Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: msdos34 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
14.595
Cevap
186
Favori
246.973
Tıklama
Giriş
    720 Mesaj

nasıl sadece bu arkadaş yazmış,benimde 1 yıldır net sürekli gelip gidiyor 3 gün 5 gün yok ,burda bunu demiş işte
    |
    |
    TurkNetDestek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

merhaba yetkili,

2 gün önce açılmış destek kaydım var. hattımda son 2 gündür sürekli kopmalar görüyorum. sanırım devre değişikliği yapılmış (anladığım kadarıyla port değişikliği anlamına geliyor)
    hattımın eski haline kavuşması için desteğinizi rica ediyorum
    |
    |

Merhabalar, sizi paketinizi ara tarihte yükselttiğiniz için faturanıza kullandığınız gün kadar ücret olan +10 TL eklenmiş. Faturanızda bir sorununuz gözükmüyor. Eğer sorun olduğunu düşünüyorsanız bizehttps://turk.net/online-islemler/login OİM üzerinden bir kayıt oluşturun. Arkadaşlarım hizmetinizi incelesin ve size geri dönüş yapsınlar.
    |
    |
    PowerFulWho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Stabil bir şekilde kullanımınıza devam etmeniz için ben yardımcı olmaya çalışacağım. Gelişmelerden birbirimizi haberdar edelim.
    |
    |
    joyberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ilgili destek kaydı: 26798785
    |
    |
    Merhabalar,

Yaklaşık 3 yıla yakın Türk net kullanıcısıyım. Sorunum şu:

Arada bir internette kopma meydana geliyor yani hız aniden düşüyor yükseliyor. Modem kaynaklı değil çünkü modem de değiştirdik yine olmadı. Ya telefon kablosundan ya da sistemden kaynaklıdır diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bağlamak lazım iken anlamadım, anlayamam
  • Firma Yetkilisi
    5046 Mesaj

Merhabalar, ankastre kutunuzdan ev içi tesisatınıza gelen kablolarınızda bir sorun olabilme ihtimalini sorgulamak gerekiyor. Kablolarınızda oksitlenme, kıvrılma veya ek var mı?
    |
    |
    tolga_yakup kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhabalar, ankastre kutunuzdan ev içi tesisatınıza gelen kablolarınızda bir sorun olabilme ihtimalini sorgulamak gerekiyor. Kablolarınızda oksitlenme, kıvrılma veya ek var mı?

Alıntıları Göster
    Kablolara detaylı bakmadım normal görünüyor. Hem ankastrelerle ne alaka? Sonuçta modeme takılan telefon kablosu ayrı bir fiş.

Bağlamak lazım iken anlamadım, anlayamam
  • Yüzbaşı
    715 Mesaj

Hayır
    |
    |

Evet evde kurulum icin arama yapılmış ne yazıkki telefona bakilmamis. Olabilen en yakın tarihe kurulum için randevu verilebilirse uygundur aramalarda birazda sanssizliktan iletisim kurulamadi ama ne zaman gelinse kurulum icin her vakit uygundur .

|
    |

baska bi konuya yazdigimda ‘siteye destek formu acin cozelim’ dendi

24 saat icinde donus oluyomus falan

sorunum hala devam ediyor sifir ilgi :)

-oraya buraya yazin ya da musteri numaranizi yazin cozelim tarzi msj alintilamayin

yapacagim sey direkt turknet aboneliginden cikmak

istanbul-sariyer de hizmetiniz berbat

blondieastwood. RAWR

fast car & hundred miles

• Teğmen
    104 Mesaj

Merhaba Sayın Turknetdestek

Daha oncede bir çok konuda yardımlarınızı gördüm, sayenizde online destek de anlatamadığımız sorunlarımızı çözüme kavusturduk. Yine hesaplarımızdan birinde yaşadığımız ve destekteki bayan arkadaşımıza bir türlü anlatamadığımız konuyu sizin desteğinizle çözmek umuduyla paylasıyorum.

Devre numarası 8814002061 olan hesabimda son iki aydır minik minik hız düşümleri olmaktadır. Ekteki ekran görüntülerinde de görüneceği gibi, 76.77Mbps hız modeme atanmışken son iki aydır düşe düşe 68.96 ya kadar düşmüştür.
    Açtığım 26798039 numaralı destek kaydıyla maalesef ekran görüntülerini gönderdiğim halde ilgili bayan arkadaşa durumu anlatmam mümkün olmadı. Bu konuda sizden yardım rica ediyor ve hızımın yine eski yerine getirilmesini rica ediyorum. gsm numaram özelinizde var 0532 *** 0151.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musk -- 12 Temmuz 2019; 8:27:41 >
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

• Yüzbaşı
    407 Mesaj

Destek No: 26733488

Haziran 26 sında daha önce taşınma sebebiyle dondurmuş olduğum interneti yeni adresimde tekrar aktif ettim. 1 2 hafta sonra bana şebeke sorunu nedeni ile bağlantı yapılamayacağını iletti turknet. Tabi bu arada 15 gün bile geçmemişken bana 80 kusur TL fatura çıkarıldı. Şebeke sorununu türknet beni telefonla arayarak bildirdi ve tekrar dondurmak isteyip istemediğimi sordu, 5 aylık dondurma hakkım olduğunu söyledi. Ben de internet sitesi üzerinden bunu gerçekleştireceğimi soyledim ve destek kaydi açtığımda dondurma hakkım kalmadığını öğrendim . Bu süreç içerisinde de yeni aya girdik ve muhtemelen tekrar fatura süreci başladı. Sayın türknet ben burada küfür etmek istemiyorum ama şebeke sorunu benim sorunum değil Telekom ile kendi aranızda olan bir sorun ve ben bunun için 1 TL bile ödemem.

@TurkNetDestek

26.06 da aktif etmişim interneti ve bana 01.07 de 86.14₺ fatura yansıtılmış. 05.07 de şebeke sorunu nedeni ile bağlantımın yapılamayacağı iletilmiş. 4-5 gün kullanmadığım ve hala kullanamadigim internet için fatura ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xephrial -- 11 Temmuz 2019; 20:26:51 >
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

• Yarbay
    4744 Mesaj
    Saat gece 1'de internet gitti, vdsl sinyali var ama gerisi yok. geçen ki gibi sorun çıktı herhalde, pppoe bağlantısı kuramıyor modem. Sabaha düzelir herhalde.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32GB -- Miui v8 Türkçe Ekibi
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Teğmen
    238 Mesaj

Dün de 1.13 de gitmişti iki gündür kesiliyor. Nasıl bir iş anlamadım bir açıklama da yapılmıyor.

|
    |
    emre1393 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

chuck6

Arkadaşlar Türknet davet kodu ile bir ay ücretsiz kullanım yaparak abone olabilirsiniz. Kod aşağıda.

kodun:UGX82LB87MQC

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    Izmirdeyim.7 gundur internetim kesildi.Tarafima hicbir donus saglanmadi.destek kaydi olusturdum ama bir ise yaramadi.işimden olacağım bu firma yuzunden.mobil hattima surekli paket aldigim icin beni maddi yondende magdur ettiler.Bi de ay sonu 76tl'yi oderiz tam olur almadigimiz hizmet karsiliginda...

haberler
Lastik Fiyatları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,289
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.