu icin ve evine her internet alan torrentten yuzlerce 4k video indirmeye calisiyorsa hiz tabiiki duser. Burada ttnetin altyapisiymis, turknetmis, superonlineymis .. sirket isimleri hep bahane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arayanbulur kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı durum bendede var destek kaydı açtık Türk telekom ekipleri geldi baktı biraz değişti ama 5 yıldır Türknet kullanıyorum ilk defa bu yıl bu kadar hız düştü. Bölge altyapısı eski 16 falan bile hiç gelmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUVARLAĞIMTIRAK

Hocam aynı durum bendede var destek kaydı açtık Türk telekom ekipleri geldi baktı biraz değişti ama 5 yıldır Türknet kullanıyorum ilk defa bu yıl bu kadar hız düştü. Bölge altyapısı eski 16 falan bile hiç gelmiyor
    valla hocam 9/10 ile bağladılar sonrasında telefonu aktif ettiler ondan sonra 4-5 hep.
    1 ay dolmadı cayma hakkımı kullanarak yarın fax çekeceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arayanbulur

valla hocam 9/10 ile bağladılar sonrasında telefonu aktif ettiler ondan sonra 4-5 hep.
    1 ay dolmadı cayma hakkımı kullanarak yarın fax çekeceğim...

Alıntıları Göster
    benim bölge altyapısı çok yüksek hız desteklemiyor ,benimde değiştirme şansım olsa 1 dk durmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUVARLAĞIMTIRAK

benim bölge altyapısı çok yüksek hız desteklemiyor ,benimde değiştirme şansım olsa 1 dk durmam

Alıntıları Göster
    Turkcell superbox alacağım 129 tl lik olan başka çare yok...
  • Bende en sonunda telefona yüksek GB alıp kapattıracam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.