Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Zeybekltd Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
16.940
Cevap
209
Favori
339.641
Tıklama
Giriş
    94 Mesaj

pirinç ararken evdeki bulgurdan olduk
    oim den vsdl seçenegi gördük deneyelim dedik ve 4 gündür internet yok

telefon attımız çalışıyor ama adsl yok
    destek no: 21941590
    turknet deki çalışanllar adsl portumuzu tekrar taktırması gerekiyor
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek
    |

• Binbaşı
    1790 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, siz YAPA santrallerimiz içerisindesiniz. Alabileceğiniz maksimum hız değerlerinizi size vermekle sorumluyuz. Alabildiğiniz hız değerlerini hattınızın tanımlamalarına göre değişebiliyor. Örneğin siz benim kontrol ettiğim zamanlarda en stabil tanımda olabilirsiniz. En stabil tanımında hızınız biraz daha düşer çünkü kopma sorunu vs başka durumlarla karşılaşmamanız ve stabil şekilde sürekli bağlantı gerçekleştirmeniz için hizmet bu tanımdan çalışır. Şuan muhtemelen fastpath modundasınız. Bu mod ile çalışan hizmet biraz daha bağlantı hızını yükseltir ve ping değerlerinizin biraz daha düşük olmasına yardımcı olur.

Dediğim gibi YAPA santrallerinden hizmet alan kullanıcılarımıza alabildikleri maksimum hızları veriyoruz. Alabildiğiniz hızlar hattınızın tanımına göre 3-5 Mbps'e kadar değişebiliyor.
    Size defalarca yazdim ilgilenmediniz. Suan internete hic giremiyorum ya sorunu cozun ya da parami iade edin kullanmadigim internet icin para aliyorsunuz.

Surekli internet gidip geliyor gelsiginde ise asiri yavas ama siz ilgolenmiyorsunuz sadece bana hattimin 8 mbps destekledigi yalanini soyluyorsunuz ama hattim 16 mbps destekliyor!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 1 Ocak 2019; 1:10:52 >
    |
    |

• Binbaşı
    1790 Mesaj
    Ayrica bana sakin modeminizde sorun vardir demeyin son iki ayda 4. Modemi deniyorum. Bosu bosuna modem masrafi yaptim .

Suan denedigim modem tplin td-w9970 modeli 300 liralik modem ama internete hic giremiyorum cunki internet vermiyorsunuz. İnternet vermeden parami aliyorsunuz!

Surekli telefonumun internetini kullanmaktan biktim ya hic utanmaniz yok mu ? Aldiginiz parayi nasil yiyorsunuz ayiptir ya size defalarca yazdim coguna cevap bike vermediniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

• Aylardır telefonum çalışmıyor. Son 1 aydır yoğun bir çaba içerine girdim sürekli arıza kaydı açıyorum. Fakat çözüldü diye kapatıyorlar.
    Ayın 17 sinde açıtığım arıza hala açık gözüküyor nasıl olduysa kapatmamışlar. Fakat ortada soruna dair bir çözüm yok. Telekom Türknette sorun var diyor. Türknet Telekom da sorun var diyor. Para verdim telefon aldım kullanacağım diye öylece duruyor. Zahmet olmazsa çözün artık.

Arıza kaydı numaram: 21427370 Sorunuma gelince öncesinde. Telefonum hiç çalışmıyordu. Çevir sesi yoktu.Şuan gelen aramaları alıyorum.

Ama arama yapamıyorum.!!!
    |
    |

24 Aralık’ta ilk abonelik başvurumu yaptım. Evraklar Türknet ulaştı ve 28 Aralık’ta evde kurulum için teknik eleman geldi. DSL sinyali olmadığı için kurulumu tamamlayamadan gitti. Tabi faturam işlemeye başladı. Bugün oldu hala problemimi çözemediler. DSL ışığı yanıp sönüyor. Bağlantı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekonomist50 -- 1 Ocak 2019; 12:28:23 >
    |
    |

• Teğmen
    207 Mesaj

beterin beteri var demekki bende baglantı saglandı vdsl 2 35mb alırsın dediler son anda adsl cevirdiler 16 mb kadar olacak dediler daha sonra vdsl talebinde bulunursunuz dediler ne 16 tısı modeem rayuzune baktıgımda hızımı 4 mb ile sınırladıklarını goruyorum su an download 1 1.5 mb arası upload ise 20 kbps gibi ultra kötü bir baglantı hızına sahibim bulundugum bolgede ayın 8 ine kadar kapaste artırımı olacak ayın 8 den sonra sorun yasamayacaksınız diye mesaj attılar inanmak istiyorum oldu oldu olmassa iptal dilekçesini yollayacagım kafamı 20 gundur cok mesgul ettıler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdifix -- 1 Ocak 2019; 14:6:20 >
    |
    |
    Ekonomist50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1790 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ferdifix

beterin beteri var demekki bende baglantı saglandı vdsl 2 35mb alırsın dediler son anda adsl cevirdiler 16 mb kadar olacak dediler daha sonra vdsl talebinde bulunursunuz dediler ne 16 tısı modeem rayuzune baktıgımda hızımı 4 mb ile sınırladıklarını goruyorum su an download 1 1.5 mb arası upload ise 20 kbps gibi ultra kötü bir baglantı hızına sahibim bulundugum bolgede ayın 8 ine kadar kapaste artırımı olacak ayın 8 den sonra sorun yasamayacaksınız diye mesaj attılar inanmak istiyorum oldu oldu olmassa iptal dilekçesini yollayacagım kafamı 20 gundur cok mesgul ettıler
    Bana da aynisini soylediler ayin 8inde yeni cihaz kurulacak gibi birsey yaziyordu. İnsallah bu da yalan degildir.

Evimde hali hazırda tt interneti vardı sonra turknetle anlaştım geldiler interneti açtılar hiç bir sorun yok ne zaman ki ben tt'yi iptal ettirdim evden bütün internetler gitti modeme bütün kabloları takmama rağmen ne dsl ışığı ne internet ışığı yanıyor buna rağmen destek takip hattınız sorun olmadığını modem kurulumunu doğru yapamadığımı söylüyor.Ben modem kurulumunu sadece internetten izlediklerimle yapmaya çalıştım ama yapamadım yardım ederseniz sevinirim.Destek no 21944630
    |
    |
    Merhaba.TTNET ile olan taahhütüm bitti aslına bakılırsa memnun kalmadığım bir nokta yoktu ancak yeni sözleşmede 2 yıl taahhüt canımı sıkıyor.Sizce geçmeli miyim? Başvurduğum takdirde kaç gün içinde interneti alırım? TTNET'i ne zaman kapatmalıyım ki internetsiz kalmayayım?
    |
    |

Türkiye Cumhuriyeti Kurucu Önderi ve İlk Cumhurbaşkanı,Gazi Mareşal,Başkomutan,Başöğretmen,Ulu Başbuğ,Kağan,Mustafa Kemal Han Hazretleri Diyeceksiniz.
  • Binbaşı
    1876 Mesaj
    Turknet adsl den Vdsl e geçişte yeni kullanıcı adı ve şifre veriyor mu yoksa aynen devam mı ?

aynı kullanıcı ve şifre ile vdsl profilde tekrar kurulum yapmanız gerekiyor.
    |
    |
    Uwais kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben bi internet bağlantısını görsem. Hiç bir şey yok. Kafayı yiyecem. Cuma’ya kadar bekleyeceğim. Bağlantı problemini çözemezlerse iptal dilekçesi göndereceğim. Ya sabır!!!!

|
    |
    ferdifix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler. Bir şey daha sorayım. Hattımın 50 Mbite kadar 35 hız alabilir yazıyor sorgulattığımda. 75 mbit hız tarifesine geçsem verim alamaz mıyım ?

|
    |
    zaltun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hattınızın bilgilerini görmeden birşey söylemek mümkün değil.modem arayüzündeki dsl durumunu burada paylaşırsanız yorum yapılabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Uwais kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    276 Mesaj
    Ben de telefon hattı yok, yalın kullanıyorum, şimdi siz de yalın yok mu ? Bir diğer sualim, hız sorgulaması yapınca 50mbps hız alabileceğim çıkıyor fakat "altyapımız yok 35 alabilirsiniz" falan diyor, bu ne oluyor ?
    |
    |
    Carsamba gununden beri internetim yok. Herhalde daha gelmez internetim. Dogru duzgun bilgi de alamiyoruz. Dedikleri tek sey genel bir sorun varmis. Genel sorun var fakat ust kattaki turk telekom abonesi, yan binadaki dsmart abonelerine sorun yok.

Edit: Turk telekom herhangi bir arızanın olmadığını söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SaLiH -- 1 Ocak 2019; 22:27:46 >

Online işlemlerden çözdük diye geri dönüş yapıyorlar fakat değişen hiç bir şey yok. 3-4 kere telefonla görüşme yaptım hepsinde aynı yalanı söylediler “48 saat içinde çözeceğiz”. Geçen hafta iptal talebi yollamıştım arayıp sorununuzu çözeceğiz iptal başvurunuzu geri çekin dediler neyse dedim çekeyim fakat şu saate kadar çözmediler, bugün kesin olarak iptal ediyorum. Turknet pişmanlıktır geçmeyin geçtirtmeyin. 2-3 aylık kullanıcısıyım abartmıyorum bağlattığım günden beri her gün mutlaka saat 6-8 arası internetim kopardı.

Merhaba. Destek no 22103299

Tarife değişikliği yaptım. 1 ocakta msj geldi tarifeniz değişmiştir diye. Modemi güncelleyip komple resetledim. Fakat hala eski tarifide (35mbit download 3mbit upload ) gözüküyorum. Lütfen güncellermisiniz yeni tarifime. Altyapım 80mbit download 28mbit upload kaldırıyor yani sıkıntı yok. Teşekkürler. Boş yere 80tl ödemek istemiyorum 35mbit internete.
    |
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.