Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.303
Cevap
307
Favori
875.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
91. Sırada  bugün en iyi #23
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    VDSL (35 mbit) alacak iseniz hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

VDSL (35 mbit) alacak iseniz hayır
    evet vdsl.

Ucuz yollu modem öneriniz varmı ?
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    let go dan tt çıkması vdsl modem, sahibinden de 2.el vdsl modemler (genelde %99.9 u operatör çıkması olur)

tp link w9970
    huawei hg658
    airties 5560
    zyxel vmg3312

ilk aklıma gelenler, hepsinin tt muadili var

(turknet 86/4 vae vdsl üstünde tt w9970 kullanıyorum)
  • Doggymania kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, size bu konu hakkında PM üzerinden de yazmıştım. Buradan da bilgi vereyim. Bu durumu takip eden ekiplerimiz var. Ancak bu süreç tamamen bildiğiniz gibi TT tarafına ait. Bir gelişme olması durumunda size ve diğer kullanıcılarımıza bilgi veririz.
  • 1.YAPA her yerde yok UPload yükselsin istiyoruz :(

2.Twitch yayınlarında sıkıntı oluyor iyileştirme yapılması gerek. TT 3UPload'ı ile TürkNet 3UPload'ı aynı değil.
  • Merhabalar, statik Ip hizmetinize tanımlanmış. Ek olarak istemiş olduğunuz fastpath moduna geçirilmişsiniz. Yardımcı olabileceğim farklı bir konu olursa bana PM üzerinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İyi kullanımlar dilerim.
  • Merhaba artık özel mesaj kutunuzu kontrol eder misiniz? 3 iş günü oldu ve destek kaydıma dönüş olmadı. 3 aydır internet hızım 10 mbpsten 2 mbps'e düştü hala düzeltmediniz.

24552206
  • solmagan S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Bu sorununuz ile ilgili bize OİM,MOİM veya IVR sesli yanıt sistemimiz üzerinden kayıt açarak bize iletin. Arka planda hizmetinizi en ince ayrıntısına kadar inceleyelim. Size geri dönüş yapalım.

Bu arada SNR değeriniz oldukça düşük. Sorun iç tesisatınızda da olabilir. Bu durumu kontrol etmemiz gerekiyor. Dediğim gibi bize bir kayıt oluşturun. Bana da açmış olduğunuz kaydınızın numarasını PM üzerinden iletin. Elimden geldiği kadar size yardımcı olmaya çalışıp geri dönüş yaparım.
  • magnumibo M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, sorununuzu ilgili ekip arkadaşlarım takip ediyorlar. TT tarafında tamamlanması beklenen bir iş emriniz var. Bu durumu 24773081 numaralı destek kaydınız üzerinden takip ediyoruz. Bu süreçte bende buradan size yardımcı olmaya çalışacağım. Kısa süre içerisinde size geri dönüş yapıyor olacağız.
  • adurgun A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, size hizmet verebilmemiz için evinizin ankastre kutusu olması gerekiyor. Telekom altyapısından ankastre kutusuna kadar bir kablo gelmesi gerekiyor. Sizin ankastre kutunuz olmadığı için 'altyapınız yok' hatası çıkıyor.
  • MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bu sorunu detaylıca inceleyelim. TT tarafı ne gibi bir işlem gerçekleştirdikten sonra hizmetinizi kullanamadığınızı sorgulayalım. Bu konu için bize bir destek kaydı açıp bana PM üzerinden ulaşır mısınız?
  • merhabalar vae altyapısında bulunan üyenizim. 75 down 4 upl hız almaktayım. Altyapım 20 mbps kadar upload destekliyor. Upload oranımı yükseltebilir misiniz ? 3186682
  • Merhaba destek no: 24847902
    Sorunum şu,Her ay hızımı 88/2 yapıyorsunuz ve bende destek kaydı açıp 79/4 e sabitlettiriyorum. Bi 15 20 gün kullanıyorum tekrar 88/2 yapıyorsunuz. Bu döngüde aylardır Türknet kullanıyorum. Ancak sıkıldım artık destek kaydı açmaktan. Ya neden hızımı 88/2 yapıyorsunuz siz hızımı yükselttiğiniz zaman ben interneti kullanamıyorum kopuyor sürekli. Sağlıklı kullanamıyorum. Bana en uygun hız 79/4 aylardır bu şekilde kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Bi çare bulun artık nolur hızımı 79/4 e sabitleyin kilitleyin asla değişmesin ne olursa olsun 1000 mbps hatta gelse 79/4 olarak kalsın ya.
  • smtetn S kullanıcısına yanıt
    Boyle bir sey mumkun mu? Uploadi arttirmak gibi

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Yapa olması her zaman iyi değildir. Santral evinize çok uzaksa yapanın bir faydasını görmezsiniz.

• smtetn S kullanıcısına yanıt
    Vae'de upload hızını Banka Telekom belirler.

• blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    Banka Telekom upload hızını arttırırsa mümkün.

• TURKNET e geçeli 2 gün oldu Müşteri hizmetleri yok o büyük sıkıntı Online işlem merkezinden işlem yapabiliyorsun sadece bana ilk gün 16mbps hız verdiler müşteri hizmetlerine yazdım 2. gün 35 mbps ye çıkardılar hemen işlem yapamıyorsun ama şuan iyi bakalım ilerleyen günlerde ne göreceğiz
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Santral yakın ama öyle bir ümidim yok. 10 sene sonra fiber kullanırım inşallah (fiber alt sokakta) gerçi Upload 4 olacaksa fiber olmasada olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VertuTugend V kullanıcısına yanıt
    churn ile geçtiniz sanırım önceki işletmecide 16 mbps kullandığınız için önce 16 olarak devir alıp sonradan hızı yükseltiyorlar hala mümkün ise (arabayı devir-satın almadan boyatamazsınız)
  • 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.