Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.286
Cevap
307
Favori
874.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, olur mu öyle şey . Bu tarafla ilgilenemediğim zamanlarda PM tarafındayım.
  • emre_virüs kullanıcısına yanıt
    PM üzerinden sormak istediğiniz tüm sorularınızı ve hizetminize ulaşamam için GSM numaranızı iletir misiniz?
  • Sawmen S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size PM attım ama daha cevap vermediniz.
  • inceoktay İ kullanıcısına yanıt
    İletmiş olduğunuz PM ile ilgileniyorum.
  • GladeOtomatik G kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arkadaşınıza elimden geldiği kadarıyla buradan ben yardımcı olmak isterim. Eğer sorunu hala devam ediyorsa bana PM üzreinden hizmetine ulaşabileceğim bir müşteri numarası ve ya GSM numarası iletir misiniz?
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, fatura incelemek için açtığınız destek talebi için arkadaşlarıma ulaştım. Sürecinizi hzılandırdım, arkadaşlarım ilgilenecekler.
  • daha önce başvurmak istediğim zaman port olmadığı için başvurum kabul olmuyordu gecen haftalarda tekrardan denediğimde abonelik başvurum kabul oldu imzaladım gönderdim evraklarım onaylandı. ama hala aktivasyon olmadı 1 hafta geçti port yokmuş açılması bekleniyormuş hayır madem port yok neden başvurum kabul oluyor.
  • kubilaybagci kullanıcısına yanıt
    Hizmet numaranızı PM üzerinden iletir misiniz? Ben yardımcı olmaya çalışacağım.
  • Merhaba, bu güzel düşünceleriniz beni mutlu etti. Bu kanal üzerinden elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum. İyi kullanımlar dilerim.
  • Merhaba, sistemsel bir sorun yaşadığımız için PM'iniz geç geldi. PM üzerinden iletişime geçtik.
  • BAT007 B kullanıcısına yanıt
    İptal işlemleriniz için ilgili birimim sizinle ilgileniyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    2162652078

Yukarıdaki telefona ait yeni alınan türknet aboneliği 16mb hız için anlaşılmış ancak internet bağlandığı günden beri 8mb hızı geçmemiştir sıfır hatta bir sorun bulunamamıştır.

Yani sorun türknette ancak sürekli donanımsal sorun olarak cevap verilmektedir bu konuda sağlam çözüm istiyorum.

Hızın 16 mb olması gerekmektedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _rumuz _ kullanıcısına yanıt
    PM üzerinden iletimiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ilgileniyorum.
  • türknet abonelıgı ıcın deneme amaclı 1 ay ıcın basvurdum. 59.90tl kredı kartımdan tahsıl edıldı. hersey normal. bugun tam bı ay olmasına ragmen bana ayrı ayrı tane fatura geldi

Kısacası ben ılk ay zaten kullanmak ıcın 59.90tl odedım. 1 ay ıcınde ıkı fatura gelmesı ne alaka ? 3 gundur turnketı arıyorum. Mevcut abonelerle gorusmek saglanmıyor. Onlıne ıslemler menusunden sıkayet ve destek talebı bırakalı 1 hafta oluyor gerı donus saglanmadı.

Kısacası arkadaşlar AKN yok yalanına inanıpta, sakın ama sakın turknete geceyım demeyın. Turktelekom 30tl fazla alsın, 50gb akn koysun ama 444 1 444 sabıt hattı gecenın 03.31 inde aradıgınızda karsınızda muhatap buluyor musunuz ? Bulmuyor musunuz ? bunu bır daha dusunun derım.:

Ben ilk ay kullanmak bedava memnun kalınmaz iade edılebilir sozune ınanarak basvurdum 91tl dolandırıldım.

11 senedır forumda böyle pişkin firma görmedim. Kimseyi de karalama politikam yoktur ama sosyal medyada heryerde bu paylaşımları yapacağım.

Ayrıca btk, bimer, cimer üzerinden de suç duyurunsa bulundum.

TurkNet Destek BuradaTurkNet Destek Burada

• boxor kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 20:16:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix52

TürkNet ön ödemeli çalışıyor. Faturanızda bir sıkıntı yok. 1 ay hediyesine gelirsek, kampanya detaylarını okusaydınız 3. faturanın bedava geleceğini görürdünüz.

ne alakası var hocam. ben 16 ekimde başvurdum. 16 ekımde basvururken 16 ekım ve 16 kasım arasındakı cıkacak faturayı zaten pesın odedım 59.90tl.

kasım 16 sında 91tl gelmesı ne alaka pekı ? dıyelım ki, 3 fatura bedava ve karım 59.90tl olsun.

ilk fatura 59.90tl odedım, ıkıncı fatura 91tl odedım. toplamda 151tl ödemıs oluyorum. 3 un fatura gelmedı. 4. fatura geldı. 59.90

4 aylık sure zarfında totalde benden cıkan: 211tl

pekı faturalar bana her ay rutın gelseydı: 59.90 x4 : 240tl yapıyor.

pekı aradakı 240- 211: 29tl kimden cıkacak ? bana havadan indirim mi yapılacak ?

Yada 4. fatura dönemimde 59.90 gelıp gelmeyecegı yada 3. faturanın gelıp gelmeyecegını nasıl emın olacagım ?

• boxor kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 20:16:14 >
  • Buralari okuyup abone olmayi dusunen varsa bir muddet abone olmasin. Turknet çok berbat oldu her taraf sikayetlerle yakinmalarla dolu. Çok basit sorunları çözmeleri bile haftalar alıyor karsinizda asla bir muhatap yok. Klasiklesmis taslak metinlerleriyle geri dönüş yapiyorlar. Sorun falan çözdükleri yok günah keçisi bulmuşlar bir tane her ne kadar adına altyapi sağlayıcı, yerlesik operatör, ekipler deselerde adi turk telekom, her sey onun suçu zaten. Turknet mükemmel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam nasıl normal oluyor. ben yalın ınternet hızmetı ıcın basvuruyorum. basvuru esnasında modem almadım zaten. gıttım vatandan kendı modemımı kendım aldım. evrakları pdf ındırıp ucretsız onlara ben kargoladım. basvururken 60tl zaten önden 1 ay ıcın kapora verır gıbı para odedım. 30 gün 1 ay takvimi olarak hızmetı kullandım. 60 + 91tl fatura geldı dıyorum
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    bana pm gelmıyor anlamadım neden ama gelmıyor nasıl yaparız
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.