Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.286
Cevap
307
Favori
874.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Değerli müşterilerimiz, Türkiye genelinde yaşanan sorunu çözüme ulaştırdık. Şu anda sıkıntısız bir şekilde internetinizi kullanabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Alıntıları Göster
    Twitter'dan çok sorulmuş, Türkiye genelinde kesmeyi nasıl başarıyorsunuz diye ama cevap verilmemiş.
    Gerçekten nedir bu kesintilerin sebebi ki son zamanlarda çok memnunuz Turknet'den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 14 Haziran 2019; 11:25:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknet in destek ekibimi varmış şaşırdım doğrusu. Ben firmanın tek çalışanın beni turknet e geçiren kız oldugunu sanıyordum

• Merhaba, tarafınıza iptal dilekçesini ve kimlik fotokopimi faksladım fakat hala geri dönüş alamadım. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasbugAtaturk

zam geldi hocam internetiniz var takip etmiyorsunuz
    Yıl içinde zam gelmiyordu geçen yıl gelmemişti.

• vdsl geçmek istiyorum duruma göre modem alıcam kontrol edermisiniz. Pm attım
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda o kadar çok kesinti oldu ki bıktırdınız

Mobil paket dayanmıyor sizin yüzünüzden
    Bu mağduriyeti kim giderecekler

• 1 haftadır İnternet geçişini yapamadınız ne zaman tamamlanacak hep arayıp oyalıyorsunuz @TurkNetDestek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Değerli TurkNet’liler,

Bugün (14 Haziran) saat 10:04 ile 10:23 arasında omurgamızda yaşadığımız bir sorun sebebiyle bazı kullanıcılarımıza hizmet veremedik. Sorunun başlangıç ve bitişini sizlerle paylaşmıştık. Sorunun kaynağı kapasite yükseltme çalışmalarımız sırasında bir konfigürasyon sorunu yüzünden ağ trafiğinin kısa bir süre daha düşük kapasiteli bir linke yönlendirilmiş olması. Böyle bir sorunu tekrar yaşamamak için kapasite yükseltme prosedür ve kontrol listelerimizi tekrar gözden geçirdik ve yeni kontroller ekledik.

Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, eğer internet deneyiminizi olumsuz etkilediysek özür dileriz.
    TurkNet Destek Burada

iyide turknet destek bide bizim şu arızaya el atsanız ne güzel olucak sizin teknik ekipten hayır yok bari sen görmemezlikten gelme şu arıza kaydını sonlandır!
  • Fax gönderin. Ben gönderdim dün lakin bugün arayıp fax ulaşmadı dendi.48saatte kendilerine fax gelebiliyor muş tabi ben bu kısmı anlamadım. Pazartesi ye kadar geri dönüş yapılmaz ise posta yoluyla göndereceğim

TurkNet Destek Burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joker80 -- 15 Haziran 2019; 11:24:42 >
  • Hocam acil cevap verirseniz sevinirim modem değiştirdim şifre ve kullanıcı giyiyorum ama ıss sahibine başvurun diye uyarı alıyorum lütfen internetsiz kaldım

• Bu nasıl bir firma ya arıza kaydı açtık 8 saattir ne arayan var ne soran olumlu olumsuz bir şey söyleyin neden sorun girilmiyor modem değiştiedim altarafı ya

• Bir kurumda niye müşteri hizmetleri olmaz beni kime anlatacağım derdimi belki bir dakikalık mesele ya da benden kaynaklı olabilir sizi neden beklemek zorundayım ben iptal nasıl edeceğiz kimsede yok muhatap

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Kayıt oluşturduysanız başka bir şey yapmanıza gerek yok. Arkadaşlarım hizmetinizi detaylarıyla birlikte kontrol eder ve size bu konu ile ilgili net bir geri dönüş yaparlar. Hatalı bir işlem yapılmışsa iadenizi gerçekleştiririz.
    Merhaba, 26299409 numaralı destek talebimize halen dönüş sağlanmadı? ayın 11inde yazdık daha ne kadar beklememiz lazım? Canlı Müşteri hizmetleriniz olsa 2dk da cevap alabilecekken bir hafta olacak geri dönüş için bekliyorum. Muhtemelen tatmin olmayacağım bir şey yazacaklar ben tekrar yazıcam bir hafta yine beklicem galiba. Yeni abone olduk ama sevmedim ben bu işi
    Merhaba, Ankara merkezinde ikamet etmekteyim. Turknet'e geçmek istiyorum fakat YAPA altyapısına ne zaman geçileceği hakkında nasıl bilgi alabilirim?
  • -the- kullanıcısına yanıt
    yapa her zaman iyi değildir(santral - ana bina ya olan yakınlığa bağlıdır), artık yapa sayısını arttırmayacaklar var olan yapa kapsama alanı arttırmayı deneyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: -the-

Merhaba, Ankara merkezinde ikamet etmekteyim. Turknet'e geçmek istiyorum fakat YAPA altyapısına ne zaman geçileceği hakkında nasıl bilgi alabilirim?
    Yapa iyi birşey değil. Bence gelirsede geçmeyin. Santral ana binadan size direk bakır, evet eski bakırlar, zamanında döşenmiş bakır kablolar ile geliyor. O kablolar kim bilir kaç yıllık. İsyan edersiniz. Digeri daha stabil. Saha dolabına kadar fiber geliyor. Tabi bu bahsettiğim mahallenizde tip 11 saha dolabı ise geçerli. Tip 11 varsa o dolaba turuncu fiber kablo ile geliyor, ondan sonrada size bakırla geliyor. Yapa ya göre daha stabil.

• Benim de sürekli olarak internetim kopuyor dün itibariyle bağlandı ama müthiş bir memnuniyetsizliğim var şu anda destek no 26383754

• Gönderdiğiniz 3 faturanın 2si hatalı. Birisi bedava olan ayı faturaladınız. Ben söyleyince düzelttiniz.
    Diğeri engelli indirimi uygulamadan gönderdiniz. Bir şey demeyim diyorum zorluyorsunuz resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nutz -- 16 Haziran 2019; 16:17:5 >
  • Bugün geçtim türknete ilk 1,5 saat 35 mbit hız çıkıyordu şuan 1mbiti geçmiyor. İnşallah bu dalgalanma hergün olmuyodur.
  • 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.