Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.286
Cevap
307
Favori
874.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Selamlar, PM kontrol ettiğimde mesajınıza ulaşamıyorum. Rica etsem tekrar gönderir misiniz?
    gönderdim
  • Baltalı İllallah kullanıcısına yanıt
    Hizmetiniz borcunuzdan dolayı idari takibe girmiş. Ödemelerinizi daha sonra yapmışsınız. Ödemenizi zamanında yapmadığınızdan dolayı hizmetiniz tamamen kapatılmıştır. Yeni bir hizmet almak isterseniz sıfırdan işlemleri başlatmanız gerekiyor.
  • yolcu_27 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, durumu ben uzman ekip arkadaşlarıma tekrar ilettim. TT tarafı ile hizmeti detaylı olarak takip ediyorlar ancak evet beklenenden uzun sürmüş. Ben buradan tekrar gerekli kontrolleri yapıp süreci hızlandırmaya çalışacağım.
  • constantine05 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arkadaşlarım durumu 19754349 numaralı destek kaydınız üzerinden TT tarafı ile takip etmeye başlamışlar. Süreci ben buradan kontrol ederek size yardımcı olmaya çalışacağım. Bu süreçte bana istediğiniz zaman buradan ulaşabilirsiniz.
  • Daha önce kullanmıştım turknet ama bu kadar zaman geçtikçe işleri batırdığını bilmiyordum. 2 hafta olacak hala hat aktivasyonu yapamadılar. Yarın başvuruyu iptal edeceğim. Fatura çıkarsa da direk tüketici mahkemesine başvuru yapacağım. Adliyede çalışıyorum zaten. Hiç üşenmem.
    Benim bu bir türlü başlatılamayan aboneliğimi nasıl sonlandıracağım ?
  • 12 eylül gecesi dsl ışığı söndü. Gidiş o gidiş. o gece destek kaydı bıraktım hala herhangi bir dönüş yok. Son bir aydır her gece aynı saatlerde internet hızı1-5 megabit arasında seyrediyor gunduzleri normale dönüyordu. En sonunda tamamen kesildi.2 iş gününü 2 ye katladık geri dönüş yapilmadi. şansımı bir de buradan deneyeyim dedim. Destek talebimin numarası 19678426.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abonelik başlangici için başvurdum ancak aktif bağlantımdan geçiş için işlem yapilmamiş, yeni abonelik işlemi yapilmiş hiç bir şekilde telefondan ulaşamiyorum. konuyla ilgili desteğinizi bekliyorum.
  • Serefsiz türknet allah belanı versin

• Turknet aboneliğimi sonlandırdım birkaç hafta önce. Mesaj geldi aboneliğiniz sonlanmıştır diye. Aboneliğimin kapanıp kapanmadığını nereden anlayabilirim? Hala hesabıma giriş yapabiliyorum.

• e devlet ten kontrol edebilirsiniz.
  • Adresinizde bakır altyapı olmadığından başvurunuza devam edemiyoruz. Sorunu alıyorum nasıl çözebiliriz

• Aylardır TurkNet ile anlaşamıyoruz.

Yeni abone olacakmış gibi evin adresini giriyorum, bana 35MBit VDSL teklif ediyor. Ancak ben en fazla 15-16 Mbit hız alıyorum (ADSL olarak).

Kaç sefer oldu şikayet açıyorum, hemen ardından kopyala yapıştır hep aynı cevap geliyor; "Bulunduğunuz gölgede en fazla 16MBit ADSL hizmeti verebiliyoruz"

Hemen yeniden başvura tıklıyorum 35MBit VDSL teklif ediyor.

Resmen ciddiye alıp bakmıyorlar bile, her seferinde kopyala yapıştır cevap. Bu arada paketim 35MBit VDSL ama ADSL hizmeti alıyorum. Olmayan altyapıyı neden satıyorsun o zaman bana. Ve yeniden başvuracak olsam yine VDSL sözü veriyorsun bana....

• Türknete geçicektim ama burdaki yorumları okuyup vazgeçtik o kadar şikayet etmişsinizki
  • En son buraya yazali 1 ay oldu bur surede internet surekli gidiyot kopuyor ve su an 12 saattir net yok ,kisaca duzelme yok ,destek kaydi da olusmuyor artik hata veriyor,kimseye onermiyorum artik

@TurkNetDestek

• quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Türknete geçicektim ama burdaki yorumları okuyup vazgeçtik o kadar şikayet etmişsinizki
    aman hocam sakın bulaşmayın dertsiz başınıza dert alırsınız. Çığ gibi büyüyen abone şikayetlerini daha ne kadar görmezden gelecek @turknet, zira artık mızrak çuvala sığmıyor!
  • Kapasite aştı dimi.. Hocam peki ne kullanıyım allasen ?
  • @TurkNetDestek

Geçen hafta hız ile ilgili bir sorun olmuştu Turknet genelinde. Sağolsun TurkNetDestek kullanıcı isimli arkadaş ilgilendi ve sorunun nedenini söyleyerek 1 gün sonra düzeleceğini söyledi. Söylediği gibi de oldu ve Turknet performansım ilk günki seviyelerine geri dönmüş gözülüyor.

Umarım bu şekilde devam eder.
  • 19740652 nolu destek kaydi hakkinda yardimci olurmusun 3 gundur internetim yok dsl isigi yanmiyor geleceginden de tamamen umidi kestim

• Yani sizin yanlış başvurunuzla uğraşırken o portu başkası kaptı?
    Çok teşekkür ederim.
    Mevcut diğer kurumsal ve bireysel üyeliklerimizi en kısa zamanda kapatacağız, size bulaştığımız, ödediğimiz her kuruşa lanet olsun. @TurkNetDestek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkneti yaşattığı maduriyetten ötürü gömdüm ama doğru yaptığı işede doğru derim, kullanamadığım halde tarafıma kesilen Eylül/2018 dönemi faturası iptal edilmiş arayıp bilgi verdiler, bu konuyu uzamadan birbirimizi üzmeden hallettiğiniz için teşekkür ederim @turknet
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.